Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam jeszcze ze 2 piny, więc looz;) Wpadaj wieczorem i ogarniemy :good: Szamkowóz już od dawna na chirurgii stoi, tylko jeszcze mam do pokończenia 3 autka:) Zachodzę tylko w głowę, czy ten silnik myć teraz, bo by się przydało... Biorę się za przeszczep wiązki i innych pierdół;)

najlepszy moment mycia... a wsadzać brudaska to szkoda... :wink4:

prawdę gada :naughty: :naughty: :naughty:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Siemanko all :hi: :hi: :hi:

Opublikowano

Szymek ile chcesz za kompresor

Opublikowano

Ohayoo :hi: :hi: :hi: :hi:

Pytanko mam - miałby ktoś pożyczyć na sobotę ściągacze do sprężyn? :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Muszę w końcu wymienić te amory z tyłu :decayed:

Opublikowano

nie potrzebujesz ściągacza do tylnych :gwizdanie:

Opublikowano

Ohayoo :hi: :hi: :hi: :hi:

Pytanko mam - miałby ktoś pożyczyć na sobotę ściągacze do sprężyn? :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Muszę w końcu wymienić te amory z tyłu :decayed:

dasz rade bez ściągaczy :paker:
Opublikowano
  • Autor

Nie można wysłać PW do 'bartek1605', limit PW osiągnięty.

Opublikowano

nie potrzebujesz ściągacza do tylnych :gwizdanie:

No własnie opinie są podzielone, a nie chciałbym zostać w ciemnej doopie z rozgrzebanym autem tylko dlatego, że nie mogę złożyć kolumny z powrotem :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

lekko przycisnąć wystarczy i złożysz bez pierdnięcia

Opublikowano

nie trzeba sciagaczy ale jak cos to napisze wieczorem czy odzyskalem swoje ;)

Opublikowano

robaczki, jakie śruby do stalówek do B7? M14 1,50 x27mm kuliste ?? :) bo na forum do B6 takie wypisali, do B7 będzie do samo ? :mysli: jakie mam stalówki (na pewno 15") sprawdzę w garażu jak wrócę do domciu z roboty :)

Opublikowano
  • Autor

obstawiam ze bedzie dokladnie to samo :)

Opublikowano

nie trzeba sciagaczy ale jak cos to napisze wieczorem czy odzyskalem swoje ;)

lekko przycisnąć wystarczy i złożysz bez pierdnięcia

Ok, dzięki, Panowie, uspokoiliście mnie :good: :good: :good:

B4rt4s, jakby coś, to daj znać, czy masz je, to w razie czego jakby była możliwość użyczenia ich w sobotę, będę dźwięczny :decayed: :decayed: :decayed:

[br]Dopisany: 14 Lipiec 2011, 13:07_________________________________________________

robaczki, jakie śruby do stalówek do B7? M14 1,50 x27mm kuliste ?? :) bo na forum do B6 takie wypisali, do B7 będzie do samo ? :mysli: jakie mam stalówki (na pewno 15") sprawdzę w garażu jak wrócę do domciu z roboty :)

Od alu mają chyba inny łepek, jest inny kąt nachylenia stożka i sam stożek jest dłuższy :mysli: :mysli: :mysli:

Opublikowano
  • Autor

http://vwszrot.pl/

:wallbash: :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

Hej ludziska jeździ ktoś na Wahaczach Tecnorot ??? Bo nie wiem czy już mam kumpla opierdalać i oddawać szajs czy zobaczyć pojeździć z 6 miesięcy. Jak zaczną pier**lić to wtedy łeb urwać :P

Opublikowano

Tecnorot - technoknot

wpakuj mu je w ........

Opublikowano

Tecnorot - technoknot

wpakuj mu je w ........

:polew: :polew: :polew: to żeś kolegę pocieszył :decayed: :decayed:

Opublikowano
  • Autor

hehhehehehehe :D

myslisz ze ma wielowachacz w d*pie ???

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

:siema: wszystkim :wink4:

Pytanie do Pantona: Wczoraj o 17:35 widziałem identyczną audiczkę jak Twoja na zjeździe z A-2.. Czy to Ty byłeś może? :naughty: Niestety za szybko było nie zauważyłem kierownika.. :mysli:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.