Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a ja też mam garaż :good::decayed: Kimi - zadziwię Cię, ale jutro będę u tych ziomków osobiście, to coś się powinno znaleźć;]

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Bartuś, dzisiaj kumpel był u Rogala i gadał z Nim o moim blb i mówił że mapy startowe nie pomoga na palenie jak to Panton sugerował :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

heh no dziwne :) moze mam za dobre swiece :P

Pantonik czy Ty moglbys mi wystawic obraz xp do maszyny wirtualnej bo mowiles cos ze masz takow oile dobrze pameitam :P

Opublikowano

upssssss :evil:

Opublikowano

Seba czy ty kiedyś orientowałeś się w temacie zamknięcia schowka w którym jest trójkąt :mysli: czy jest to dostępne jako część zamienna :?: (chodzi mi o pokrętło)

Opublikowano

a ja też mam garaż :good::decayed: Kimi - zadziwię Cię, ale jutro będę u tych ziomków osobiście, to coś się powinno znaleźć;]

drugi chwalipięta :D jak tam twa A6? "moja" nadal nie sprzedana :decayed:

Opublikowano

kuzwa tak teraz sobie mysle ze musze zmienic OIL i nie mam gdzie :wallbash: :wallbash: :wallbash: ciekawe ile biora jakies paproki za wymiane :confused4: :confused4: :confused4:

Opublikowano

Seba czy ty kiedyś orientowałeś się w temacie zamknięcia schowka w którym jest trójkąt :mysli: czy jest to dostępne jako część zamienna :?: (chodzi mi o pokrętło)

:> oo widzę że też poszukujesz, coż te plastiki....póki mam patent własnej produkcji, bo jak chciałam tylko zamkniecie do podłokietnika to powiedzieli ze ni hu hu i mam cały kupić[br]Dopisany: 17 Październik 2011, 21:54_________________________________________________

kuzwa tak teraz sobie mysle ze musze zmienic OIL i nie mam gdzie :wallbash: :wallbash: :wallbash: ciekawe ile biora jakies paproki za wymiane :confused4: :confused4: :confused4:

moge mojego "paproka" zapytać :>

Opublikowano

kuzwa tak teraz sobie mysle ze musze zmienic OIL i nie mam gdzie :wallbash: :wallbash: :wallbash: ciekawe ile biora jakies paproki za wymiane :confused4: :confused4: :confused4:

jak u nich kupisz to za free tobie wymienią :wink4:
Opublikowano

kuzwa tak teraz sobie mysle ze musze zmienic OIL i nie mam gdzie :wallbash: :wallbash: :wallbash: ciekawe ile biora jakies paproki za wymiane :confused4: :confused4: :confused4:

podjedź do Krzycha na Tymiankę :wink4: powiedz, że jesteś od Miśka :decayed: :decayed:[br]Dopisany: 17 Październik 2011, 21:55_________________________________________________

Seba czy ty kiedyś orientowałeś się w temacie zamknięcia schowka w którym jest trójkąt :mysli: czy jest to dostępne jako część zamienna :?: (chodzi mi o pokrętło)

:> oo widzę że też poszukujesz, coż te plastiki....póki mam patent własnej produkcji, bo jak chciałam tylko zamkniecie do podłokietnika to powiedzieli ze ni hu hu i mam cały kupić[br]Dopisany: 17 Październik 2011, 21:54_________________________________________________

kuzwa tak teraz sobie mysle ze musze zmienic OIL i nie mam gdzie :wallbash: :wallbash: :wallbash: ciekawe ile biora jakies paproki za wymiane :confused4: :confused4: :confused4:

moge mojego "paproka" zapytać :>

Nie Madziu :> nie potrzebuję tylko wpadł mi w oko temat na forum, że gościu właśnie poszukuje numeru tej części :decayed:

Opublikowano

aaa numeruuu, to nie znam, a ASO zna nr całego schowka :>

Opublikowano

kuzwa tak teraz sobie mysle ze musze zmienic OIL i nie mam gdzie :wallbash: :wallbash: :wallbash: ciekawe ile biora jakies paproki za wymiane :confused4: :confused4: :confused4:

jak u nich kupisz to za free tobie wymienią :wink4:

ta jebna cene 50 PLN wiecej niz bym sam sobie OIL zakupil pieprze taka impreze
Opublikowano

kłysek - jak podjedziesz z tą stacyjką, to najwyżej oleum Ci zmienimy;) Napisz, na jakim jeździsz, to zapytam chłopaków, czy mają w dobrej cenie.

Maga - do A6 kompletuję graty. Progres słaby, bo tata nie ma czasu i (z tego, co widzę) - chęci;/ I tak mu nie odpuszczę - A6 ma jeździć! "Nie ma opier***nia siem!" :>

Opublikowano

zamek od schowka na trójkąt się KLEI i działa :naughty:

Opublikowano

kłysek - jak podjedziesz z tą stacyjką, to najwyżej oleum Ci zmienimy;) Napisz, na jakim jeździsz, to zapytam chłopaków, czy mają w dobrej cenie.

Maga - do A6 kompletuję graty. Progres słaby, bo tata nie ma czasu i (z tego, co widzę) - chęci;/ I tak mu nie odpuszczę - A6 ma jeździć! "Nie ma opier***nia siem!" :>

i potem będzie na spocie----- uwaga za chwile zobaczycie............to co za chwile zobaczycie ? :>[br]Dopisany: 17 Październik 2011, 22:03_________________________________________________

zamek od schowka na trójkąt się KLEI i działa :naughty:

tak, butaprenem tak żeby już się więcej nie otwierał dziad jeden :polew: :polew: nie no ja mam śrubeczkę wpasowaną ale i tak czasem się rozewrze nad głową

Opublikowano

kłysek - jak podjedziesz z tą stacyjką, to najwyżej oleum Ci zmienimy;) Napisz, na jakim jeździsz, to zapytam chłopaków, czy mają w dobrej cenie.

Maga - do A6 kompletuję graty. Progres słaby, bo tata nie ma czasu i (z tego, co widzę) - chęci;/ I tak mu nie odpuszczę - A6 ma jeździć! "Nie ma opier***nia siem!" :>

olej i filtr juz mam :gwizdanie:[br]Dopisany: 17 Październik 2011, 22:04_________________________________________________a do tej stacyjki cos mam zakupywac :mysli:
Opublikowano

Seba czy ty kiedyś orientowałeś się w temacie zamknięcia schowka w którym jest trójkąt :mysli: czy jest to dostępne jako część zamienna :?: (chodzi mi o pokrętło)

o to chodzi :mysli:

wycinek_etki.jpg

Opublikowano

kłysek - jak podjedziesz z tą stacyjką, to najwyżej oleum Ci zmienimy;) Napisz, na jakim jeździsz, to zapytam chłopaków, czy mają w dobrej cenie.

Maga - do A6 kompletuję graty. Progres słaby, bo tata nie ma czasu i (z tego, co widzę) - chęci;/ I tak mu nie odpuszczę - A6 ma jeździć! "Nie ma opier***nia siem!" :>

olej i filtr juz mam :gwizdanie:

no to wal do Dźidźeja i gitarrrra :good: :good: :good::polew: :polew: :polew:

Opublikowano

:good: :good: e no to klysiu najważniejsze za tobą :> [br]Dopisany: 17 Październik 2011, 22:07_________________________________________________ :blink: ktos nas podgląda ---hugon?

Opublikowano

Seba czy ty kiedyś orientowałeś się w temacie zamknięcia schowka w którym jest trójkąt :mysli: czy jest to dostępne jako część zamienna :?: (chodzi mi o pokrętło)

o to chodzi :mysli:

wycinek_etki.jpg

chyba tak, ale spytałem tak luźno - póki co nie potrzebuję :gwizdanie: :cool1::wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.