Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

Dlaczego odbiegasz od tematu? Nie to czy się będę logował czy nie będę jest tematem tej dyskusji. Merytorycznie potrafisz zabrać głos w przedmiocie dyskusji?

Widzisz problem polega na tym, że dyskusja została zakończona. Decyzje zostały podjęte, konsekwencje wyciągnięte.

Dlatego też nie ma o czym dyskutować.

Doskonałym podsumowaniem tej dyskusji było PW wysłane przez tego trola Prometeo do LukaszaR.

I wiesz co? Ty wyglądasz mi na takiego, co byłby w stanie wysłać takie samo PW do adminów po ewentualnym zbanowaniu. tak maja trole.

Czy jeszcze cos trzeba Ci wytłumaczyć ?

To dlaczego dyskutujesz jak nie ma co czym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra co tam jak tam żyjecie? Długi weekendzior co?;D I pogoda narazie fpyte

Nooo pogoda fpytkę , ale ciekawe na jak długo. Cyba lecę do garażu zmienić kołka na zimowe , bo wysyłają mnie 2.11 na szkolenie na 2 tygodnie do Kielc i jak przyjebie śniegiem to nie będzie za ciekawie na letnich 18" :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poziek przestań cholera używać słów typu troll , bo zaraz się wqrwię i doj**ię Ci kropka. Trzymaj trochę klasę i nie nakręcaj atmosfery :angry:

Mi to rybka... mogę być dla niektórych trolem, Kaczyńskim czy tam kim sobie kto chce.... serio. Tutaj problem jest na wyższym poziomie niż epitety w stylu trol. JA doskonale wiem, że TY to rozumiesz (szacun naprawę) - bardzo ubolewam, że nie wszyscy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

654e9_ORIG-27.jpg

remik ma chyba podobne skarpetki nie ? ;D

Haha faktycznie coś w tym jest :) Kurde też muszę koła przełożyć ale coś się za to zabrać nie mogę... Może w przyszłym tygodniu jak garaż będzie wolny bo teraz meblami do renowacji zawalony[br]Dopisany: 28 Październik 2011, 11:13_________________________________________________

Jakieś rozmazane to foto. Komórką robiłeś i reka Ci drżała ? :polew: :polew: :polew:

Nie tylko ręka ;D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poziek wyluzuj.... nikt Ci krzywdy nie chce zrobić tylko wyprowadzić z błędu, że sprawa została załatwiona OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pantona poniosły trochę emocje, bo w końcu ciężko mu się dziwić. Intencje miał chłopak dobre, nie można zamiatać śmieci pod dywan żeby nie ujrzały światła dziennego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panton miał na myśli że chce Ciebie wyprowadzić z błędu, ponieważ ty uważasz że sprawę załatwiono tak jak trzeba... eh dajcie już spokój, ta dyskusja nic konstruktywnego nie wnosi. Każdy swoje zdanie wyraził i jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już się nie odzywam. Idę się dotlenić i na wizytę do psychoanalityka :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poziek wyluzuj.... nikt Ci krzywdy nie chce zrobić tylko wyprowadzić z błędu, że sprawa została załatwiona OK.

Sprawa została załatwiona OK. Szanuję tych, którzy mają inne zdanie na ten temat i wiem, że sposób rozwiązania może się nie podobać ale tak już jest niestety.

Nie szanuję natomiast trolli i pieniaczy, którzy w dodatku są niesłowni. Dlatego też nazywam to po imieniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...