Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

:polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 24 Październik 2011, 21:58_________________________________________________

W niedzielę pooglądam sobie ją dokładniej, ale bynajmniej nie po to by szukać dziury w całym - po prostu ponapawam się jej pięknem.

Zastanowię sie :wink4:

Żebyś tylko nie zauroczył :bicz3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

:hi:

Dory wieczór!

Słuchajcie pare dni temu pytalem Was o koszty wynajęcia kawalerki w ŁDZ,

przeliczylem swoje zdolności finansowe i niestety ani wynajem mieszkania, ani dojazdy mnie nie uszczęśliwiają...

postanowiłem wiec wynająć pokój... nie znacie lub może sami wynajmujecie mieszkanie i moze szukacie spokojnego, ułożonego współkokatora ? :)

Jeśli Wy lub ktoś z waszych znajomych ma wolny pokoik, to dajcie mi znać na PW z jakimś namiarem i będziemy się dogadywać.

Z góry wielkie dzięki

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nom ja tak mowilem ze do 1000 zl spokojnie znajdziesz cos w miare a za pokoj pewnie zaplacisz z 700 pokoj gabarytow kawalerki za 1000 zl ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam z wieczora. Można sie z kimś ustawić w tygodniu na logi zobaczyć jak to turbo wyrabia czy też nie

spoko wpadaj trzasniemy logi :)

kolorowych snów :lazy:

photo019.jpg

loo lubie tatoosy ale to juz przegiecie troche :D[br]Dopisany: 25 Październik 2011, 00:27_________________________________________________nie spac zwiedzac no co Wy ludziska :D [br]Dopisany: 25 Październik 2011, 00:51_________________________________________________to ja ide popracowac :P:naughty: :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie trochę :wink4:[br]Dopisany: 25 Październik 2011, 00:52_________________________________________________

witam z wieczora. Można sie z kimś ustawić w tygodniu na logi zobaczyć jak to turbo wyrabia czy też nie

spoko wpadaj trzasniemy logi :)

kolorowych snów :lazy:

photo019.jpg

loo lubie tatoosy ale to juz przegiecie troche :D[br]Dopisany: 25 Październik 2011, 00:27_________________________________________________nie spac zwiedzac no co Wy ludziska :D [br]Dopisany: 25 Październik 2011, 00:51_________________________________________________to ja ide popracowac :P:naughty: :naughty: :naughty:

nie tylko TY :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja Wam powiem że moja wynajmuje za 400 zł 3 pokoje:P (że wynajmuje długo itakie rżne bajery to teraz płaci 200 zł za te 3 pokoje)

co do wątku mieszkania wiem że taka jedna babka wynajmowała pokój za 400 zł więc lepiej chyba całe mieszkanie, z tego co kiedyś patrzyłem trzeba szukać na obrzeżach łodzi np teofilów wiem że za 400 zł można wynająć...

siemka wszystkim tak tak dopiero mamy wtorek hehe :P wiec jeszcze dużo roboty przed nami:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe oj tam oj tam :P

juz wtorek :P poniedzialku nie pamietam :D [br]Dopisany: 25 Październik 2011, 05:25_________________________________________________i nadal wszyscy spia no juz 7 prawie wstawaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaac Loooooooooooooooooooodddzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz :decayed: :decayed: :decayed:[br]Dopisany: 25 Październik 2011, 06:48_________________________________________________tak na dzien dobry :D

307188_10150350098609823_6020654822_8370121_987873176_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

człowiek się budzi rano a tu kolejka do łazienki, no to czekam czekam a tu wychodzą gwiazdy...

9990259.jpg

:tongue4: :tongue4: :tongue4:

miłego i ciepłego dnia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://ofsajd.onet.pl/fotogalerie/bajeczne-fury-pilkarzy-realu-madryt,4888289,0,galeria-maly.html

nie ma sprawiedliwości na świecie :gwizdanie: mogli by sobie zakupić za drobne, które puszczają w weekendy a dostają za darmochę :kwasny::decayed:[br]Dopisany: 25 Październik 2011, 08:06_________________________________________________

Tym czasem robią spadówkę to roboty.

Narka wszystkim :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam z wieczora. Można sie z kimś ustawić w tygodniu na logi zobaczyć jak to turbo wyrabia czy też nie

możesz się ustawić z mechesem, który ma manometr albo zamontować wskaźnik doładowania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...