Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

z nudów człowiek za różne tematy się bierze :decayed:

ja ostatnio rezalem olowek w praci i zrobilem mega zapalke :polew::decayed:

:nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: kłysiu masz jakąś fotę z tego rezania :naughty: :naughty: :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

z nudów człowiek za różne tematy się bierze :decayed:

ja ostatnio rezalem olowek w praci i zrobilem mega zapalke :polew::decayed:

:nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: kłysiu masz jakąś fotę z tego rezania :naughty: :naughty: :polew: :polew:

:no: poszla o raz ale jak cos bede tworzyl zrobie foto story :decayed: :decayed:
Opublikowano
  • Autor
:good: :good: :good::decayed:
Opublikowano

chyba jednak muszę wziąć czynny udział w dyskusji - nigdy nie zrobię upgrade'u na duży grill w innej marce, niż :audi::tongue4:

Dementuję stanowczo plotki, jakoby auto było własnością moich znajomych/rodziny/kolegów :> W ogóle to najbardziej wymiatało Uno przerobione na A3- widziałem kiedyś takie cudo;D

Mówcie, co chcecie, ale mimo, że tata się nie zgodził na "projekt C6", to i tak go to nie ominie przy następnym aucie :gwizdanie: (chyba, że od razu będzie mnie stać, bez przerabiania :wink4:)

Póki co, rezam sobie C5 i zobaczymy, jak się tym jeździ. Jak dobrze pójdzie, to będzie na zimę Benzyna Sedan Quattro - Kimi... :naughty:

Opublikowano
  • Autor

heheheh :)

tak jak ktos napisal nigdy bys nie wstawil przodu audi do kijanki ;)

:D :D :D i zycze Ci zeby Cie bylo stac na c7 :D :D :D

:> :> :>[br]Dopisany: 25 Listopad 2011, 00:16_________________________________________________nie spimy zwiedzamy kurna :D :gwizdanie: :kox:

Opublikowano

2.29 :shocked: :shocked: Seba terminatorze :decayed: :decayed:

BTW

:hi: :hi: :hi:

Opublikowano
:hi: dziń dybry
Opublikowano
  • Autor

2.29 :shocked: :shocked: Seba terminatorze :decayed: :decayed:

BTW

:hi: :hi: :hi:

oj tam oj tam wlasnie wtedy skonczylem odkurzac :polew: :polew: :polew: :polew:

i siadlem do obierania slonecznika :polew: :polew: :polew:

:decayed:[br]Dopisany: 25 Listopad 2011, 08:45_________________________________________________70470399d311.jpg

:decayed: :decayed: :decayed: :gwizdanie:[br]Dopisany: 25 Listopad 2011, 09:01_________________________________________________- Kochanie, porozmawiasz z synem na temat no wiesz kwiatki, pszczółki

- Dobra, dobra. Jutro z nim pogadam o masturbacji.

- Miałam na myśli seks.

- Nie wygłupiaj się. Przecież jest rudy.

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 25 Listopad 2011, 09:02_________________________________________________oj meeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeega sprawa

:slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina:

Welcome To The Future: The EXODesk First Look![br]Dopisany: 25 Listopad 2011, 09:09_________________________________________________===> ŁDZ :a4fan::witch::decayed: :decayed:

Opublikowano
:siema:
Opublikowano

Ohayoo :hi: :hi: :hi:

Póki co, rezam sobie C5 i zobaczymy, jak się tym jeździ. Jak dobrze pójdzie, to będzie na zimę Benzyna Sedan quattro - Kimi...

I za to Cię lubię :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Szkoda, że nie manual, o ale nie można mieć wszystkiego :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

[br]Dopisany: 25 Listopad 2011, 09:44_________________________________________________

319153_279201675450631_167684246602375_714027_475880988_n.jpg

:nabijasie:[br]Dopisany: 25 Listopad 2011, 13:06_________________________________________________

Ja chcę lato... :slina: :slina: :slina: :slina:

zachod-slonca-dupki1-jpg

Opublikowano
:naughty:[br]Dopisany: 25 Listopad 2011, 13:13_________________________________________________idz na basen :gwizdanie:
Opublikowano

Kimi klaty jeszcze nie wyrobil, nie rozbiera sie na basenie :gwizdanie:

Opublikowano

Wystarczyło Wam wkleić kawałek d*py i od razu żeście się na forum zjawili.... :cool1: :cool1: :cool1:

Opublikowano

Wystarczyło Wam wkleić kawałek d*py i od razu żeście się na forum zjawili.... :cool1: :cool1: :cool1:

:decayed:
Opublikowano

Kur*a mać, je*ana Łódź. Gościu mi przy*ebał w lewy bok i mam załatwiony cały bok od przednich drzwi do tyłu :confused4:

Opublikowano

Kur*a mać, je*ana Łódź. Gościu mi przy*ebał w lewy bok i mam załatwiony cały bok od przednich drzwi do tyłu :confused4:

Uuuu.... nieciekawie :confused4: :confused4: :confused4: :confused4:

Ale jego wina?

Opublikowano

trza bylo po swojej wiosze jezdzic :gwizdanie:

Opublikowano

no jego jego, nie wiem czy ją teraz oddać do ASO czy ciągnąć kase, zobaczymy ile wycenią.

Opublikowano

no jego jego, nie wiem czy ją teraz oddać do ASO czy ciągnąć kase, zobaczymy ile wycenią.

No jak jego, to w sumie możesz do ASO, będziesz miał zrobione na oryginałach wszsytko. Tak mi się wydaje przynajmniej :mysli:

Opublikowano

no też tak sobie myślę :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.