Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

powiedz że ja cie przysyłam to coś z ceny zjedzie :wink4:

:good: :good: :good:[br]Dopisany: 21 Lipiec 2011, 22:38_________________________________________________

a przyjedziesz po nas????????? :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

musze ogarnac sprawy w sobote bo moze i bym podjechal bo bede na troszke tylko :(

a chetnie bym sie spotkal

Seba ty nie na troszeczkę tylko na "grubasa" :decayed::drunk: :drunk: :drunk: :beer1: :beer1: :beer1:

eh napił by się, jednak czasem dobrze gdzieś z kobieta jechać :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

czy ktoś ma na tym forum Audi S4 B7? bo szukam szukam i nawet jednej sztuki nie mogę znaleźć... :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś ma na tym forum Audi S4 B7? bo szukam szukam i nawet jednej sztuki nie mogę znaleźć... :mysli:

Jest jeden który zamierza mieć :naughty: :naughty: :naughty::good: :good: :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

serio pytam bo ja szukałem i nie znalazłem nic... a nie chce mi się wierzyć by nie było nawet jednej osoby na całym forum, która by nie miała S4 B7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Melduję, że się odmeldowuję :decayed: :decayed: :decayed:

:hi: :hi: :hi: Miłej nocki dla czuwających :good: :good: :good:

dla Ciebie też.. :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chwilka relaksu przy kompie i zaraz trzeba spać :) Na imprezę również zamierzam się wybrać;) Szamkowóz już ma elektrykę jako tako podłączoną, ale jeszcze silnika nie odpalałem... jedna kostka ucięta (teraz muszę szukać, jak piny mają być wpięte), czujnik biegu wstecznego uwalony, nie wiem, który kabel idzie z ECU do przekaźnika pompy paliwa i mam jeszcze 4 błędy na kompie...Fakt faktem - już bliżej, niż dalej :decayed: To jak, Pany - pomoże ktoś z ustaleniem kolorów kabli w kostce 1J0 973 723 G? Jeszcze zajedwabiście by mi się przydała rozpiska EDC 15, żeby przyczaić ten kabel do pompy....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chwilka relaksu przy kompie i zaraz trzeba spać :) Na imprezę również zamierzam się wybrać;) Szamkowóz już ma elektrykę jako tako podłączoną, ale jeszcze silnika nie odpalałem... jedna kostka ucięta (teraz muszę szukać, jak piny mają być wpięte), czujnik biegu wstecznego uwalony, nie wiem, który kabel idzie z ECU do przekaźnika pompy paliwa i mam jeszcze 4 błędy na kompie...Fakt faktem - już bliżej, niż dalej :decayed: To jak, Pany - pomoże ktoś z ustaleniem kolorów kabli w kostce 1J0 973 723 G? Jeszcze zajedwabiście by mi się przydała rozpiska EDC 15, żeby przyczaić ten kabel do pompy....

a jak przylozysz mlotkiem to nie zadziala ? bledy nie przestana sie pokazywac ? moze warto najpierw tak sprawdzic... ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chwilka relaksu przy kompie i zaraz trzeba spać :) Na imprezę również zamierzam się wybrać;) Szamkowóz już ma elektrykę jako tako podłączoną, ale jeszcze silnika nie odpalałem... jedna kostka ucięta (teraz muszę szukać, jak piny mają być wpięte), czujnik biegu wstecznego uwalony, nie wiem, który kabel idzie z ECU do przekaźnika pompy paliwa i mam jeszcze 4 błędy na kompie...Fakt faktem - już bliżej, niż dalej :decayed: To jak, Pany - pomoże ktoś z ustaleniem kolorów kabli w kostce 1J0 973 723 G? Jeszcze zajedwabiście by mi się przydała rozpiska EDC 15, żeby przyczaić ten kabel do pompy....

a jak przylozysz mlotkiem to nie zadziala ? bledy nie przestana sie pokazywac ? moze warto najpierw tak sprawdzic... ;P

Owszem, metoda skutkuje, jednak trzeba wówczas je**ć centralnie w ECU - jedyne, co się pokaże, to "No response from controler" :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HA HA HA HA no to mam silnik na wolności :D

Obie poduchy puściły silniczek w górę poszedł i do przodu :D Chciał na wolność Jebaniutki,

Tu macie foty na gorąco robione :D

Jutro jak będę miał czas porobię jakieś artystyczne

snc00188b.th.jpg

snc00195r.th.jpg

snc00190x.th.jpg

Mam nadzieję że się podobają :D heh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja mam prośbę do jakiegoś posiadacza AVF'a, np. Miśka... Interesuje mnie szara kostka (czujnika położenia wału korbowego), a uściślając - który pin ma jaki kolor - trzeba tylko odchylić gumkę i już wszystko będzie widać;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew:

dobre.... [br]Dopisany: 22 Lipiec 2011, 01:34_________________________________________________

Malik miał S4

zgadza się..... ale wymienił na nową TTke.... dzięki za info bart

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...