Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

Magda- niestety o New Beetle niewiele jestem w stanie powiedzieć...

silnik 1,9 vw to chyba znasz ? :mysli::wink4:

Tam jest silnik 1.9 TDI PD ATD /AXR /BEW 101 PS (74 kW; 100 hp) więc na pewno zna :wink4:

znaczy się DJ się wykręca :sarcastic:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

DJ się nie wykręca;D Silnik 1,9 tdi praktycznie każdy jest godny polecenia, ale przecież pytałaś o całokształt Beetle, a nie tylko jednostkę napędową, więc odpowiedziałem zgodnie z prawdą :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DJ się nie wykręca;D Silnik 1,9 tdi praktycznie każdy jest godny polecenia, ale przecież pytałaś o całokształt Beetle, a nie tylko jednostkę napędową, więc odpowiedziałem zgodnie z prawdą :wink4:

no a co można oglądać ? przecież nie będziemy dyskutowac nad stylistyką, tylko silnik trzeba by było looknąc w jakim stanie ile pociągnie np. i wydaje mi się, że tu ogarniasz temat technicznie? lakier- wiadomo tzn nie wiadomo- nie posiadam miernika, zawieszenie...podobno teraz zrobione

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

profesjonalny miernik do lakieru posiada mój kolega, ale jakieś crash'e, itp wyjdą od razu i nie potrzeba do tego celu miernika. Silnik można zlogować i będzie wiadomo, czy jest git;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magda- niestety o New Beetle niewiele jestem w stanie powiedzieć...

silnik 1,9 vw to chyba znasz ? :mysli::wink4:

Tam jest silnik 1.9 TDI PD ATD /AXR /BEW 101 PS (74 kW; 100 hp) więc na pewno zna :wink4:

znaczy się DJ się wykręca :sarcastic:

DJ jest po prostu nie śmiały jak ja... :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magda- niestety o New Beetle niewiele jestem w stanie powiedzieć...

silnik 1,9 vw to chyba znasz ? :mysli::wink4:

Tam jest silnik 1.9 TDI PD ATD /AXR /BEW 101 PS (74 kW; 100 hp) więc na pewno zna :wink4:

znaczy się DJ się wykręca :sarcastic:

DJ jest po prostu nie śmiały jak ja... :rolleyes:

oki koledzy to jak jesteście chętni to czy pasi wam sobota rano do 14 lub niedziela ? my z mężem jak kupowaliśmu Audi to powiem tak....mieliśmy dużo szczęścia także możemy wspierać- duchowo :cool1:

auto wstawione obecnie do komisu ale można je wyciągnąć jak mowi właściciel- ul.Łaska Pabianice

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemanko chopy :D

i jak Bruno rozumiem ze autko odpalilo na spocie ?? ;) Kimi nie popsul ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sebek to, że nie mogło odpalić wtedy auto Bruno to właśnie Kimiasz zj***ł...

[br]Dopisany: 20 Maj 2011, 16:26_________________________________________________

oki koledzy to jak jesteście chętni to czy pasi wam sobota rano do 14 lub niedziela ? my z mężem jak kupowaliśmu Audi to powiem tak....mieliśmy dużo szczęścia także możemy wspierać- duchowo :cool1:

auto wstawione obecnie do komisu ale można je wyciągnąć jak mowi właściciel- ul.Łaska Pabianice

ze mną nie ma problemu... [br]Dopisany: 20 Maj 2011, 16:26_________________________________________________

Witam szanownie zgromadzonych

gaz wyregulowali ? :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak było " ja tylko skasowałem " Panton będziesz na spocie z Vagiem ? wiesz Kimiego bym poprosił, ale trochę się boję. Czy można vagiem wyczaić, że świece są dupowate? Ponoć wyregulowali[br]Dopisany: 20 Maj 2011, 16:36_________________________________________________Nie mogę wrzucić swojego avatarka z dysku na kompie tylko z adresu, czy może znów czegoś nie zauważyłem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magda....co jest, że z A4 na Garbusika chcesz się przesiąść? :thumbdown: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak było " ja tylko skasowałem " Panton będziesz na spocie z Vagiem ? wiesz Kimiego bym poprosił, ale trochę się boję. Czy można vagiem wyczaić, że świece są dupowate? Ponoć wyregulowali

komp będzie...

[br]Dopisany: 20 Maj 2011, 16:36_________________________________________________Nie mogę wrzucić swojego avatarka z dysku na kompie tylko z adresu, czy może znów czegoś nie zauważyłem?

chyba tylko po http........[br]Dopisany: 20 Maj 2011, 16:50_________________________________________________

Magda....co jest, że z A4 na Garbusika chcesz się przesiąść? :thumbdown: :gwizdanie:

pewnie mężusio przesiądzie się do A4 i będzie wpadał na spoty :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak było " ja tylko skasowałem "

Bruno_74

Proponuję Ci założyć wątek na forum technicznym z pytaniem: "Czy kasując błędy zapisane w pamięci sterownika silnika 1.8T można unieruchomić samochód"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kimi skasowałeś mi czujnik za 140 :) plus wymiana :polew: Żart jeżeli nie załapałeś bo Cie jeszcze na tyle nie znam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kimi skasowałeś mi czujnik za 140 :) plus wymiana :polew: Żart jeżeli nie załapałeś bo Cie jeszcze na tyle nie znam

Ano nie załapałem, sorki, ja też jeszcze Cię na tyle nie znam, żeby załapać, kiedy żartujesz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak było " ja tylko skasowałem "

Bruno_74

Proponuję Ci założyć wątek na forum technicznym z pytaniem: "Czy kasując błędy zapisane w pamięci sterownika silnika 1.8T można unieruchomić samochód"

Kimiesz nie ma sensu się unosić tylko warto się zastanowić bo przecież chciałeś dobrze.... i bez zakładania wątku odpowiem Ci, że można.... :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...