Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
:kox::naughty:
  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:decayed: po pracuni :naughty: :naughty:

Ale jeszcze nie weekend :tongue4: :tongue4: zainteresowani wiedzą o czym mówię :wink4: :wink4: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

:decayed: po pracuni :naughty: :naughty:

Ale jeszcze nie weekend :tongue4: :tongue4: zainteresowani wiedzą o czym mówię :wink4: :wink4: :polew: :polew: :polew: :polew:

pewnie bedzie :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: labamba :decayed:[br]Dopisany: 30 Czerwiec 2011, 16:01_________________________________________________krecimy jakiegos grilla alkoholowego :mysli: bo mam taka nie odparta ochote sie napic :slina: a nie mam szczerze z kim :gwizdanie:
Opublikowano

klysiu może być grubo :decayed: :decayed: idę do Gołego :drunk: alkoholika :polew: :polew:

a chciałem jechać w niedzielę na spota - obiecałem :gwizdanie: :gwizdanie: i nie wiem jak to wszystko ogarnąć [br]Dopisany: 30 Czerwiec 2011, 16:05_________________________________________________

będę musiał uśmiechnąć się do małżowinki :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano
:D:D:D:D:D:D:D:D
Opublikowano

klysiu może być grubo :decayed: :decayed: idę do Gołego :drunk: alkoholika :polew: :polew:

a chciałem jechać w niedzielę na spota - obiecałem :gwizdanie: :gwizdanie: i nie wiem jak to wszystko ogarnąć

no to bedzie rano :sick3: jakos sie zakolibiesz na spota :decayed: boczkiem boczkiem i juz bedziesz na miejscu :kox:
Opublikowano

tylko trzeba uważać przy napinaniu bo można bardzo łatwo spieprzyć :naughty:

mi to nie grozi :D

Opublikowano

klysiu może być grubo :decayed: :decayed: idę do Gołego :drunk: alkoholika :polew: :polew:

a chciałem jechać w niedzielę na spota - obiecałem :gwizdanie: :gwizdanie: i nie wiem jak to wszystko ogarnąć

no to bedzie rano :sick3: jakos sie zakolibiesz na spota :decayed: boczkiem boczkiem i juz bedziesz na miejscu :kox:

samemu to ja się mogę zakolibać ale trambambajem ;( ;( ;(

Opublikowano

Mario w Łodzi nie łapią.... :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Mario w Łodzi nie łapią.... :polew: :polew: :polew: :polew:

ale chyba ryb :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

ale pompe wody to chyba sie powinno wymienic przy rozrzadzie co ??

Powinno si jak masz ją na rozrządzie :D

A jak jest na innym pasku niż ten bezpośredni z silnika to nie trzeba :P

Opublikowano

Racja - pompy wody w ADP nie trzeba zmieniać razem z rozrządem, ale dla świętego spokoju - nikt nikomu nie zabroni;) Cześci bez pompy wody to właśnie ok 200zł. Wymiana jak zwykle - odsuwanie pasa:) Mario - nie wiem, czy damy radę w sobotę, bo wujek się na 9.00 z kolegą ustawił... Jak wyrobią wcześniej, to zadzwonię, a jak nie, to jutro możemy;)

Opublikowano

hejka

Seba filmik wymiata :shocked:

Opublikowano

dla Tomka wyjechała baba i uciekając na lewo rozwalił sobie oponę i przytarł felgę (lewy przód) - ten to ma pecha.... :wallbash::kwasny:

Opublikowano

to samo mu powiedziałem...Ale w razie czego ma świadka;p Raz, Dwa, Trzy - B4rt4s pa3 :decayed:

Opublikowano
  • Autor

hejka

Seba filmik wymiata :shocked:

Cieszy mnie to musimy sie uwinac ze sprzetem i jak przylecisz to sie zalapiesz na ujecia :D

Opublikowano

DJ może i ja bym się pisał na to cudo ale narazie zobaczę jak to się będzie u Seby sprawować :mysli:

Opublikowano

nawet nie daliscie sie Tomkowi pochwalic :) ja trzymalem w tajemnicy :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.