Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

lo matko umieram :D

umieraj :> nie zawsze będzie okazja to pzeżyć :polew:[br]Dopisany: 06 Styczeń 2012, 16:45_________________________________________________

8 :gwizdanie:

nom niestety chirurgicznie i mam raptem 6 szwow :D

a dłutowanko było? heheh to dopiero jest potem ból także nie narzekaj ja przeżyłam i Ty przeżyjesz :cool1:[br]Dopisany: 06 Styczeń 2012, 16:49_________________________________________________

A o ktorej te karty sie tam zaczynaja?

pisza ze o 15:00

Opublikowano
  • Autor

nom powiem ze wracam do zycia :) STRZELONE 4 WARECZKI i mozna chodzic dobrze ze mamy alkomat :P o12 mialem 0,6 hyyyyh bylo grubo aaaa noi markerem namalowane wasy :) czad po prostu :)

Opublikowano

nom powiem ze wracam do zycia :) STRZELONE 4 WARECZKI i mozna chodzic dobrze ze mamy alkomat :P o12 mialem 0,6 hyyyyh bylo grubo aaaa noi markerem namalowane wasy :) czad po prostu :)

ee to zapuść te wąsy :polew:

Opublikowano
  • Autor

no to czas na kulig a pozniejgra w stupromilowy las::D:D:D z kubusiem:p

[br]Dopisany: 06 Styczeń 2012, 17:32_________________________________________________nie lubie wasow :P bo to drapie i wogole :)

Opublikowano

no to czas na kulig a pozniejgra w stupromilowy las::D:D:D z kubusiem:p

[br]Dopisany: 06 Styczeń 2012, 17:32_________________________________________________nie lubie wasow :P bo to drapie i wogole :)

przecież nie ciebie będą drapac :D ja w manu dojrzałam fajną ruletkę na kieliszki :D i sobie chyba fundnę :polew:

Opublikowano

lo matko umieram :D

umieraj :> nie zawsze będzie okazja to pzeżyć :polew:[br]Dopisany: 06 Styczeń 2012, 16:45_________________________________________________

8 :gwizdanie:

nom niestety chirurgicznie i mam raptem 6 szwow :D

a dłutowanko było? heheh to dopiero jest potem ból także nie narzekaj ja przeżyłam i Ty przeżyjesz :cool1:[br]Dopisany: 06 Styczeń 2012, 16:49_________________________________________________

A o ktorej te karty sie tam zaczynaja?

pisza ze o 15:00

Magda jak wszedlem tam do Ciebie i zapytalem o Ciebie tej co siedzi za biurkiem to nie rozumiala co do niej mowie nie wiem czemu :P

Opublikowano

lo matko umieram :D

umieraj :> nie zawsze będzie okazja to pzeżyć :polew:[br]Dopisany: 06 Styczeń 2012, 16:45_________________________________________________

8 :gwizdanie:

nom niestety chirurgicznie i mam raptem 6 szwow :D

a dłutowanko było? heheh to dopiero jest potem ból także nie narzekaj ja przeżyłam i Ty przeżyjesz :cool1:[br]Dopisany: 06 Styczeń 2012, 16:49_________________________________________________

A o ktorej te karty sie tam zaczynaja?

pisza ze o 15:00

Magda jak wszedlem tam do Ciebie i zapytalem o Ciebie tej co siedzi za biurkiem to nie rozumiala co do niej mowie nie wiem czemu :P

Tomek nie wiem co powiedziałeś i o co pytałeś ale wierz mi po tym znieczuleniu to też rozumnie nie wyglądałeś :decayed: kto to po takiej dawce wsiada za kółko :>

Opublikowano

jakoś tak bym sobie dziś pojechał na spota... A może na basen ktoś chętny? :gwizdanie:

Opublikowano

Powitać :hi:

Opublikowano

To co na 15 sie ustawiamy tam gdzie zawwsze na parkingu?

Ja na tą chwilkę mogę być :good:

Tylko ile osób będzie ewentualnie :?: :mysli:

Opublikowano

cześć łobuzy :>

Opublikowano
:hi: :hi: :wink4: :wink4:
Opublikowano

ale fajny avatarek masz Misiek :tongue4:

Opublikowano
:decayed: Seba swoje paluszki do tego przyłożył :wink4:
Opublikowano

a mi to nawet zdjęć nie chce zrobić ;(

co tam w Nowym Roku??????

Opublikowano

bida :confused4: zero %-ów, dietka na całego :)

Opublikowano

bida :confused4: zero %-ów, dietka na całego :)

Kasica Cię pilnuje czy sam dajesz radę?????? :cool1:

Opublikowano

sam, jak najbardziej :good:

Dam radę :wink4: jak się zobaczymy ocenisz efekty :tongue4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.