Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ha ha t-shirt też będą :D Z matulą rozmawiałem :D jest spokojnie dojście na koszulki z gramaturą 210 :D jeszcze ceny nie znam ale da się jakąś mniejszą ilość zakupić.

I teraz takie pytanko poza konkursem :D

Jest także dojście do hafciarni moja matula ma wyrobione chody i coś taniej można załatwić z haftem porządnym :D

Tylko o wszystkim ważą ilości i rozmiar :D jak coś to trzeba zliczyć co kto chce :D

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi: bandziory

się mi junior rozchorował trochę i wczoraj niestety antybiotyk poszedł... zaczęło się od niewinnego katarku i poszło na gardło niestety... no ale już mu lepiej :rolleyes:

a dziś przybyłem do pracy a tu przyjechała lawetką nowa A4 Allroad 3.0TDI :P i się okazało, że exszef (obecnie na innym stanowisku) sobie zakupił (znaczy w leasing na firme poszło...) :shocked:

Opublikowano

nom niech maluszek wraca szybko do zdrowia i rozrabiania... :decayed:

[br]Dopisany: 06 Czerwiec 2011, 12:28_________________________________________________a co do Audi to koszty trzeba w firmie robić.... nie ma innego wyjścia... :gwizdanie:

Opublikowano

kanu, będzie dobrze, teraz już takie czasy, że dzieciaki szybko łapią infekcje (i to dość często). Oczywiście nie życzę tego z całego serca, ale niestety, wpływu środowiska (zanieczyszczenie powietrza w LDZ, średnio "zdrowa" żywność itp.) nie ominiesz.

Opublikowano

Pantonik podeślij mi na priva namiar do tego kolesia od manetek :) to za jakiś czas do niego uderzę o jakąś używkę do mojego :cool1: a potem pomęczę Ciebie by to założyć :wink4: :>[br]Dopisany: 06 Czerwiec 2011, 12:38_________________________________________________

kanu, będzie dobrze, teraz już takie czasy, że dzieciaki szybko łapią infekcje (i to dość często). Oczywiście nie życzę tego z całego serca, ale niestety, wpływu środowiska (zanieczyszczenie powietrza w LDZ, średnio "zdrowa" żywność itp.) nie ominiesz.

no wiem wiem, ale domyślam się kto mu to przyniósł... i jak się okaże, że mam rację będzie mega zadyma :bicz: :bicz3: :rant::)

Opublikowano

No, już jestem prawie spakowany.

Mam nadzieję, że podjąłem dobrą decyzję. :confused4:

Opublikowano

3mamy kciuki :good:

Opublikowano

3mamy kciuki :good:

:notworthy:

Opublikowano

Kimi każda nastepna praca jest lepsza od poprzedniej :good: i tego ci życzę[br]Dopisany: 06 Czerwiec 2011, 13:11_________________________________________________

jakiegoś Concerta tylko z B7 (nowszego) bo nawet ten sam ale z B6 będzie miał problem...

aha nie lata mi w muli kierze podgłaszanie i ściszanie radia rozkmini ktos problema ?

rozkmini...

1. Zakładam, że wszystko pokodowane jest dobrze to czytać punkt 2.

2. Radyjko jak wymienisz na coś nowszego to regulacja głośności z kiery będzie śmigać...

To prosze o propozycje radyjek. Cena nie z kosmosu, bo już jedno kosztowało mnie szybę i utratę samego radia i zniżek w ubezpieczeniu.

jakiegoś Concerta tylko z B7 (nowszego) bo nawet ten sam ale z B6 będzie miał problem...

Pantoś a wziąłeś pod uwagę 1DIN jaki posiadam? w B7 to chyba wszystko pod 2 DIn już :mysli:

Opublikowano

były też zdaje się 1DIN w B7

Opublikowano

jak nic nie klejone, nie ma połamanych zaczepów, przetwornice sprawne itd to chyba cena nie taka zła ;)

Opublikowano
  • Autor

Wito

tishirty spoko tylko haft na koszulka jakos mi nie podchodzi na polowce spoko ale nie na koszulce

:) 210 g to fajne koszulki jeszcze tylko firma i cena i kolorki i bedzie to juz wiadomo :)

co do nadruku to potrzebny jest lex czy tam flock

Opublikowano

Kimi każda nastepna praca jest lepsza od poprzedniej :good: i tego ci życzę[br]Dopisany: 06 Czerwiec 2011, 13:11_________________________________________________

jakiegoś Concerta tylko z B7 (nowszego) bo nawet ten sam ale z B6 będzie miał problem...

aha nie lata mi w muli kierze podgłaszanie i ściszanie radia rozkmini ktos problema ?

rozkmini...

1. Zakładam, że wszystko pokodowane jest dobrze to czytać punkt 2.

2. Radyjko jak wymienisz na coś nowszego to regulacja głośności z kiery będzie śmigać...

To prosze o propozycje radyjek. Cena nie z kosmosu, bo już jedno kosztowało mnie szybę i utratę samego radia i zniżek w ubezpieczeniu.

jakiegoś Concerta tylko z B7 (nowszego) bo nawet ten sam ale z B6 będzie miał problem...

Pantoś a wziąłeś pod uwagę 1DIN jaki posiadam? w B7 to chyba wszystko pod 2 DIn już :mysli:

wziąłem, wziąłem...., wszystko biorę pod uwagę... :wink4: w pierwszych modelach B7 były ładowane radyjka 1din... później w nowszych wsadzali już 2din.

[br]Dopisany: 06 Czerwiec 2011, 13:56_________________________________________________

Pantonik podeślij mi na priva namiar do tego kolesia od manetek :) to za jakiś czas do niego uderzę o jakąś używkę do mojego :cool1: a potem pomęczę Ciebie by to założyć :wink4: :>

poszło... damy radę...

Opublikowano

Wito

tishirty spoko tylko haft na koszulka jakos mi nie podchodzi na polowce spoko ale nie na koszulce

:) 210 g to fajne koszulki jeszcze tylko firma i cena i kolorki i bedzie to juz wiadomo :)

co do nadruku to potrzebny jest lex czy tam flock

Mam koszulkę z haftem takim bardzo płaskim i wygląda to dobrze.

Co do flok-a są 2 rodzaje

1 taki gumowany który pęka i odłazi po kilkunastu praniach (zawsze nie ma siły żeby nie zszedł)

2 taki z meszkiem na wierzchu on jest o wiele wytrzymalszy :D tylko jest grubszy i ma meszek :P

Opublikowano
  • Autor

Technika ta polega na wycięciu na ploterze tnącym w specjalnej folii wzoru w odbiuciu lustrzanym , a następnie po usunięciu zbędnego materiału, wgrzaniu folii w tkaninę. Folia Flex posiada gładką, lekko "gumową" fakturę, folia typu Flock ma fakturę mechatą.

Zalety: - bardzo dobra odporność na pranie; - bardzo dobra odporność mechaniczna; - możliwość wykonywania nawet jednostkowych wzorów; - brak kosztów przygotowalni; - bardzo szybki czas realizacji.

Wady: - folie są dość kosztowne, cena nadruku mocno zależy od powierzchni; - metoda ta jest opłacalna raczej do niewielkich nakładów; - nadruk z folii nie pozwala na wykonywanie bardzo skomplikowanych i drobnych wzorów; - nadaje się tylko do 1-2 kolororowych grafik; - grafika musi być przygotowana w postaci wektorowej.

Opublikowano

no tak jak mówisz nie inaczej :D hehehehe [br]Dopisany: 06 Czerwiec 2011, 14:38_________________________________________________Postaram się dowiedzieć cenę ale potrzebna była by grafika :D żebym mógł pokazać :D jak co i dlaczego :D

Opublikowano

Siema bandziory :hi: słuchajcie gdzie mogę kupić w Łodzi niedrogo orginalny olej motula? [br]Dopisany: 06 Czerwiec 2011, 15:26_________________________________________________a co do koszulek juz kiedyś mówiłem ze mogę załatwić. Generalnie tak gramatura 190- 9 zł, 170- 8 zl, 150- 7 zł

Opublikowano
  • Autor

:hi: :hi: :hi:

no dobra a co to za firma tych koszulek i jakie kolory

wezno zapodaj i juz bedzie :)

Wito

projekty sa w dziale z gadzetami

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=190535.new#new

przewaznie to 2 -3 kolory nieskomplikowane wzory jak widac takze z wycieciem nie bedzie problemu

format a4 lub a3 jesli bylaby nie duza roznica w cenie :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.