Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

a Seba fotorelacji z szybkiej naprawy nie zrobił :gwizdanie:

no nie zrobilem :) heheh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

siemanko bandziory i kolenjny weekend w pracy spędziłem :/ i nie miałem jak na spota podjechać :/

Spoko, taki lajf. Może następnym razem dasz radę :good:

Ale sporo Cię ominęło :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj tam oj tam :D

siema Wito :)

bys kiedys ladnie przyjechal i dodrukowal ladnie wlepeczki bo sie ludzie dopytuja :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam chyba z 8 komplecików :D czekają jak tylko będę miał czas zawitać na spota ;/ ale niestety mam dodatkową fuchę poza tą normalną pracą i ona się w weekendy trafia. 11 mam koleją ale mam nadzieję że niedzielę będę miał wolną :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadszedł czas by się ładnie przywitać:) Kto jedzie do Hiszpanii?;D Chcę sobie zrobić krótkie wakacje:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Choposzki czy projekt koszulki zostal ostatecznie potwierdzony ?

Jezeli tak, to poprosze wersje w corelu :) jezeli jest :decayed:

Seba jak cos pomozesz mi ogarnac temat koszulek dla nas ?

P.S.

Czy ktos ma moze dostep do czarnych i bialych t-shirtow ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm

projekt jakby nie zostal wybrany oficjalnie w sensie ze jeden

jak widac po ankiecie roznie sie ludzia podoba

wiec pewnie by bylo dobrze jakby mozna bylo jakikolwiek zrobic

bo wiem ze tez ludzie spoza lodzi by chcieli :) takze moze ich kilka byc :)

projektow nie ma w corelu jako tako ale moga byc ;) szybciej mi bylo w ps zrobic :P

no ale to nie problem projekty sa mega proste wiec szybciutko i bedzie w w cdr :)

jasne ze pomoge :)

co do koszulek to widzialem w fajnych cenach typu 5 zl za 190 g tyle ze w paczce 200 szt :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a powiedzcie nie mogą być polówki ?? z takiej porządnej dzianiny z fakturą ?? Bo chyba takie będę mógł załatwić

Cen dokładnych nie znam ale się zapytam :D

Ile nam potrzeba to zaraz zadzwonię :D jakąś przybliżoną ilość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadszedł czas by się ładnie przywitać:) Kto jedzie do Hiszpanii?;D Chcę sobie zrobić krótkie wakacje:)

Ja byłam :) rok temu :good:[br]Dopisany: 06 Czerwiec 2011, 10:58_________________________________________________nie cierpię polówek :kwasny: damskich oczywiście, skończy się na tym, że kupię klubową na ramiączkach, lato idzie białe by się przydały z porzadnej bawełny żeby po praniu coś zostało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też wolałbym t-shirty, nie znoszę kołnierzyków, guziczków i kieszonek i takich tam dupereli :disgust: :disgust: :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha nie lata mi w muli kierze podgłaszanie i ściszanie radia rozkmini ktos problema ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i chyba zamknąłem listę potencjalnych "stancji" :P

Wygląda na to, że jednak wyląduję w dzielnicach bardziej oddalonych od zatoki, bo ludziki z Przymorza, Zaspy, Nowego Portu i innych osiedli blisko morza się kufa wycwanili, bo idą wakacje i kozaczą z kosztami :P

Najprawdopodobniej wyląduję albo na Morenie, albo Suchaninie, albo we Wrzeszczu. No trudno, będę na plażę dygał tramwajem najwyżej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemano :hi:

o wrócił temat koszulek :naughty: ja też wybieram t-shirt bo polówki jakoś mnie nie podchodzą :disgust:[br]Dopisany: 06 Czerwiec 2011, 11:18_________________________________________________

No trudno, będę na plażę dygał tramwajem najwyżej :D

:good:

szkoda że u nas nie można tramwajem na plażę :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemano :hi:

o wrócił temat koszulek :naughty: ja też wybieram t-shirt bo polówki jakoś mnie nie podchodzą :disgust:[br]Dopisany: 06 Czerwiec 2011, 11:18_________________________________________________

No trudno, będę na plażę dygał tramwajem najwyżej :D

:good:

szkoda że u nas nie można tramwajem na plażę :confused4:

Możesz jechać autobusem linii 56 na "plażę" w Arturówku :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D[br]Dopisany: 06 Czerwiec 2011, 11:27_________________________________________________ale upał :JC_fan: ciekawe czy z tego jakiejś burzy wieczorem nie będzie :mysli:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha nie lata mi w muli kierze podgłaszanie i ściszanie radia rozkmini ktos problema ?

rozkmini...

1. Zakładam, że wszystko pokodowane jest dobrze to czytać punkt 2.

2. Radyjko jak wymienisz na coś nowszego to regulacja głośności z kiery będzie śmigać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha nie lata mi w muli kierze podgłaszanie i ściszanie radia rozkmini ktos problema ?

rozkmini...

1. Zakładam, że wszystko pokodowane jest dobrze to czytać punkt 2.

2. Radyjko jak wymienisz na coś nowszego to regulacja głośności z kiery będzie śmigać...

To prosze o propozycje radyjek. Cena nie z kosmosu, bo już jedno kosztowało mnie szybę i utratę samego radia i zniżek w ubezpieczeniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakiegoś Concerta tylko z B7 (nowszego) bo nawet ten sam ale z B6 będzie miał problem...

aha nie lata mi w muli kierze podgłaszanie i ściszanie radia rozkmini ktos problema ?

rozkmini...

1. Zakładam, że wszystko pokodowane jest dobrze to czytać punkt 2.

2. Radyjko jak wymienisz na coś nowszego to regulacja głośności z kiery będzie śmigać...

To prosze o propozycje radyjek. Cena nie z kosmosu, bo już jedno kosztowało mnie szybę i utratę samego radia i zniżek w ubezpieczeniu.

jakiegoś Concerta tylko z B7 (nowszego) bo nawet ten sam ale z B6 będzie miał problem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...