Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
:kox: :kox: :kox:
  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi: witam
Opublikowano
  • Autor

:hi: :hi: :hi:

Panie Tomaszu :)

Opublikowano

spadowywuje w pracuni :hi:

Miłej zabawy w życie dla wszystkich :thumbup::wink4:

Opublikowano

bry. :hi:

może ktoś kojarzy? vag ma etke a co ma ford? chodzi mi o katalog części itp? :confused4:

Opublikowano
  • Autor

Pozdro Mario

Rem1k ja nie pomoge ale zakladam ze na mnie nie liczyles :P:D

Opublikowano

Witam;) Przyszły mi lampki do auta, trochę też jest wyprostowane, dzisiaj ciąg dalszy i już niedługo zacznę go składać :notworthy:

Opublikowano

:hi: :hi: :hi:

Panie Tomaszu :)

witam Panie Sebastianie :D zbieram juz po malu nastepne :)

Opublikowano

bry. :hi:

może ktoś kojarzy? vag ma etke a co ma ford? chodzi mi o katalog części itp? :confused4:

FORD MICROCAT [br]Dopisany: 19 Październik 2011, 08:59_________________________________________________

Witam;) Przyszły mi lampki do auta, trochę też jest wyprostowane, dzisiaj ciąg dalszy i już niedługo zacznę go składać :notworthy:

Ooooo :thumbup: :thumbup:[br]Dopisany: 19 Październik 2011, 09:00_________________________________________________

cholera wstałem jakiś takiś zj....any - chyba faktycznie przereklamowane jest to spanie :decayed: :decayed: :decayed:

śmieszne ale prawdziwe.... za dużo snu też jest źle... człowiek się gorzej czuje... sprawdzone - więc tak jak Sebek napisał 4-5h to optymalny czas snu :gwizdanie:

Opublikowano
:hi: a ja juz po zmianie kapetko w 50 PLN :decayed: teraz na 2 h do pracy lece a pozniej na warsztat do ksawerowa :kox:
Opublikowano

Kimi nie wstydz sie :)[br]Dopisany: 19 Październik 2011, 09:58_________________________________________________no i uciekl

Opublikowano

Kimi nie wstydz sie :)[br]Dopisany: 19 Październik 2011, 09:58_________________________________________________no i uciekl

Jestem jestem, net mi padł :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

ale już podniosłeś :)

:hi:

Opublikowano
  • Autor

Dj na swieta juz bedziesz latal nowka :D

musze sprawdzic to odpinanie klem od akumulatora :mysli: :mysli:

Tomek dziekowal :good: :good: :good::notworthy: :notworthy: :notworthy:

Opublikowano

ale już podniosłeś :)

:hi:

:D No no :naughty:

Seba, kiedy wstawisz foty z niedzieli? :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
  • Autor

ale już podniosłeś :)

:hi:

:D No no :naughty:

Seba, kiedy wstawisz foty z niedzieli? :naughty: :naughty: :naughty:

kurde szczerze powiem ze nie mam czasu teraz do tego usiasc :( musze pilnie zrobic kilka projektow

z terminem na wczoraj :/ tylko dlatego ich nie obrobilem :/ obiecuje ze jak tylko bedzie chwila to je wstawie

przepraszam :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Opublikowano

:hi: :hi: :hi:

Seba a sprawdzaliście ustawienie kąta wtrysku po tym jak wymienialiście rozrząd :mysli:

pewnie tak :decayed:

Opublikowano

ale już podniosłeś :)

:hi:

:D No no :naughty:

Seba, kiedy wstawisz foty z niedzieli? :naughty: :naughty: :naughty:

kurde szczerze powiem ze nie mam czasu teraz do tego usiasc :( musze pilnie zrobic kilka projektow

z terminem na wczoraj :/ tylko dlatego ich nie obrobilem :/ obiecuje ze jak tylko bedzie chwila to je wstawie

przepraszam :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Wybaczam :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

:D :D :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.