Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nie generalizuję, ale niektórzy Panowie mają po prostu jedno marzenie, które w ich opinii leczy syndrom małego Wacława :decayed:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

nie moge zdzierżyć ze nie ma naszego filmu ale zobaczcie to :D jaki filmik sobie wstawili hehe

[br]Dopisany: 05 Luty 2012, 12:43_________________________________________________

normalnie elegancki zlot przedstawicieli i ich kung-fu pand :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 05 Luty 2012, 12:49_________________________________________________czy to ta omega od strzelających gum???

Ty się śmiejesz tylko nie wiadomo z czego... bo ani ludzi nie znasz... ani klimatu jaki może panować na ich spotach pandy... a jak zrobili nocny spot to ile było aut... zbierz taką ekipie w A4.... [br]Dopisany: 05 Luty 2012, 14:28_________________________________________________

te pandy to chyba zlot przedstawicieli handlowych :polew: :polew:

ciekawe co by powiedzieli inni o zlocie A4 B5..... :D

Opublikowano

oj tam, wez zbiez fanow bibera i bedizemy nie pokonani :polew:

Opublikowano
:zemdlal:
Opublikowano

Panton, wpadasz dzisiaj? :)

Opublikowano

nie moge zdzierżyć ze nie ma naszego filmu ale zobaczcie to :D jaki filmik sobie wstawili hehe

[br]Dopisany: 05 Luty 2012, 12:43_________________________________________________

normalnie elegancki zlot przedstawicieli i ich kung-fu pand :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 05 Luty 2012, 12:49_________________________________________________czy to ta omega od strzelających gum???

Ty się śmiejesz tylko nie wiadomo z czego... bo ani ludzi nie znasz... ani klimatu jaki może panować na ich spotach pandy... a jak zrobili nocny spot to ile było aut... zbierz taką ekipie w A4.... [br]Dopisany: 05 Luty 2012, 14:28_________________________________________________

te pandy to chyba zlot przedstawicieli handlowych :polew: :polew:

ciekawe co by powiedzieli inni o zlocie A4 B5..... :D

ja się nie śmieje z ich spotów tylko z filmiku...

Opublikowano

Panton, wpadasz dzisiaj? :)

:no:

Opublikowano

Dj spot byl wczoraj :tongue4:

:kox:
Opublikowano

Dj spot byl wczoraj :tongue4:

Raz byłeś na spocie i teraz wypominasz;p Gdzie byłeś, jak ja przyjeżdżałem? W domu d*pę grzałeś :decayed:

Opublikowano

wracając wczoraj na Włókniarzy mijałem jadącego tego białego co stracił oponkę... już prawie mu z felgi spadała ale toczył się powoli do domciu prawym pasem, bidoczek nie miał zapasu ze sobą chyba :)

Opublikowano

Dj wczoraj mieliśmy pasterkę dziś się odpoczywa :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

Dj wczoraj mieliśmy pasterkę dziś się odpoczywa :gwizdanie: :gwizdanie:

:polew: dokładnie :good:
Opublikowano

A tak btw wracając do Pand... koleżanka ma 4x4 pandzioche niby fajna ale jak ja nie lubie nia jeździć... Jedyny jej plus jest taki, że nie boją się krawężników - ani Panda ani koleżanka.

Opublikowano

jak masz firmowke to nie boisz sie o nic :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Dj ja bede na porcie :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.