Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

w jakich krzaczorach?? chyba o czymś nie wiem :polew:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

w jakich krzaczorach?? chyba o czymś nie wiem :polew:

na grillu który odbywaliśmy , dla przypomnienia są fotosy u Seby na stronie - w tle krzaczory i drzewa :polew:

Opublikowano

zapomniał :polew:

yyyy no... yyy ten no :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

nie zapominalem ale nie ruszylem jeszcze ale spoko musze jakies cd kupic

chyba ze bedziesz mial kompa na niedziele Ci przywioze :)

yyyyyyyy........dla ciebie wszystko :pociesz: wezmę kompa :good:
Opublikowano

akurat tam nie zaglądałem :P

Opublikowano

hmm co do grilla to ja jestem jak najbardziej za tylko malutki problem ze mną ;/ o 18 w niedzielę skończę dopiero pracę;/ i mogę się spóźnić ;/

Opublikowano

hmm co do grilla to ja jestem jak najbardziej za tylko malutki problem ze mną ;/ o 18 w niedzielę skończę dopiero pracę;/ i mogę się spóźnić ;/

najpierw to musimy chętnych zebrać, grilla załatwić itd. :gwizdanie:

Opublikowano

coś się załatwi

Opublikowano

dla mnie tam nie ma problemu wsadzam grila DJ do bagaznika i jade tylko mowicie gdzie co jak i o ktorej

Opublikowano

czekamy na reszte czy ktoś się dopisze :decayed:

Opublikowano

No byłem na regulacji i ..... to się zobaczy, ale jak na razie muszę znów do Pantona się chyba uśmiechnąć bo ciekaw jestem czy coś nie wyskoczyło

Opublikowano

no to wpadaj śmiało....

Opublikowano

Dzisiaj właśnie jest chyba dla mnie dzień opier***nia... na juwenalia nie chce mi się iść, byliśmy ze znajomym kodować kluczyk do passata B6 - k****a, 3 h prawie im zeszło, a wystarczyło dosłownie 10 min... Nie chce mi się nic;p :)

Opublikowano

hehe ja jutro koduje kluczyk Kamilowi pod szkołą lol :evil: to widze że ciekawe zajęcia bedą

Opublikowano

idziemy na te juwenalia ??????

Opublikowano

hehe ja jutro koduje kluczyk Kamilowi pod szkołą lol :evil: to widze że ciekawe zajęcia bedą

ok, ale pewnie chcesz mu dokodować sterowanie z pilota, a nie nowy kluczyk do odpalania auta, chociaż akurat w przypadku B6 nie jest to specjalny problem;)

Opublikowano

idziemy na te juwenalia ??????

dziś czy jutro

Opublikowano

można :gwizdanie:

Opublikowano

nowego kolegę zwerbowałem.... z B7 :decayed: w sedanie S Line :naughty::kox:

[br]Dopisany: 27 Maj 2011, 21:51_________________________________________________

hehe ja jutro koduje kluczyk Kamilowi pod szkołą lol :evil: to widze że ciekawe zajęcia bedą

ok, ale pewnie chcesz mu dokodować sterowanie z pilota, a nie nowy kluczyk do odpalania auta, chociaż akurat w przypadku B6 nie jest to specjalny problem;)

zgadza się... w B6 to nie problem... :tongue4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.