Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

DJ jak to mówią - nie szukaj dziury w duupie.... :cool1:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

:gwizdanie:

Opublikowano

witam :hi:

Opublikowano
:hi: Widze że impreza sie wkoncu odbedzie zycze miłej zabawy ostre gibanko i pijcie :evil:[br]Dopisany: 17 Luty 2012, 08:27_________________________________________________czemu usuneli mi podpis ?? wiecie
Opublikowano
:hi: w końcu piątek ;)
Opublikowano

u mnie w pracy ale w sumie jak wolny :tongue4:

Opublikowano

jeden dzień mogę trochę się poobijać :wink4:

Opublikowano

:bry: takie mamy Tacco na sobotę ? :naughty: [br]Dopisany: 17 Luty 2012, 09:53_________________________________________________

:hi: Widze że impreza sie wkoncu odbedzie zycze miłej zabawy ostre gibanko i pijcie :evil:[br]Dopisany: 17 Luty 2012, 08:27_________________________________________________czemu usuneli mi podpis ?? wiecie

podpisano-regulamin :D czytaj waść :polew:[br]Dopisany: 17 Luty 2012, 09:54_________________________________________________

dobra załatwilem rezerwacje w Tacco

:thumbup::banan2:[br]Dopisany: 17 Luty 2012, 09:56_________________________________________________a-ha doczytałam ,że tam selekcja Tomciu a z doświadczenia z jednego z wieczorów kawalerskich wiem że rezerwacja nijak się nie ma do selekcji :kox: także żeby jaj nie było, że kogoś nie wpuścili :mysli:

Opublikowano

no co tzn, że wyjściowe dresy trzeba załozyć :kox: :kox: żeby mieć prezencje, a nie wyglądać jakby się bramy pilnowało :kox: :kox: :kox: :kox: :kox::polew: :polew:

Opublikowano
:siema: no i gra gitarra :dance:
Opublikowano

i obowiązkowo Abibasy trzeba mieć :decayed:

Opublikowano

"...mam trzy paski na ramionach, kazda laska jest juz moja - Dres. Mam dres!" :decayed:

Opublikowano

"...mam trzy paski na ramionach, kazda laska jest juz moja - Dres. Mam dres!" :decayed:

to mówisz DJ, że będziesz laski wyrywał, co?? :mysli::kox: :kox:

Opublikowano

i obowiązkowo Abibasy trzeba mieć :decayed:

kufa nie mam :mysli:

Opublikowano

to w sandałach :kox:

Opublikowano

to w sandałach :kox:

albo filcokach :decayed:
Opublikowano

nie bojcie sie o selekcje kazdego od nas wpuszcza :P

Opublikowano

:hi: Co tu tak cicho dzis? Byłem u Idczaka, jest dobrze i niedobrze. Dobrze bo z autem jak powiedział rzeczoznawca naprawde nie jest źle, wszystkie uszkodzenia to tylko powierzchowne a nie jest ruszona konstrukcja, podłuznice, pas przedni, chłodnice wszystko całe. Z mechaniki jedynie końcówka drążka i wahacz dolny. Zła wiadomość taka że po podliczeniu części wychodzi szkoda całkowita więc podpisałem idczakowi takie coś że się zgadzam na naprawę drzwi zamiast wymianę bo to pozwoli zejść z ceną o 3500 zł i powinno się wtedy udać zmieścić, a drzwi wstawią i tak całe, czyli nie będzie szpachel party, tyle że jakieś używki które można kupić za 300-400 zł[br]Dopisany: 17 Luty 2012, 18:16_________________________________________________Zdj%25C4%2599cie0318.jpg

Zdj%25C4%2599cie0319.jpg

Zdj%25C4%2599cie0320.jpg

Zdj%25C4%2599cie0321.jpg

Zdj%25C4%2599cie0322.jpg

Zdj%25C4%2599cie0323.jpg

Zdj%25C4%2599cie0324.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.