Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

pier**lony sk***ysyn ale kozice wyhodowal :D

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

pier**lony sk***ysyn ale kozice wyhodowal :D

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 18 Styczeń 2012, 22:29_________________________________________________widzicie jaki wam filmik podesłałem :kox:
Opublikowano
  • Autor

nie no to jest klasyk juz mnie tak nie smieszy ale jak pierwszy raz widzialem to sie poplakalem wielokrotnie :D:P

Opublikowano

chcialem Wam piwosza wstawic ale jak mi sie przypomnial ten filmik to na sama mysl mi sie zle robi

Opublikowano

co sobie sam piwa dolewał :polew:

Opublikowano

co sobie sam piwa dolewał :polew:

ta mozna powiedziec ze to barman i piwosz w jednym :D

Opublikowano
  • Autor

KIMI STO LAT STO LAT :D wreszcie 18 :D:drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk:

Ty stara d*pa jestes :P:D WSZYSTKIEGO NAJ NAJ PRACY KASIORY RSY SZCZESCIA I ZADOWLENIA Z ZYCIA :D NO

I SPELNIENIA MARZEN :D:good: :good: :good: :good: :good:

Opublikowano

sto lat, sto lat niechaj żyje nam admin Kimi ! :)

Opublikowano
  • Autor
:kox: :kox: :kox: :kox:[br]Dopisany: 19 Styczeń 2012, 00:45_________________________________________________ten tydzien mnie zabije jak nie w piatek to kiedys na pewno :/
Opublikowano

ja tez mam dosyc tego tygodnia. cale szczescie ze mam juz z glowy ;)

DJ dlaczego ty jeszcze nie spisz ? ;)

Opublikowano
  • Autor

heh a moj tydzien jest totalnie abstrakcyjny spalem od soboty moze 10 godzin lacznie

nie zarobilem nic :( moze troche sie nauczylem :/ zysk poza wiedza zaden :( masakra :(

Opublikowano

wiedza na bank zwróci się w $$ ! sen jest dla słabych ;)

Opublikowano
  • Autor

ta ja wiem ;) heh z wiedza oby ale

szczerze powiem ze albo nie te lata albo wyszedlem z formy :P

czuje sie troche jak Edward ze Zmierzchy Kobieta sie kladzie ja siedze, wstaje ja siedze,

wraca z pracy ja siedze i kolko sie zamyka :) czasami sie zastnanawiam czy to jest normalne

bo albo nie musze spac albo mam raka :)

Opublikowano

masz 30 na karku to znaczy że się już w życiu wyspałeś ;P

a masz klatę w brokacie i świecisz w blasku słońca ? bo może faktycznie jesteś "wampirem"... ;)

Opublikowano
  • Autor

heheh ta 30 mam

ale klaty w brokacie nie mam :) i nie swiece w sloncu heheheh to samo sie pytala

hehehehehehe ;) k**wa az jutro sprawdze bo w sumie w ciemno mowie :P

ale nie rajcuja mnie zdechle koty wiece pewnie jestem normalnym czlowiekiem z rakiem

:decayed: :decayed: :decayed::naughty:

Opublikowano

tylko 1 na 10000 osób dostaje raka wiec nie jesteś normalnym człowiekiem - jesteś wyjątkowy ;)

ale pewnie nie masz raka :decayed:

Opublikowano
  • Autor

heheh no to jak nei rak to cos innego jak bylem w koperniku na badaniach lekarz powiedzial mi na dowidzenia tak dla rozluznienia

"nie martw sie i tak masz guza mozgu" zmieszalem sie i poszedlem i do tej pory nie wiem czy zartowal czy mowil prawde :>

Opublikowano

miałem, nic specjalnego ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.