Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

62400755.jpg:cool1:

Kanu, to co pokazałeś to jest akurat ORLEN przy Teresy, a Lukoil jest jakieś 300m w stronę Pojezierskiej.. :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

no chyba jutro:

KiedySobota

Godzina00:00 – 03:00

Gdzie

Łódź, Pojezierska

Opis

Nocny spot wszystkich marek

4 luty 2012 godzina 00.00

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm.. ja myślałem, że dzisiaj.. :mysli: W sumie godz. 0:00 4 lutego będzie dzisiejszej nocy, a z soboty na niedzielę to już będzie 5 lutego.. :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawid Połomski

Przypominam Spot jest z Soboty na Niedzielę !! czyli na dobrą sprawę Sobota 23:59 !!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:> ciekawe kto przyjedzie dziś w nocy :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety moje aku się dziś wysrało :polew: :polew: :polew:

Jeszcze dziś po testuję ale chyba szykują się malutkie wydatki :decayed: :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uuu no to bieda :/

s5 laduj :)

myślałem ewentualnie o S4 :mysli:[br]Dopisany: 03 Luty 2012, 15:44_________________________________________________a S5 nie kupię tylko ewentualnie RS5 :decayed: :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemano :hi: :hi: :hi:

Mariusz - z tego co kojarzę odnośnie Twojego PW to chyba Ci mówiłem o instalacji ETKI na wirtualnym XP-ku, ale nie pamiętam dokładnie :no:

A stacja Lukoila na Włókniarzy jest zaraz za skrzyżowaniem z Pojezierską po prawej stronie, jadąc w kierunku północnym (na Gdańsk :gwizdanie: :D ) - centralnie na wprost Tesco, Komfortu i Agaty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uuu no to bieda :/

s5 laduj :)

myślałem ewentualnie o S4 :mysli:[br]Dopisany: 03 Luty 2012, 15:44_________________________________________________a S5 nie kupię tylko ewentualnie RS5 :decayed: :decayed: :decayed:

Ładuj S5 nieduże koszta a wydaje mi się, że warto. Ja dziś 6 razy chełtałem dość długo, a rozrusznik nawet nie zwolnił...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mariusz masz w domu plyte lub obraz plyty z windowsem xp ? jezeli tak to moge ci zdalnie zrobic instalacje jezeli wyrazisz taka wole :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli juz wszyscy wiedza gdzie zbiorka :mysli: nie musze wstawiac mapek :gwizdanie: godzina moze byc 23.40 zaczym sie wszyscy zjada do bedzie 23.55 :tongue4:[br]Dopisany: 03 Luty 2012, 16:44_________________________________________________

ja mam u siebie Varte Silver 77Ah na 780 Ap i nie narzekam na te mrozy:) jedynie co to to ze na parkingu wszyscy do mnie leca z klemami zebym ich odpalał :D powiedziałem ze chyba rozstawie sobie lezak i podniose maske i bede zbierał opłaty :P

moge byc twoim menagerem wezme tylko 90 % zysku :decayed:[br]Dopisany: 03 Luty 2012, 16:45_________________________________________________

Niestety moje aku się dziś wysrało :polew: :polew: :polew:

Jeszcze dziś po testuję ale chyba szykują się malutkie wydatki :decayed: :decayed: :decayed:

kto jak to ale ty nie powinienes narzekac w tej kwesti :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co tam na tej stacji sie ustawiamy 23;45?

tak jest zagdza sie :good:[br]Dopisany: 03 Luty 2012, 17:00_________________________________________________

:polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...