Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
mar_92 - namiary się zgadzają, wyjeżdżałem z myjki :D

Kurde, nic nie słyszałem - w którym miejscu trąbiłeś i czym leciałeś?

Jak skręcałeś z aleksandrowskiej w prawo,pewnie jechałeś z myjki-bo z autka kapało

Jechałem czarnym kombi

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Pany w końcu coś wiadomo konkretnie ??? gdzie i o której dziś ???

Opublikowano
Pany w końcu coś wiadomo konkretnie ??? gdzie i o której dziś ???
konkretnie to jak zawsze ...........nie wiadomo a084.gif a nie konkretnie to Leclerc o 23:30
Opublikowano

Ja wcześniej czytałem o hali sportowej...

Opublikowano

pod hala spotyka sie vag lodz i w sumie moglibysmy do nich dolaczyc. jezeli wiecej chetnych bedzie na leclerc to ja sie dostosuje ;)

Opublikowano
pod hala spotyka sie vag lodz i w sumie moglibysmy do nich dolaczyc. jezeli wiecej chetnych bedzie na leclerc to ja sie dostosuje ;)

teoretycznie nie głupi pomysł :cool1: ja w sumie mógł bym podlecieć pod halę :wink: :wink: :wink:

---------- Post added at 19:10 ---------- Previous post was at 19:09 ----------

tylko o której pod halą ewentualnie ?

Opublikowano

Marcin, wypowiedz się - jesteś zorientowany w spotach vagów;]

Opublikowano

A gdzie ta hala jest na politechniki koło samolotu? mi w zasadzie obojętne najlepiej niech ktoś z kolorkiem podejmie decyzję:tongue4:

Opublikowano
Szkoda... ale w takim razie spożytkuje inaczej te pieniądze na ramke:tongue4:

haha jednak bede sie zmieniło troszke całe szczescie

Opublikowano
haha jednak bede sie zmieniło troszke całe szczescie

To super !!!

Opublikowano

DJ, nie bedziesz jechał przez Retkinie? :)

Opublikowano

od 23 zaczyna sie zbiorka kolo samolotu na politechniki i obstawiam ze 23:30 wyjazd pod m1

Opublikowano

do leclerc mam po drodze w sumie pod hale kompletnie nie ale standardowo dostosuje się do większości

Opublikowano

no w morde.... znowu pol miasta jechac w inna strone... ja jebe

Opublikowano

No to bedzie trzeba sie dostosować ale nikt nie pisze konkretnie gdzie

Opublikowano
no w morde.... znowu pol miasta jechac w inna strone... ja jebe

no ***** straszne...

Opublikowano

no straszne... po to jechac tam zeby znowu i tak kazdy nie rowno podjedzie....

Opublikowano
no straszne... po to jechac tam zeby znowu i tak kazdy nie rowno podjedzie....

Bartas - przeciez jezeli nie odpowiada ci spotkanie pod hala to nikt cie nie zmusza. idea takich zlotow to integracja - mozemy sie przeciez integrowac z innymi vagami ? czy Twoje zainteresowania ograniczaja sie tylko do audi ? bo jezeli tak jest i wiekszosc opowie sie ze spotkaniem pod leclerkiem to ja nie widze problemu

Opublikowano

Czy wie ktoś jak zmienić z Fahrenheita na Celsjusza,na klima-troniku

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.