Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:bry: różowi majtkowi i pozostali :D halny dzisiaj że ho ho
  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:bry: różowi majtkowi i pozostali :D halny dzisiaj że ho ho

:tongue4: :tongue4: :tongue4: haj Pani Magdo :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

Na 1 stronie na dole mówią że Seba bedzie miał 30 :OMG::polew: :polew: :polew:

:drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :boobs: :boobs: :boobs: :boobs: :pociesz: :pociesz: :pociesz: :pociesz: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:

NAJLEPSZEGO STARUCHU :D[br]Dopisany: 05 Styczeń 2012, 08:44_________________________________________________

:bry: różowi majtkowi i pozostali :D halny dzisiaj że ho ho

:tongue4: :tongue4: :tongue4: haj Pani Magdo :decayed: :decayed: :decayed:

To my nie PILISMY JESZCZE RAZEM ? jaka Pani ? :mysli:

Opublikowano

Seba ma dziś 18-tke :wink4:

W sumie to chyba nie piliśmy :mysli::decayed:

Opublikowano

Siemano w ten jakże pogodny dzień :naughty: :naughty: :naughty:

Seba Wszystkiego Najlepszego :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good:

Opublikowano
  • Autor

Podziekowal MAdziu i Kimi :D:notworthy: :notworthy: :notworthy:

nooooo 18stka :P:D :D :D [br]Dopisany: 05 Styczeń 2012, 09:37_________________________________________________trasa na zakopane start 10:30 :decayed:[br]Dopisany: 05 Styczeń 2012, 09:37_________________________________________________zamelduje sie jak dolecimy pozdro :)

Opublikowano

ouuuu fota fota

xDmJF.jpg

Opublikowano

Co to za deski obite zamszykiem:D drabine robisz:D

No i jak ten turrniej gokartowy w sobote? Ktos startuje?

Opublikowano

no Marcinie... ladne :) jak bedziesz tylko swoje wyjmowal nie zniszcz za bardzo, bo ze swoimi musze cos zrobic :kwasny:

Opublikowano

ouuuu fota fota

xDmJF.jpg

to taki kolor jak Młody_Drog :?: :mysli:

:good: :good: :good:

Opublikowano

tak, dokladnie taki sam kolor ma Młody_Drog

Opublikowano

:decayed: :decayed: :decayed:

mi też się podobał ten kolorek ale do mojej myszy nie pasował więc ciachnąłem sobie czarne :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

u mnie cale wnetrze bedzie czarne wiec musialem miec cos co ta czern przelamie. a ze podswietlenie wszystkiego w aucie jest czerwone to padlo na czerwien. dodatkowo przekonala mnie sesja auta Młodego wlasnie

Opublikowano

przy całym czarnym wnętrzu to tylko takie listwy :good:

Graty :oklaski: W aucie pewnie będzie miazga :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

mam taka nadzieje :D

Opublikowano

kiedy kończysz projekt żeby zobaczyć na lajfie :decayed: :decayed: :naughty: :naughty: :?:

Opublikowano

a gdzie macie jakis link do auta Mlodego ?

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

a gdzie macie jakis link do auta Mlodego ?

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=105436.0 :wink4:[br]Dopisany: 05 Styczeń 2012, 11:27_________________________________________________

:hi:

:hi:

Opublikowano

mlody mial chyba troszke ciemniejsze z tego pamietam jak widzial na zywo :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.