Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

ja dotarlem bym wstawil zdjecie Miska ale nie wiem czy moge :P:embarrassed: :embarrassed: :embarrassed:

Krzychu Tobie tez najlepszego :) w Swieta :) kurde moze jakas mikolajke na baner :mysli: :mysli: :mysli:[br]Dopisany: 23 Grudzień 2011, 00:23_________________________________________________a no i przy okazji jeszcze raz dziekuje Tomku :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :decayed: :decayed: :decayed:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Seba nie ma o czym mowic teraz bedzie wiecej bo przesiadam sie do swojego :)

Opublikowano
  • Autor

:notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy:

:) masz jakas fajna mikolajke na baner ?? :P :P :P[br]Dopisany: 23 Grudzień 2011, 00:35_________________________________________________a swojego szkoda tlucz firmowy ile mozna ;)

Opublikowano

mikolajki brak a co do auta to aluzbowy oddalem juz ale ja nim jezdzilem wszedzie a moj wiekszosc czadu stal nawet w sobote czy niedziele jak mialem gdzies jechac to slyzbowy a moj od swieta byl ruszany

Opublikowano
  • Autor

no i po to wlasnie jest auto sluzbowe :D :D :D jakie auto wjedzie pod najwiekszy kraweznik w miescie ?? sluzbowe :P

Opublikowano

a jakie jest najlepsze auto terenowe? sluzbowe :) dobra spadam klocki wymienic i trzeba na jakies zakupy sie udac

Opublikowano

:hi:

I był ten spocik dziś? Nie mogłem niestety być a jutro pomykam do siebie...

Życzę więc wszystkim miłych pogodnych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia !!!

I do zobaczenia w Nowym Roku :)

Tobie również :buziak: najlepszego ! szerokości i do zobaczenia za rok :> :>[br]Dopisany: 23 Grudzień 2011, 08:40_________________________________________________

Mario co ustalamy ?? :mysli: gdzie i kiedy

Myślę, że ok. 20-tej tak na godzinkę pod Realem jak za dawnych, dobrych czasów :wink4: lub Port w ostateczności :cool1:

szkoda że nie wiedziałam :kwasny: byłam w Łodzi do 21 :00

Opublikowano
  • Autor

:hi: :hi: :hi:

no bo forum to sie cyta ;)

a szkoda Madziu ;( ;( ;(

Opublikowano

masz jakas fajna mikolajke na baner ?? :P :P :P

n9pDX.jpg

t9DxD.jpg

v9X6e.jpg

7TnA6.jpg

Opublikowano
  • Autor

yyyy nie widac nic :mysli:

Opublikowano
Opublikowano
  • Autor
:slina: :slina: :slina: :slina: :evil:
Opublikowano

aucc :):slina: :slina: :slina: :slina:

az idzie na fb :P

Opublikowano

Szkoda że nie funkcji szukania frazy w temacie... Co to za piosenka w filmie z pierwszego posta? Wkręciła mi się w głowę jak otwieracz wina przy lobotomii. :gwizdanie:

Opublikowano

ściema;) Qrde, też nie wiedziałem nic o spocie:( Następnym razem się spotkamy:)

Opublikowano

:hi: :hi: :hi:

no bo forum to sie cyta ;)

a szkoda Madziu ;( ;( ;(

Się czytało :) i sorry ale o 15:59 to się ubierałam do wyjścia z pracy :polew:

Opublikowano

:hi: :hi: :hi:

no bo forum to sie cyta ;)

a szkoda Madziu ;( ;( ;(

Się czytało :) i sorry ale o 15:59 to się ubierałam do wyjścia z pracy :polew:

o to za wczesnie nie bylo jeszcze 16 :) ja sie zbieram do ośrodka ale to za chwile, bylem juz wymienic klocki, na malych zakupach i w pile pograc :>

Opublikowano

:hi: :hi: :hi:

no bo forum to sie cyta ;)

a szkoda Madziu ;( ;( ;(

Się czytało :) i sorry ale o 15:59 to się ubierałam do wyjścia z pracy :polew:

o to za wczesnie nie bylo jeszcze 16 :) ja sie zbieram do ośrodka ale to za chwile, bylem juz wymienic klocki, na malych zakupach i w pile pograc :>

W ośrodku to już pustki :D także odłóż wizytę na po świętach

Opublikowano
  • Autor

Szkoda że nie funkcji szukania frazy w temacie... Co to za piosenka w filmie z pierwszego posta? Wkręciła mi się w głowę jak otwieracz wina przy lobotomii. :gwizdanie:

PENTATONES THE DEVILS HAND

Opublikowano

BTW

Seba gdzie moja fotka :decayed: :decayed: :decayed: :?: :?: :?:[br]Dopisany: 23 Grudzień 2011, 16:05_________________________________________________Seba podrzuć również fotki z "Deski" bo nie mogę znaleźć :confused4: :confused4: :confused4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.