Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

kogo pojebalo z ta godzina, ku***... :wallbash:

Ty no...k***a, bez przesady - najlepiej, jakby Ci do domu podjechać i jeszcze choinkę do auta włożyć :polew: B4rt4s - wygoda kosztuje :tongue4:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

nie to ze jestem nie mily ale chce byc pierwszy w kolejce bo musze jechac na wioche i tak na prawde nie odowiada mi ten termin, ale syfu w srodku tez nie chce miec :}

Opublikowano

też bym się wybrał na pranko ale mam dyżur w sobote :(

Opublikowano

nie to ze jestem nie mily ale chce byc pierwszy w kolejce bo musze jechac na wioche i tak na prawde nie odowiada mi ten termin, ale syfu w srodku tez nie chce miec :}

Jakie kurna wymagania, może jeszcze hostesse Ci podstawić? :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

Kimi rozowy chlopcze moze byc i hostessa, byle by prala za mnie :polew:

Opublikowano

Kimi rozowy chlopcze moze byc i hostessa, byle by prala za mnie :polew:

I co jeszcze? Moze lodzika do tego? :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano
  • Autor

hehehehhe :D Frugo w pyte przyzsawy kiedy moge podjechac ?? :D :D :D

Opublikowano

Weekend :banan: :banan: :banan::banan2: :banan2: :banan2::banan3: :banan3: :banan3::yeah: :yeah: :yeah:

Opublikowano

matko jaka ciemnica :shocked: będzie chyba łomot z ulewą zaraz - tak bywa tuz przed weekendem :kwasny:

Opublikowano

standard :)

taaa 16:00 i ulewa myk na łeb...... :confused4:

Opublikowano

hehehehhe :D Frugo w pyte przyzsawy kiedy moge podjechac ?? :D :D :D

A ty w łodzi jestes? Mozesz wpadac jak ci wygodnie. wysle ci numer tel na priv

Opublikowano

trochę tylko pokropiło a to co najgorsze przeszło bokiem :tongue4:

Opublikowano

trochę tylko pokropiło a to co najgorsze przeszło bokiem :tongue4:

pokropilo jak psu z pod ogona :kox:
Opublikowano

:hi:

a moją wypierzecie przy okazji? :decayed: :decayed: :decayed:

Twoja fura jest niemobilna z deczka;D Pewnie dlatego, że pod maską nie ma już nawet murzynów do napędzania :decayed:W ogóle to podoba mi się Twoja kierownica.... :gwizdanie: Chyba u mnie w aucie wyląduje :decayed: W kwestii prania - przyjeżdżacie do mnie i jedziemy do Grześka (2km dalej). wezmę jakiegoś grilla, więc jak ktoś chce, to zabiera kiełbę, ew. kupimy na miejscu gdzieś. Grzesiek mówi, że nie pijemy jakoś specjalnie, bo musi jeszcze jeździć potem, czy tam w niedzielę, więc jakieś piwka mogą być do kiełbasy :)

uuu to lipa :thumbdown::decayed:

co do kierownika to mówiłem Ci kto tak robi, więc ślij swoją :wink4:

Opublikowano

witam wlasnie wrocilem ze stalowej woli ulewa w sulejowie jak c**j ze nic nie bylo widac a pozniej korek na 5km w ktorym spedzilem 2 godziny idzie oszalec ale w druga trone byl lepszy bo od piotrkowa do sulejowa :D

Opublikowano

korek na 5km w ktorym spedzilem 2 godziny idzie oszalec ale w druga trone byl lepszy bo od piotrkowa do sulejowa :D

standard dopóki mostu nie skończą :gwizdanie:

[br]Dopisany: 08 Lipiec 2011, 20:58_________________________________________________często w nim stoje :wallbash:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.