Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

nie no filmu jak mowilem i pisalem mam juz 2,5 minety chce dorobic do 3 - 3,5

musze jeszcze sprawdzic jak wyglada softwarowa stabilizavja obrazu plus ostatnie szlify w afterze

jak wszystko dobrze pojdzie do konca tygodnia powinno sie udac skonczc

ale nie bedzie mnie chyba na spocie nastepnym :( zobaczymy jeszcze

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

pokazuj fotki :naughty:

Opublikowano
  • Autor

jakie toki ? :gwizdanie:

Opublikowano

to my tu pitu pitu a film czeka :gwizdanie:

Opublikowano

Bart zobaczymy :mysli: możemy się spotkać

ciekawe tylko jaka pogoda będzie[br]Dopisany: 19 Czerwiec 2011, 23:07_________________________________________________

jakie toki ? :gwizdanie:

z dzisiaj :tongue4:
Opublikowano

obczaimy w czwartek, będzie bardziej pewna

Opublikowano
:good:
Opublikowano
  • Autor

zdjecia sa tam gdzie zawsze

a filmu nie bede pokazywal no bo po co teraz jest jeszcze urwany no to jak nie bedzie fanu :D

Opublikowano

tęcza :good: też widzieliśmy :naughty:

Opublikowano
  • Autor

no kurde zdjecia teczy wyszly kiepsko byla taka na zywo normalnie jeszcze takiej nie widzialem takiej wyraznej i kolorowej :D

Opublikowano

Panowie ma ktoś może dojście do CB darii jakoś taniej ??

Potrzebuję coś porządnego :D

Oczywiście komplecik :D radio plus antenka :D

Opublikowano
  • Autor

image.jpg

image.jpg

:slina: :slina: :slina:[br]Dopisany: 19 Czerwiec 2011, 23:41_________________________________________________Worthersee Tour 2010 Teaser :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

:bry: panowie

troche mnie na forum nie było :embarrassed:

a tak nawiasem , któryś z was parkuje/parkował na piwnika ponurego srebrną b7 ,

bo jak przechodziłem tam to taką widziałem , z klubowymi ramkami oczywiście :decayed:

u mnie na osiedlu ktos mnie wyczail :) a skad Ty bracie sie tu wziales :D[br]Dopisany: 20 Czerwiec 2011, 00:03_________________________________________________chyba ostatni :P

Opublikowano
  • Autor

hehe dlugo jechales :P

Opublikowano

wiesz oszczednie zeby paliwo zaoszczedzic

Opublikowano
  • Autor

heheh no no :D

Opublikowano

qrde Rano dalm mi teraz zagadke bo nie wydawalo mi sie zeby ktos z osiedla do forum nalezal wiec musial byc tutaj u kogos ale takie male osiedle no az jestem w szoku :P[br]Dopisany: 20 Czerwiec 2011, 00:13_________________________________________________dobra z ta ciekawoscia pojde spac, narazie

Opublikowano

a ja chilloutuję sobie przed jutrzejszym egzaminem i nie tylko :> Napięty grafik...

Opublikowano

A ja dzisiaj rem1ka kluczem otwierałem/zamykałem swoje autko.... :decayed:

więc Panie DJ.... do września soft trzeba kupić i będziemy jechać ostro z takim koxem o którym moderatorzy tego forum nie słyszeli :naughty::D

Opublikowano

Tomek

ja na rudzie pabianickiej mieszkam :tongue4: :tongue4:

ale moja dziewczyna mieszka na morcinka , i jak sobie spacer urządziliśmy

tam po okolicy to właśnie na piwnika poszliśmy i widziałem twoją a4-kę :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.