Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

rezystor :decayed:

To samo Łaszczu mi powiedzial :) hehe

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

tez na zdjeciu jest stary i leci do kosza

a dzis juz sobie załatwilem używke ale w b. dobry stanie, bez wycieków :)

seryjne IC podobno daje rade przy takiej mocy

130-140 KM spokojnie na samym programie zrobisz, a jak chcesz zmieniać intercooler to i turbo od razu i mierzyć w większe moce. Pompki też by się wtedy przydały inne, czy to silnik na pompie rotacyjnej :gwizdanie:?

Opublikowano

VP :wink4:

Opublikowano
  • Autor

oto efekty dzisiejszej sesji :D

test.jpg

i jak sie podoba ??

:naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:[br]Dopisany: 10 Lipiec 2011, 02:37_________________________________________________no dobra reasumujac

skonczylismy montowac wozek

hmmm

no nie jest dobrze w sumie

jest malo stabilny raczej nie ma to nic wspolnego z tym co widzialem na yt :)

chyba rozumiem czemu montuja kontownik i kolka z lozyskami pod katem ;)

nie bede robil zdjec bo wstyd :P

ale za to zdjecia z rig shot wyszedl fajnie :) to jest jedno zdjecie jutro jak obrobie wstawie wiecej :D

albo w tygodniu :) zobaczymy

tak czy siak wazne ze chociaz jeda sprawa wypalila :D

Opublikowano

super ! swietna robota ! :)

Opublikowano
:siema: zyje ktos wogole tutaj :dziura:
Opublikowano

Ohayoo :hi: :hi: :hi:

Kurde, pogoda z d*py, a wczoraj tak ładnie było :disgust: :disgust: :disgust:

Opublikowano
:hi: dzisiaj dzień śpiocha :wink4:
Opublikowano
  • Autor

super ! swietna robota ! :)

no mi tez sie podoba :D

Opublikowano

a mnie sie pogoda nie podoba mialem auto posprzatac sobie i d*pa z tego chyba bedzie

Opublikowano

a mnie sie pogoda nie podoba mialem auto posprzatac sobie i pupa z tego chyba bedzie

nom ja tez mialem na dzialke smigac wykapac samochod i d*pa zbita ;(
Opublikowano

Spocimy się dzisiaj tylko gdzie? Acha weźmie ktoś vaga bo na urlopik się wybieram a z zapalonym checkiem w trasę nie przystoi

Opublikowano

Spocimy się dzisiaj tylko gdzie? Acha weźmie ktoś vaga bo na urlopik się wybieram a z zapalonym checkiem w trasę nie przystoi

nigdzie dzisiaj kazdy spi a nie checki be4dzie gasil :gwizdanie:
Opublikowano

:hi:

rozpogadza się :naughty:[br]Dopisany: 10 Lipiec 2011, 13:44_________________________________________________nocna sesja :mysli:

Opublikowano

jade na dzialke po raz drugi bede dzownil gdzie jest spot, pozdro

Opublikowano

wogole ktos dzisiaj zajrzy po od samego rana cisza jak w grobie :przebiegly:

Opublikowano

:hi: :hi: :hi:

No i pionek już gra z CD :>

:oklaski: :oklaski: :oklaski: Kasiunia będzie zadowolona.[br]Dopisany: 10 Lipiec 2011, 16:12_________________________________________________

oto efekty dzisiejszej sesji :D

test.jpg

i jak sie podoba ??

:naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:[br]Dopisany: 10 Lipiec 2011, 02:37_________________________________________________no dobra reasumujac

skonczylismy montowac wozek

hmmm...

SEBA - ZAJEBIOZA JAK DLA MNIE :good: :good: :good:

Opublikowano
  • Autor

heheh no :D mi tez sie baaardzo podoba :)

mam ich wiecej ale nie chce mi sie obrabiac :P jak bedzie ktos chcial to na spocie pokaze na lapku :)

Opublikowano

heheh no :D mi tez sie baaardzo podoba :)

mam ich wiecej ale nie chce mi sie obrabiac :P jak bedzie ktos chcial to na spocie pokaze na lapku :)

ja bardzo chętnie luknę :naughty: :naughty: :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.