Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

powiedz że ja cie przysyłam to coś z ceny zjedzie :wink4:

:good: :good: :good:[br]Dopisany: 21 Lipiec 2011, 22:38_________________________________________________

a przyjedziesz po nas????????? :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

musze ogarnac sprawy w sobote bo moze i bym podjechal bo bede na troszke tylko :(

a chetnie bym sie spotkal

Seba ty nie na troszeczkę tylko na "grubasa" :decayed::drunk: :drunk: :drunk: :beer1: :beer1: :beer1:

eh napił by się, jednak czasem dobrze gdzieś z kobieta jechać :decayed:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

czy ktoś ma na tym forum Audi S4 B7? bo szukam szukam i nawet jednej sztuki nie mogę znaleźć... :mysli:

Opublikowano

czy ktoś ma na tym forum Audi S4 B7? bo szukam szukam i nawet jednej sztuki nie mogę znaleźć... :mysli:

Jest jeden który zamierza mieć :naughty: :naughty: :naughty::good: :good: :good:

Opublikowano

była :gwizdanie:

Opublikowano

serio pytam bo ja szukałem i nie znalazłem nic... a nie chce mi się wierzyć by nie było nawet jednej osoby na całym forum, która by nie miała S4 B7

Opublikowano

Melduję, że się odmeldowuję :decayed: :decayed: :decayed:

:hi: :hi: :hi: Miłej nocki dla czuwających :good: :good: :good:

Opublikowano

Malik miał S4

Opublikowano

Melduję, że się odmeldowuję :decayed: :decayed: :decayed:

:hi: :hi: :hi: Miłej nocki dla czuwających :good: :good: :good:

dla Ciebie też.. :good:

Opublikowano

Chwilka relaksu przy kompie i zaraz trzeba spać :) Na imprezę również zamierzam się wybrać;) Szamkowóz już ma elektrykę jako tako podłączoną, ale jeszcze silnika nie odpalałem... jedna kostka ucięta (teraz muszę szukać, jak piny mają być wpięte), czujnik biegu wstecznego uwalony, nie wiem, który kabel idzie z ECU do przekaźnika pompy paliwa i mam jeszcze 4 błędy na kompie...Fakt faktem - już bliżej, niż dalej :decayed: To jak, Pany - pomoże ktoś z ustaleniem kolorów kabli w kostce 1J0 973 723 G? Jeszcze zajedwabiście by mi się przydała rozpiska EDC 15, żeby przyczaić ten kabel do pompy....

Opublikowano

Chwilka relaksu przy kompie i zaraz trzeba spać :) Na imprezę również zamierzam się wybrać;) Szamkowóz już ma elektrykę jako tako podłączoną, ale jeszcze silnika nie odpalałem... jedna kostka ucięta (teraz muszę szukać, jak piny mają być wpięte), czujnik biegu wstecznego uwalony, nie wiem, który kabel idzie z ECU do przekaźnika pompy paliwa i mam jeszcze 4 błędy na kompie...Fakt faktem - już bliżej, niż dalej :decayed: To jak, Pany - pomoże ktoś z ustaleniem kolorów kabli w kostce 1J0 973 723 G? Jeszcze zajedwabiście by mi się przydała rozpiska EDC 15, żeby przyczaić ten kabel do pompy....

a jak przylozysz mlotkiem to nie zadziala ? bledy nie przestana sie pokazywac ? moze warto najpierw tak sprawdzic... ;P

Opublikowano

:polew:

Opublikowano

Chwilka relaksu przy kompie i zaraz trzeba spać :) Na imprezę również zamierzam się wybrać;) Szamkowóz już ma elektrykę jako tako podłączoną, ale jeszcze silnika nie odpalałem... jedna kostka ucięta (teraz muszę szukać, jak piny mają być wpięte), czujnik biegu wstecznego uwalony, nie wiem, który kabel idzie z ECU do przekaźnika pompy paliwa i mam jeszcze 4 błędy na kompie...Fakt faktem - już bliżej, niż dalej :decayed: To jak, Pany - pomoże ktoś z ustaleniem kolorów kabli w kostce 1J0 973 723 G? Jeszcze zajedwabiście by mi się przydała rozpiska EDC 15, żeby przyczaić ten kabel do pompy....

a jak przylozysz mlotkiem to nie zadziala ? bledy nie przestana sie pokazywac ? moze warto najpierw tak sprawdzic... ;P

Owszem, metoda skutkuje, jednak trzeba wówczas je**ć centralnie w ECU - jedyne, co się pokaże, to "No response from controler" :polew:

Opublikowano

HA HA HA HA no to mam silnik na wolności :D

Obie poduchy puściły silniczek w górę poszedł i do przodu :D Chciał na wolność Jebaniutki,

Tu macie foty na gorąco robione :D

Jutro jak będę miał czas porobię jakieś artystyczne

snc00188b.th.jpg

snc00195r.th.jpg

snc00190x.th.jpg

Mam nadzieję że się podobają :D heh

Opublikowano

ło kurfa to jesteś lepszy niż ja :D

Opublikowano

To ja mam prośbę do jakiegoś posiadacza AVF'a, np. Miśka... Interesuje mnie szara kostka (czujnika położenia wału korbowego), a uściślając - który pin ma jaki kolor - trzeba tylko odchylić gumkę i już wszystko będzie widać;)

Opublikowano

:polew:

dobre.... [br]Dopisany: 22 Lipiec 2011, 01:34_________________________________________________

Malik miał S4

zgadza się..... ale wymienił na nową TTke.... dzięki za info bart

Opublikowano
  • Autor
:hi: :hi: :hi:
Opublikowano
:siema:
Opublikowano

:hi: :hi: :hi:

:hi: :hi: :hi:[br]Dopisany: 22 Lipiec 2011, 06:44_________________________________________________

:siema:

:siema:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.