Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

a to ja tak z innej beczki

Stoi sobie pani z synem w kolejce, a za nimi pan musi słuchać jak dziecko się żali

-Mamo! Mamo! Chce mi się pić

-Poczekaj skarbie zaraz

-Mamo! Mamo! Chce mi się jeść

-Jeszcze chwile skarbie

W końcu pan nie wytrzymuje i mówi

-Pani kupi dziecku arbuza to się napije i naje jednocześnie

Na co pani rzuciła ciętą ripostą

-A pan sobie zwali konia stopami to sobie porucha i potańczy

:D:D:D:D

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

hahahahah :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor
:kox::naughty:
Opublikowano

qrde...faktycznie Krzysztof :> Nie wiem, czemu mi się skojarzyło, że Adam...

bo junior jest Adam :)

Opublikowano

siemano :hi: :hi: :hi:

Pzdr.z EOP [br]Dopisany: 02 Czerwiec 2011, 11:16_________________________________________________a ja zaraz biorę się za wymianę amorków w swoim bolidzie :naughty:

Opublikowano

http://www.swistak.pl/a5275157,Przejsciowka-USB-JACK-Samsung.html :P takie coś? ciekawe czy jest tam taki mały przetwornik analog/cyfrowy :D

Tylko ja potrzebuję wejście usb :D a nie wyjście, takie przejściówki to wiem że są :P

http://allegro.pl/audio-transmiter-fm-mp3-usb-sd-mmc-usb-pilot-lodz-i1596199551.html

DeeJay może ty cos wykombinujesz ??

Takie coś by trzeba przerobić - będziesz miał wtedy wejście na sd/usb i małego jacka. Najlepiej, jakby rozbebeszyć to i podlutować sygnał bezpośrednio do radia, bo jakość dźwięku takiego transmittera w standardowy sposobie użycia będzie marna.

Opublikowano
  • Autor

jak z inna strona tzn z concerta 2 jakos podlaczyc odtwarzacz mp3 ??

Opublikowano

jak z inna strona tzn z concerta 2 jakos podlaczyc odtwarzacz mp3 ??

http://www.a6klub.pl/a6-c5-adapter-mp3-przy-radiu-concert-vt2612.htm[br]Dopisany: 02 Czerwiec 2011, 12:19_________________________________________________http://allegro.pl/adapter-aux-audi-chorus-2-concert-1-2-symphony-i1618090178.html

Opublikowano
  • Autor

DJ kiedy robimy ?? :D

"Tutaj masz tak trochę na szybko zrobiony schemacik( wejście np.MP3 a wyjście na wzmaka), co, jak i gdzie.

To na dole to niby czincze.

Koniecznie powiększ sobie zdjęcie, a zobaczysz na pinach naniesione oznaczenie kolorów, zgodne z czinczami. "

fc54d42095e16339med.jpg[br]Dopisany: 02 Czerwiec 2011, 12:41_________________________________________________a Kimiasz mial zadzwonic i cisza ;)

Opublikowano

Witam bandziochy :a4fan:

Opublikowano

:hi:

Opublikowano
  • Autor

a jednak Kimi wpadnie :) takze niebawem sie z nim zobacze :)

Opublikowano

Siemano z po południa :hi: :hi:

niektórzy już mają weekend :thumbup: :thumbup: :banan2: :banan2: :banan2: :> :> :>

Opublikowano
:hi: bry
Opublikowano
  • Autor

no ta jedni musza miec gorzej co by inni mogli miec lepiej :):decayed::naughty:

Opublikowano

no ta jedni musza miec gorzej co by inni mogli miec lepiej :):decayed::naughty:

:gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :> :>

Opublikowano
  • Autor

no i juz Kimiasz mnie odwiedzil ;) nawet niedzwiedzia widzial :polew: :polew: :polew: :polew:

prawie na ulicy :):decayed: :decayed: :decayed: piwko zrobil ja wode :) i gitarka :)

Opublikowano

piwko zrobil ja wode :) i gitarka :)

na pewno o może powinno być ó :>

Opublikowano
  • Autor

heheh chcialbym ale w pracy jestem pozatym mam dzisiaj boks :P:D :D :D sportowo

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.