Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

http://poznan.naszemiasto.pl/artykul/1043559,przerwane-kolonie-wszyscy-szukaja-agnieszki-palac,id,t.html?kategoria=687

może znacie niejaką Panią Pałac ? Jest nam winna kasę za Adasia kolonie :gwizdanie:

:blink: :blink: :blink: :blink: :blink:

No nie żartuj, że Wasz Adaś tam pojechał :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie nie dojechał, mieliśmy jechać dzisiaj ale jeszcze był słaby i chciałam zadzwonić i porozmawiać ale tel był wyłączony, zaczęłam szperać w necie i dowiedziałam się tych dziwnych rzeczy :kwasny: na szczęście nie zdążyliśmy tam pojechać, dopiero by adaś płakał :confused4: Najwidoczniej byłej Pani radnej znudziła się uczciwa praca. A tak wogóle to kolonie były z Grupera :confused4: :confused4: :confused4: ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje powiększenia rodziny, fajne dzidzie :thumbup:

:confused4: biedny Adaś nie dość, że chory to jeszcze wyjazd nie wypalił, pozdrów go :)[br]Dopisany: 22 Sierpień 2011, 17:56_________________________________________________ :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: dawaj dawaj te zdjęcia Tomuś, już się nie mogę doczekać, ja mam tylko jedno :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gratulacje - wiadomo dla kogo i wiadomo, z jakiej okazji :wink4: Mnie natomiast też się coś urodziło, a poród niestety był dość ciężki - wreszcie wyjąłem V'kę i skrzynię z auta;) Qrde, powiem Wam, że jednak cały zestaw razem jest duuuużo większy, niż zwyczajne 4 cylindry + zwyczajna skrzynia;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

mistrz :D

a ja bylem na koloniach w giewartowie ;) tam pierwszy raz w 6 kalsie podstawowki tak sie naprulem i caly sie pozdzieralem a byly to tylko 2 tanie wina BYK i POKUSA :D

;)

ale niezla lipa kurde babe normalnie ubic ciekawe jak sie sprawa rozwiaze :confused4:

zdjecia pakujcie i podsylajcie linki na pw to zrobie wszystko ladnie w katalogach bedzie mozna ogladac u nas w galerii :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gratulacje - wiadomo dla kogo i wiadomo, z jakiej okazji :wink4: Mnie natomiast też się coś urodziło, a poród niestety był dość ciężki - wreszcie wyjąłem V'kę i skrzynię z auta;) Qrde, powiem Wam, że jednak cały zestaw razem jest duuuużo większy, niż zwyczajne 4 cylindry + zwyczajna skrzynia;p

DJ, porody zazwyczaj są ciężkie :gwizdanie: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DJ, porody zazwyczaj są ciężkie :gwizdanie: :decayed:

z meskiej perspektywy sa koszmarne ;) w lipcu szwagierka rodzila w ICZMP. byla ulewa, walily pioruny, na porodowce w piwnicy szpitala nie bylo zywego ducha. o 3 nad ranem windy same zaczely jezdzic i daly sie slyszec krzyki rodzacych. scena jak z horroru - w zyciu sie tak nie balem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahahahah Ty sie bales ?? Marcin no :D 8 stopien wtajemniczenia w krafce duzy chlopak no i sie bales ??? :polew: :polew: :polew: :polew:

tez bym sie bal :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no daj spokoj - "krafka" moze i wypalila strach z duszy w przypadku spotkan z dresami itp. porodowka to jednak obce srodowisko i te przezycia wywarly straszny wplyw na moja psychike ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heheheh nom cos w tym jest :) jedno nie podobne do drugiego :) heh

rozmawialem z Bartkeim tym moim kumplem co byl na spocie astra ;)

on tez trenowal z ta Twoja trenerka :D heheheh bo go pytalem ;)

pewnie wpadnie na spota w niedziele ze mna bo ja nie bede w statnie prowadzic

mamy wesele na ktorym wodka bedzie sie lala ze scian takze :D autem nie dotre :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mialem z nia tylko kilka treningow ale to co widzialem utknelo w pamieci ;) jedno co wiem na pewno to to, ze nie chcialbym jej spotkac w ciemnej uliczce :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no daj spokoj - "krafka" moze i wypalila strach z duszy w przypadku spotkan z dresami itp. porodowka to jednak obce srodowisko i te przezycia wywarly straszny wplyw na moja psychike ;)

...bo mężczyźni to z natury są słabsi psychicznie :decayed:

Nic dziwnego że to kobiety rodzą dzieci :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...bo mężczyźni to z natury są słabsi psychicznie :decayed:

Nic dziwnego że to kobiety rodzą dzieci :tongue4:

cos w tym jest ;) wiem ze niemoglbym pracowac na porodowce :D

nie zmienia to jednak faktu, ze natura tak to sobie wymyslila, ze jestesmy wam potrzebni w fazie produkcji ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...