Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

mariuszzgierz nie czaj sie zapraszamy :kox: co cie gnebi kolego :cool1:

:nabijasie:

Nowy, boi się :naughty: :naughty: :naughty:

ze bedzie wkupne placil :kox:

nie stresujcie chłopaka :decayed:
  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

nie no powaznie Mariano zartowalismy sobie tylko :polew:

Opublikowano

nie no powaznie Mariano zartowalismy sobie tylko :polew:

Nie no, Mariano jest twardy, nie obraził się :D

Chłopaki nie płaczą :D

Opublikowano

piotr-3003 nie czaj sie :polew: :polew:[br]Dopisany: 13 Październik 2011, 21:51_________________________________________________dobra milo bylo zakup dzisiaj poczyniony na + wiec moge leciec w kimono :lazy:

Opublikowano

A co dla nwych jest fala jakaś ;(

Opublikowano

piotr-3003 nie czaj sie :polew: :polew:[br]Dopisany: 13 Październik 2011, 21:51_________________________________________________dobra milo bylo zakup dzisiaj poczyniony na + wiec moge leciec w kimono :lazy:

dobrej nocki klysiu :naughty:
Opublikowano

A co dla nwych jest fala jakaś ;(

kazdy nowy klubowicz zalewa wszystkim kotly na fulla :gwizdanie:[br]Dopisany: 13 Październik 2011, 21:58_________________________________________________

piotr-3003 nie czaj sie :polew: :polew:[br]Dopisany: 13 Październik 2011, 21:51_________________________________________________dobra milo bylo zakup dzisiaj poczyniony na + wiec moge leciec w kimono :lazy:

dobrej nocki klysiu :naughty:

:pociesz:
Opublikowano

czyli co w sobote robimy powitlnego grilla :evil::drunk:

Opublikowano

czyli co w sobote robimy powitlnego grilla :evil::drunk:

nie idziemy do szkoly :wallbash:
Opublikowano

czyli co w sobote robimy powitlnego grilla :evil::drunk:

nie idziemy do szkoly :wallbash:

szkoła nie zając nie ucieknie :cool1:[br]Dopisany: 13 Październik 2011, 22:03_________________________________________________jaki kolorek tego furacza ???

może jakąś fotkę kolega wklei :gwizdanie:

Opublikowano

No ja tez lece spać narazie wszystkim . Dzieki chlopaki za pomoc w zakupie Panton i klysek mega flaszka dla was :good:

Opublikowano

witam, trochę mnie nie było, co słychać? :gwizdanie:

Opublikowano

witam, trochę mnie nie było, co słychać? :gwizdanie:

:hi:

To chyba z rok, bo Cię nie kojarzę :D

Opublikowano

piotr-3003 :hi:[br]Dopisany: 13 Październik 2011, 22:30_________________________________________________

czyli co w sobote robimy powitlnego grilla :evil::drunk:

nie idziemy do szkoly :wallbash:

szkoła nie zając nie ucieknie :cool1:[br]Dopisany: 13 Październik 2011, 22:03_________________________________________________jaki kolorek tego furacza ???

może jakąś fotkę kolega wklei :gwizdanie:

kolor jak nie taki sam jak Twój to bardzoooo podobny... taki granacik... ładnie się prezentuje (sedan) :gwizdanie:

Opublikowano

Pany nie czaję się a tym bardziej nie wstydzę - po prostu dziś tak z doskoku przysiadam i czytam co tak smarujecie i widzę, że jakieś fajne zakupy się udały :good: 150KM - gratki smol jak będzie możliwość to również podjadę w niedzielę na spociora obcenić nową "klubowiczkę - Audiczkę" :decayed:

Opublikowano

piotr-3003 :hi:[br]Dopisany: 13 Październik 2011, 22:30_________________________________________________

czyli co w sobote robimy powitlnego grilla :evil::drunk:

nie idziemy do szkoly :wallbash:

szkoła nie zając nie ucieknie :cool1:[br]Dopisany: 13 Październik 2011, 22:03_________________________________________________jaki kolorek tego furacza ???

może jakąś fotkę kolega wklei :gwizdanie:

kolor jak nie taki sam jak Twój to bardzoooo podobny... taki granacik... ładnie się prezentuje (sedan) :gwizdanie:

to fajny kolorek :good:

pjngwin ma sedana w takim kolorze :mysli:

Opublikowano

Panton gdzie byliście po tą sztuczkę :a4fan: :?: w Łodzi czy gdzieś dalej :?: :?:

Opublikowano
  • Autor

Panie i Pany macie jakies rekwizyty ubrania nie wiem cokolwiek zwiazanego z PRL ?? :D i co by mozna pozyczyc na sobotnia impreze ??? :embarrassed:

Opublikowano

Panie i Pany macie jakies rekwizyty ubrania nie wiem cokolwiek zwiazanego z PRL ?? :D i co by mozna pozyczyc na sobotnia impreze ??? :embarrassed:

:no: :no: :no: :no: :no: :no:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.