Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam wszystkich, "nowy" :kox:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

"nowy" przypucuj nam się tu ładnie

Opublikowano

fajne fotki[br]Dopisany: 15 Wrzesień 2011, 20:29_________________________________________________wszyscy śpią?

Opublikowano

siemano :hi:

ja leje Mobil1 5W50 :tongue4:[br]Dopisany: 15 Wrzesień 2011, 20:57_________________________________________________ap ropo dzisiejszego dnia to okazało się ze u mnie na podwórku ,w piwnicach i kamienicy kręcili zdięcja do serialu "Inspektor Alex" który będzie na wiosne w TVP1

miałem okazję pogadać z Wesołowskim powiem że nawet spoko koleś :good:

Zdj_cie010_2.jpgZdj_cie011_2.jpg

Opublikowano

pedał ten Wesołowski..........ale wózek mógłbyś zakosić - przydałby się dla Sebka do kręcenia :naughty:

Opublikowano

podobno była też Kasia Figura ale jej nie spotkałem :confused4:

[br]Dopisany: 15 Wrzesień 2011, 21:18_________________________________________________

pedał ten Wesołowski..........ale wózek mógłbyś zakosić - przydałby się dla Sebka do kręcenia :naughty:

też o tym pomyślałem :naughty:
Opublikowano

kurfa a ja pierwszy raz widzie typa :polew:

Opublikowano

kurfa a ja pierwszy raz widzie typa :polew:

ja coś gościa kojarzę z jakiegoś serialu ale tak pi razy drzwi.... generalnie aktorstwo na poziomie ekipy Mroczków, Cichopek itp. :thumbdown:

Opublikowano

Sthury, Kondrat, dawny Pazura, "Grucha", ekipa z "Pit Bula" to są aktorzy

Opublikowano

kurfa a ja pierwszy raz widzie typa :polew:

ja coś gościa kojarzę z jakiegoś serialu ale tak pi razy drzwi.... generalnie aktorstwo na poziomie ekipy Mroczków, Cichopek itp. :thumbdown:

no każdy podobnie zaczynał ale gość w porównaniu do Mroczków szybciej się rozwija :cool1: parę seriali już przerobił,więc nie jest to aktor jednego serialu jak bracia Mroczkowie :polew:
Opublikowano

kierwa... Chriss..... ja bym mu najebal a nie zdjecia sobie robil.... jest coraz mniej prawdziwych aktorow

Opublikowano

i będzie jeszcze mniej :polew:

Opublikowano

kierwa... Chriss..... ja bym mu najebal a nie zdjecia sobie robil.... jest coraz mniej prawdziwych aktorow

coś nerwowy "Pan Żabka" :polew:

Opublikowano
:polew: :polew: :polew:
Opublikowano

kierwa... Chriss..... ja bym mu najebal a nie zdjecia sobie robil.... jest coraz mniej prawdziwych aktorow

dobrze godasz chłopie :good:

Opublikowano
  • Autor

:hi: :hi: :hi:

ta Chriss mogles ten wozek podpierdolic nei ma co przydalby sie :D

DSC7470.jpgDSC7471.jpgDSC7473.jpgDSC7474.jpgDSC7476.jpgDSC7477.jpg

[br]Dopisany: 15 Wrzesień 2011, 21:59_________________________________________________przy czym dodam ze do tarczy z kolek walilismy troche na slepo do tarczy z typkiem wszystkie poza jedna weszly dokladnie tam gdzie celowalem :D

ksztalt kregla oznacza strzaly smiertelne :)

Opublikowano

z tym wózkiem to zj***ł na maxa.......... :wallbash:

Chriss Ty chyba lubisz robić sobie fotki z takimi blondynkami jak ten Wesołowski co? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :decayed:

[br]Dopisany: 15 Wrzesień 2011, 22:08_________________________________________________Sebek powoli zaczynam się Ciebie bać... :>

Opublikowano

Killer :decayed: Ja mogę tylko u siebie zaproponować strzały z wiatrówki;D

Opublikowano

Seba ! chyba widze glocka :> fajna zabawa nie ? :D

Opublikowano
  • Autor

hehehe no powiem wam ze sie zajaralem nie ma co drogi sport troche ale adrenalinka frajda jest naprawde mega :D

heheh jak pamietalem z lunaparku z wiatrowki walilo sie z 2 m a tu sie okazlo ze trzeba walic z 10 - 15 m hehehe

troche mi szczeka opadla :D ale dalem rade :D[br]Dopisany: 15 Wrzesień 2011, 22:17_________________________________________________

Seba ! chyba widze glocka :> fajna zabawa nie ? :D

hehe nie mialem wadpliwosci ze poznasz :D

zgadza sie glock 17 8 mm :D[br]Dopisany: 15 Wrzesień 2011, 22:18_________________________________________________czaaaaaaaaaaaaad :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

najpierw dostalem taki sportowy jakis z nabojami z bocznym zapalnikiem czy jak to sie tam zwie

postrzelaem i mowie panie daj pan cos dla doroslych hehehehe :D

glock to jest to :D lubie to!

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.