Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

planowana zbiórka pod halą sportową, ok. 23 a później przejazd pod M1

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
planowana zbiórka pod halą sportową, ok. 23 a później przejazd pod M1
ale z tego co wiem my razem z chlopakami z Tomaszowa mamy sie zebrac pod Leclercem i wlaimy pozniej pod M1

---------- Post added at 10:34 ---------- Previous post was at 10:33 ----------

o to moze znalazlbys chwile zeby mi te lampki wyrezac?

jakie lampki :mysli:

Opublikowano
planowana zbiórka pod halą sportową, ok. 23 a później przejazd pod M1

a to w sobotę czy w niedziele jest ten zlot??

Opublikowano
a to w sobotę czy w niedziele jest ten zlot??
tak jak poprzednio z soboty na niedziele
Opublikowano
tak jak poprzednio z soboty na niedziele

no to co... lecimy??? wezmę aparat i poklikamy pare fotek...

Opublikowano
no to co... lecimy??? wezmę aparat i poklikamy pare fotek...
ja tylko fotografuje zdezaki :tongue4:
Opublikowano

ha... ha... ha... :) to możemy się wymienić swoją galeria :P ale nie no tak myśle skąd załatwić kamere co by może dodatkowo coś nakręcić do kolejnego filmiku....

Opublikowano
  • Autor

ja mam taki maly rejestrator ;) w nocy co prawda kiepsko bedzie ale wszystkie inne male kamery beda tak samo nagrywaly bez dodatkowego oswietlenia

takze powinno styknac

Opublikowano
c009.gifTypy
Opublikowano
ja mam taki maly rejestrator ;) w nocy co prawda kiepsko bedzie ale wszystkie inne male kamery beda tak samo nagrywaly bez dodatkowego oswietlenia

takze powinno styknac

moze nagrasz wspolnie cos ze studentem z ktorym mieszkasz :polew:
Opublikowano
ja mam taki maly rejestrator ;) w nocy co prawda kiepsko bedzie ale wszystkie inne male kamery beda tak samo nagrywaly bez dodatkowego oswietlenia

takze powinno styknac

ja kiedyś pożyczałem od szfagra cyfrówke i nawet nawet nagrywała... co prawda nie HD albo 3D ale można pobrać kamery nakręcić cosik i zmontować jakoś fajnie....

Opublikowano

Ja w sobote sie pojawie i wezme tez kamere. Co prawda w nocy kiepsko nagrywa ale dzwiek jest dobry :D

Opublikowano

to i ja wezme aparat a co :D

Opublikowano

Witojcie!!! :D:D nie ogarniam jeszcze tego nowego forum

Opublikowano

KUTWA;/ mam szkodę całkowitą :(

Opublikowano
KUTWA;/ mam szkodę całkowitą :(

Weź mi to wytłumacz bo ja laik jestem...

Opublikowano
KUTWA;/ mam szkodę całkowitą :(

a nie mogli zrobić z podwyższeniem wartości??

Opublikowano

o co chodzi z tym podwyższeniem wartości? Szoda całkowita oznacza kasacje, w praktyce ubezpieczyciel wypłaca róznićę między wartością rynkową auta z tego rocznika w tej wersji a oszacowaną wartością wraka którego mogę sobie zabrać i zrobić z nim co chce

Opublikowano

dodatkowe wyposażenie, modyfikacje, które podnosi wartość pojazdu i zwiększa próg całki, te ciotki w ASO powinny wiedzieć o tym :eusathink:

Opublikowano
o co chodzi z tym podwyższeniem wartości? Szoda całkowita oznacza kasacje, w praktyce ubezpieczyciel wypłaca róznićę między wartością rynkową auta z tego rocznika w tej wersji a oszacowaną wartością wraka którego mogę sobie zabrać i zrobić z nim co chce

qrde ja czegos tutaj nie rozumiem przeciez ja mialem bardziej rozjebany samochod niz Ty, chociaz co prawda moj jest w innej budzie i ma inna wartosc, i do idczaki Ci powiedzieli

---------- Post added at 16:55 ---------- Previous post was at 16:54 ----------

dodatkowe wyposażenie, modyfikacje, które podnosi wartość pojazdu i zwiększa próg całki, te ciotki w ASO powinny wiedzieć o tym :eusathink:

no to prawda mnie liczyli wyposazenie dodatkowe ale modow nie licza do wartosci auta

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.