Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

skład dobry :P

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Uwaga - podczas pisania wysłano 28 odpowiedzi, może chcesz przejrzeć swoją wiadomość?

:shocked: :shocked: :shocked: :shocked:

Po wygranych wyborach, Donald zebrał swych popleczników i mówi:

- No kryzys mamy, a więc musimy podwyżki zrobić.

- Ale gdzie?

- No to jest problem, zróbmy tak - ja będę podawać litery alfabetu, a wy podacie po jednym słowie na tę literę, i tam podwyższymy.

To lecimy: A!

- Alkohol! - zawołał pan Rostowski

- B!

- Benzyna! - pan Arłukowicz

- C!

- Cukier! - Sikorski

- D!

- Drewno! - powiedział pan Pawlak

- E!

- Elektryczność! - pan Schetyna

- F!

- Fszystko! - rzekł pan Komorowski.

Opublikowano

Uwaga - podczas pisania wysłano 28 odpowiedzi, może chcesz przejrzeć swoją wiadomość?

:shocked: :shocked: :shocked: :shocked:

Po wygranych wyborach, Donald zebrał swych popleczników i mówi:

- No kryzys mamy, a więc musimy podwyżki zrobić.

- Ale gdzie?

- No to jest problem, zróbmy tak - ja będę podawać litery alfabetu, a wy podacie po jednym słowie na tę literę, i tam podwyższymy.

To lecimy: A!

- Alkohol! - zawołał pan Rostowski

- B!

- Benzyna! - pan Arłukowicz

- C!

- Cukier! - Sikorski

- D!

- Drewno! - powiedział pan Pawlak

- E!

- Elektryczność! - pan Schetyna

- F!

- Fszystko! - rzekł pan Komorowski.

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

....i przestałem się śmiać, jak sobie zdałem sprawę, jak bardzo takie coś jest realne :blink:

Opublikowano

Kasia z Tomkiem, Ja i mój Tomek :tongue4: i Asia z Bartkiem

a kogo ty masz na myśli?[br]Dopisany: 23 Listopad 2011, 22:30_________________________________________________Z tym sylwestrem to jeszcze na 100% nie wiadomo, bo to nasi znajomi robią i jest sala ale trzeba załatwić katering i zebrać ok 60 osób żeby nie płacić nie wiadomo ile :tongue4: my biedni studenci :tongue4:

no nas jest ze znajomymi 6 sztuk :)

Opublikowano

a ja mam juz weekend :decayed::dance:

Opublikowano

a gdzie ta sala bo jakby bylo fajnie to mialbym z 10 osob :decayed:

Opublikowano

a gdzie ta sala bo jakby bylo fajnie to mialbym z 10 osob :decayed:

Tawerna jutro moze bede mial info co do menu itd. itp
Opublikowano

Ja mogę tylko zaprosić na sylwka w Ksawerowie na sali, w której przed laty mój wujek miał wesele :decayed: Robią moi znajomi, typowo studencki sylwester:) Mnie on minie pracująco, któryś rok z kolei, co nie znaczy, że źle;) Gdyby ktoś był zainteresowany -www.sylwester.dakarmoto.pl :)

Opublikowano

Wstawać :>

Misiek gratki za kolor :good:

P.S.

Ciebie o nic nie pytam :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Pytaj, jak będę mógł to odpowiem :decayed::wink4:

Opublikowano
  • Autor

Wstawać :>

Misiek gratki za kolor :good:

P.S.

Ciebie o nic nie pytam :naughty: :naughty: :naughty:

a kto powiedzial ze spimy ?? :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

ja wiem.... Ty never :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

no ba :D ja mam mega power :D :D :D :gwizdanie:[br]Dopisany: 24 Listopad 2011, 07:41_________________________________________________http://www.sadistic.pl/cudowny-silnik-vt93698.htm

:blink: :blink: :blink: :blink:

http://www.sadistic.pl/maciek-z-klanu-vs-wilku-vt93710.htm

:polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

bry :a4fan::)

Opublikowano
  • Autor

siemka Madziu :D:naughty::decayed:

Opublikowano
:wink4: siemka Sebciu - jak twój delfin ?
Opublikowano

został tylko znaczek :decayed:

Opublikowano

Ohayoo :hi: :hi: :hi:

Opublikowano
  • Autor

:wink4: siemka Sebciu - jak twój delfin ?

no cos tam jezdzi :) klekocze ale lata ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.