Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czytam tak sobie o Waszych potrawach i może zaproponuję swoje... "tuńczyk w ATF'ie 71141", "tuńczyk w oleju przekładniowym", "szprot w Motulu" :polew: Pany, idę sobie posłuchać szóstki i poszukać dziur w całym:) Powolutku trwają przygotowania do malowania, wnętrze praktycznie złożone poza deską i konsolą. bo decha musi przyjdzie jutro cała z airbagiem:) Teraz tylko jeszcze spasujemy przód:) Masa roboty, ale qrde... miło jest posłuchać tego silnika :decayed: Nie jest to 4.2, ale i tak miło :)

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi: Mam do Sprzedania ładne felsony 15 cali idealnym stanie cena 700zł do negocjacji małej

1953121867_3.jpg:thumb_266288.jpg

Opublikowano

Czytam tak sobie o Waszych potrawach i może zaproponuję swoje... "tuńczyk w ATF'ie 71141", "tuńczyk w oleju przekładniowym", "szprot w Motulu" :polew: Pany, idę sobie posłuchać szóstki i poszukać dziur w całym:) Powolutku trwają przygotowania do malowania, wnętrze praktycznie złożone poza deską i konsolą. bo decha musi przyjdzie jutro cała z airbagiem:) Teraz tylko jeszcze spasujemy przód:) Masa roboty, ale qrde... miło jest posłuchać tego silnika :decayed: Nie jest to 4.2, ale i tak miło :)

DJ ale dasz się karnąć po skończonej robocie :wink4: :wink4: :wink4::naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Siemano z wieczora :hi: :hi: :hi:

Opublikowano
  • Autor
:decayed:
Opublikowano
:hi: bry, Sebcio cos mi od ciebie wpadlo na konto :> nie spodziewalam sie , moze polecimy z jakas posciela z tej okazji, kurcze sama nie wiem co tu dokupic i jak priorytety okreslac skoro wszystko :kwasny: potrzebne reasumujac mamy w sumie 740 na dzis
Opublikowano

Czytam tak sobie o Waszych potrawach i może zaproponuję swoje... "tuńczyk w ATF'ie 71141", "tuńczyk w oleju przekładniowym", "szprot w Motulu" :polew: Pany, idę sobie posłuchać szóstki i poszukać dziur w całym:) Powolutku trwają przygotowania do malowania, wnętrze praktycznie złożone poza deską i konsolą. bo decha musi przyjdzie jutro cała z airbagiem:) Teraz tylko jeszcze spasujemy przód:) Masa roboty, ale qrde... miło jest posłuchać tego silnika :decayed: Nie jest to 4.2, ale i tak miło :)

No baaaa :>

DJ ale dasz się karnąć po skończonej robocie :wink4: :wink4: :wink4::naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano
  • Autor

czyli znaczy ze chyba nie skoro nic nie napisal ;P :D

DJ dobrze dajesz mam nadzieje i wiem ze wszystko bedzie ladnie latac :)

:good: :good: :good:

Kimi zyjemy ?? gg ?? irc ??

Opublikowano

Panowie, potrzebuje wymienic rozrzad w utku, mozecie kogos polecic w Lodzi albo okolicy ?

Opublikowano

Nie mogę się sam polecić, ale rozrząd Ci mogę zmienić;p

Opublikowano
  • Autor

Panowie, potrzebuje wymienic rozrzad w utku, mozecie kogos polecic w Lodzi albo okolicy ?

polecam Ci takiego goscia co wyzej napisal DeeJay_Kill :D :D :D

Opublikowano

ja tam słyszałem, że kolo niezły kit wstawia, a "dj" to przydomek od tego, że skratch'uje na pasku klinowym i robi backspin'y na wstecznym :polew:

Opublikowano
  • Autor
:polew: :polew: :polew: :polew: :decayed::naughty:
Opublikowano

bedziesz musial ze 2x jezdzic bo to srubki nie dokreci albo o czyms zapomni ale zrobi za polowe ceny :P

Opublikowano

a jak będziesz miał farta, to może herbatę nawet dostaniesz :decayed:

Opublikowano
  • Autor

no mi pol auta sprzedal ale pozniej poskladal :)

Opublikowano

czyli znaczy ze chyba nie skoro nic nie napisal ;P :D

DJ dobrze dajesz mam nadzieje i wiem ze wszystko bedzie ladnie latac :)

:good: :good: :good:

Kimi zyjemy ?? gg ?? irc ??

Jestem jestem, ale widzę, że za późno :confused4:

Opublikowano
  • Autor

eee nigdy nie jest za pozno :) tylko czy jestes nadal :)[br]Dopisany: 07 Grudzień 2011, 00:37_________________________________________________heh to sie zgadalismy ;)

Opublikowano
:hi: :hi: :hi:
Opublikowano
  • Autor
:):hi: :hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.