Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja bym spróbował jeszcze tak jak DJ pisał,włączyć światła i spróbować może faktycznie włącznik jest uwalony :mysli:[br]Dopisany: 19 Październik 2011, 23:15_________________________________________________ale wtedy by też ciężko palił na ciepłym silniku

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

najlepsze jest to, że włącznik ma wpływ na odpalanie, ale nikt nie mówi jednoznacznie - dlaczego;p Poza tym, Panie Krzysiu - też to było sprawdzone;)

Opublikowano
  • Autor

nom sprawdzalem

ale uwaga wchodze na wyzszy poziom mocy i zakupilem kabelek Pantonik mnie wyposazyl w odpowiedni ... wiadomo co i moge sam sprawdzac wszystko na vagu na zimnym silniku

takze :D damy rade ;) jutro sprawdze klemy to raz a dwa sprawdze z 10 razy napompowanie paliwka zobaczymy napisze czy cos pomoglo czy nic :D

tylko bede potrzebowal jakiegos szybkiego przeszkolenia z vaga :) pewnie to nie bedzie jakies skomplikowane bo cos tam podgladalem jak robiliscie tu czy tam :)

nie mowie o jakichs zmianach a o samym zczytaniu bledow skasowaniu czy cos ;)

Opublikowano

dla mnie włącznik i światła nie mają znaczenia..... sory ale nie potrafię zrozumieć i znaleźć w tym logiki... oczywiście sprawdzić nie zaszkodzi ale..... dla mnie to bez sensu

Sebek co do VAG to ja nie śpię a Ty telefon do mnie posiadasz..... ;)

Opublikowano

Jak możecie, to powiedzcie mi, gdzie można szukać danych n/t geometrii zawieszenia w A6 C5? Głównie chodzi o zawieszenie przednie...

Opublikowano

jak byłem na zbieżności to koleś miał książkę... model, rocznik i miał tabelkę z danymi.......... w necie nic nie ma ? :mysli:[br]Dopisany: 19 Październik 2011, 23:35_________________________________________________albo na forum www.a6klub.pl zapytaj :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: tam są takie głowy, że pomogą :D:D:D

Opublikowano
  • Autor

dla mnie włącznik i światła nie mają znaczenia..... sory ale nie potrafię zrozumieć i znaleźć w tym logiki... oczywiście sprawdzić nie zaszkodzi ale..... dla mnie to bez sensu

Sebek co do VAG to ja nie śpię a Ty telefon do mnie posiadasz..... ;)

jasne bede pewnie sie odzywal no bo co mi pozostaje najwyzej Luk pojdziemy do auta... :D :D :D [br]Dopisany: 19 Październik 2011, 23:37_________________________________________________ide porobic bo sie noc konczy :P

Opublikowano

Jak możecie, to powiedzcie mi, gdzie można szukać danych n/t geometrii zawieszenia w A6 C5? Głównie chodzi o zawieszenie przednie...

jeżeli coś pomoże to znalazłem jakiś wydruk http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/fdf789169bcf038a.html[br]Dopisany: 19 Październik 2011, 23:46_________________________________________________i wątek z A6 do wydruku :naughty:http://www.a6klub.pl/15155.htm
Opublikowano

Jak możecie, to powiedzcie mi, gdzie można szukać danych n/t geometrii zawieszenia w A6 C5? Głównie chodzi o zawieszenie przednie...

jeżeli coś pomoże to znalazłem jakiś wydruk http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/fdf789169bcf038a.html

dobre dane tylko dla FWD a DJ ma Q............... a to pewnie ma znaczenie przy tych parametrach :rolleyes:

Opublikowano

:bag: nie wiedziałem że ma Q

:lazy:

Opublikowano

nie spać.... zwiedzać :bicz:

Opublikowano
:decayed: Dzięki krzysiu, dzięki pantonie;) Już widzę, jakie powinny być kąty i inne wymiary, szkoda jeszcze, że nie mam wymiarów typowo blacharskich, ale do tego potrzebne były by pewnie specjalistyczne programy, które dodają przy zakupie ram blacharskich... Na razie oprę się na wymiarach tej nieuderzonej strony i zobaczymy, co wyjdzie - aczkolwiek chciałbym mieć wymiary wzorcowe...
Opublikowano
:)
Opublikowano

dj na fb !

Opublikowano
  • Autor

nie spac zwiedzac :bicz3: :thumbup::dance:

Opublikowano
:hi: :hi: :hi:
Opublikowano
  • Autor

siema Mariano Italiano :):decayed::naughty:

Opublikowano
:decayed:
Opublikowano
  • Autor

cieplo na dworku w miare ;)

Opublikowano

cieplo na dworku w miare ;)

u mnie +4'C :gwizdanie: bywało już cieplej

Dobra to ja lecę, aktorzynę do szkoły :decayed: i ja do roboty

Do miłego :hi: :hi: :hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.