Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kur......... wreszcie trafiłem do was i080.gif powiedzcie mi jak sprawdzac wątki tak jak było kiedyś

Pokaż nowe odpowiedzi na twoje wątki. c024.gif

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Qrcze to już w tą sobotę... ale mi czas zleciał. Ja się wybiorę również i też jestem za 23 komu nie pasuje może przecież później podjechać...

Jak Świeżakom się nie chciało czytać wcześniejszych postów przypominam o wejściówce w postaci flaszeczki :D

Opublikowano
Kur......... wreszcie trafiłem do was i080.gif powiedzcie mi jak sprawdzac wątki tak jak było kiedyś

Pokaż nowe odpowiedzi na twoje wątki. c024.gif

tez mnie to wkurzylo, podobno narazie sie nie da, trzeba poprostu subskrybowac kazdy watek ktory cie interesuje ;/

Opublikowano
przypominam o wejściówce w postaci flaszeczki :D
ciekawe kiedy ty postawisz flaszeczki tez byles swiezy i do tej pory nic ........:whistling:
Opublikowano
ciekawe kiedy ty postawisz flaszeczki tez byles swiezy i do tej pory nic ........:whistling:

cicho !!!!!

No właśnie mi nikt nie kazał ;p

Opublikowano
ciekawe kiedy ty postawisz flaszeczki tez byles swiezy i do tej pory nic ........:whistling:

dobrze ze za moich czasów nie było flaszki

Opublikowano

Klysek jak tam auto stoi jeż Bemka na podwórku c045.gif

Opublikowano

No ja jade :D na ten zlot proponuje sie ustawic na e.lecler[leklerek] tam gdzie jechaliśmy na strajk :)

Opublikowano
o ktorej? a co chcesz robic ta godzine? konserwowac sie?

to nie głupie :tongue:

Opublikowano

Kurcze a gdzie sa buzki

??

---------- Post added at 20:37 ---------- Previous post was at 20:35 ----------

takie szybkie odpowiedzi sa ze ledwo napisałem a tu juz cała strona do czytania

Opublikowano

no teraz o wiele szybciej sie odpowiada, ale i tak polapac sie nie moge z tym wszystkim, chociaz tak szczerze to za bardzo nawet nie chce bo nie mam na to czasu

Opublikowano

Smolu miałeś być w niedziele mamy do pogadania :baseball::)

Opublikowano

vag łódź zbiera się pod hala o 23:15 - 23:30. można dużą grupa podjechać - w końcu nasze a4 to tez vagi ;)

Opublikowano
Klysek jak tam auto stoi jeż Bemka na podwórku c045.gif

powiem tak obejrzalem juz 3 szt. Bmw ale takie padaki ze nie wiadomo czy sie smiac czy plakac powrocilem do punkt wyjscia i dalej draze temat Audi 1.8T + Q :yeee:

---------- Post added at 21:08 ---------- Previous post was at 21:06 ----------

to nie głupie :tongue:
ja jestem bez samochodu zdjae sie na laske Tomka :tongue4: wiec moge sie pokonserwowac :cool1:

---------- Post added at 21:09 ---------- Previous post was at 21:08 ----------

Smolu miałeś być w niedziele mamy do pogadania :baseball::)
ja go usprawiedliwiam byl ze mna ogladac bolida wiec prosze o spokoj :acute:

---------- Post added at 21:25 ---------- Previous post was at 21:09 ----------

http://www.youtube.com/watch?v=IZlfVSTFx_g&feature=relmfu

:dancing:

Opublikowano

moja laska jest wielka :D wiec mozesz sie konserwowac :)

Opublikowano

a będzie jakiś znak rozpoznawalny bo ja jako nowy z flachą mogę podbić xD :drinks:

Opublikowano
n020.gif
Opublikowano
Smolu miałeś być w niedziele mamy do pogadania :baseball::)

HAha mam sie bać . nie mogłem byc bo byłem ogladac klysia parcha co miał kupić :D ale teraz na tym spocie bede na tym zlocie

---------- Post added at 21:50 ---------- Previous post was at 21:45 ----------

no teraz o wiele szybciej sie odpowiada, ale i tak polapac sie nie moge z tym wszystkim, chociaz tak szczerze to za bardzo nawet nie chce bo nie mam na to czasu

Powiem tak nie podoba mi sie forum :D wchodze pisze posta i znikam

Opublikowano
a będzie jakiś znak rozpoznawalny bo ja jako nowy z flachą mogę podbić xD :drinks:

no tak rozpoznawalny znak to wsiadaj z flacha do srebrnej B7 avant :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.