Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

może nie dosłownie 13, ale jakby ktoś był wcześniej to by miejsce zajął i ogień rozpalił :decayed:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Qrde przeszły mi koło nosa głośniki Hertza za 60 zł :facepalm:

Gdzie ta Malinka?

Opublikowano
Qrde przeszły mi koło nosa głośniki Hertza za 60 zł :facepalm:

Gdzie ta Malinka?

to zalezy gdzie Ci kobita zrobi :) a tak serio to jak sie wylatuje ze zgeirza w strone kutna masz drogowskaz na malinke w lesie po prawej stronie

Opublikowano

Mam nadzieje, że nie ma w tym lesie ssaków leśnych:naughty::naughty:

Opublikowano

a co nie lubisz ??

Opublikowano

powitać :hi:

co ja pacze :shock3: w sobote bedziecie na malince??? i to na grillu???

Opublikowano
powitać :hi:

co ja pacze :shock3: w sobote bedziecie na malince??? i to na grillu???

na to wygląda...

Opublikowano

a czy możemy się czuć zaproszenie... bo ostatnio tak sie szykowaliśmy tak się szykowaliśmy że luba w sobote zamiast na spota pojechała do szpitala:smutas:

Opublikowano

A kto w ogole grilla weźmie?

Opublikowano

najwyżej ognisko się rozpali

Opublikowano
A kto w ogole grilla weźmie?

ja mam, ale nie jest jakiś ogromny... no ale wchodzi wiecej niż 5 kiełbas

Opublikowano

kielbasy sa dla kobit nie ma jak sztejki co nie DJ :decayed:

Opublikowano

a jak by to miało wyglądać??? każdy coś po trochu czy jakieś składkowe i ogólne zakupy???

Opublikowano
a jednak polatam jutro :D najwyzej pozniej dojade do lodzi ale na najwiekszym torze pojezdze :P nbo i sa rozne moce kartow :D 4,5-6,5-9 km :D

---------- Post added at 14:47 ---------- Previous post was at 14:45 ----------

http://www.rcw.waw.pl/images/phocagallery/racing_center/thumbs/phoca_thumb_l_jpg_0007.JPGhttp://www.rcw.waw.pl/images/phocagallery/racing_center/thumbs/phoca_thumb_l_jpg_0004.JPG

no, tor Pierwsza Liga :jerk: podejrzewam, że lata się zacnie :decayed: :decayed: :decayed:

No fajny tor jak masz możliwość polatać to nie ma sie co zastanawiać :decayed:

A tak apropo torów to dwa lata temu robiliśmy zabudowe (metalową konstrukcje wewnątrz hali i takie tam pierdoły) takiego toru w Konstancinie pod warszawą i powiem wam że też robi wrażenie podobno mają tam najszybsze gokarty :grin: jak by co to można by tam jakiegoś spota zrobić myśle ze jakąś zniżke bym załatwił :eusathink:

http://www.kartarena.pl/pl/podstrony/o-torze/

Tylko ze troche daleko :kwasny:

Opublikowano
powiedzcie kiedy gdzie sie napewno stawie jak ktos po mnie przyjedzie :grin:

klysek ty jeszcze nie masz wozidełka f050.gif

---------- Post added at 22:47 ---------- Previous post was at 22:45 ----------

Jutro będę w tej waszej Łodzi bo jadę po szybe do busa możne kogoś będę widział przejazdem

Opublikowano
powiedzcie kiedy gdzie sie napewno stawie jak ktos po mnie przyjedzie :grin:

klysek ty jeszcze nie masz wozidełka http://cosgan.de/images/smilie/verschiedene/f050.gif

---------- Post added at 22:47 ---------- Previous post was at 22:45 ----------

Jutro będę w tej waszej Łodzi bo jadę po szybe do busa możne kogoś będę widział przejazdem

nie mam wozidła bo E46 wszytskie ktore ogladalem zezarte nadkola mialy jak jeden maz :kwasny: A4 ktore mnie inetresowaly schodzily na pniu :facepalm: ale......

moze w przyszlym tygodniu juz cos sie trafi :whistling: nie spieszy mi sie jakos bardzo :naughty: podowzke na oglonopolski mam :decayed: co nie panie Tomaszu:decayed:

a gdzie jedziesz po ta szybe ???

Opublikowano

do Łodzi na ulice jeszcze nie wiem jutro będę dzwonił do gościa to mi poda .Myślę ze koło południa

Opublikowano
do Łodzi na ulice jeszcze nie wiem jutro będę dzwonił do gościa to mi poda .Myślę ze koło południa

zajezdzaj na kawke :decayed:

---------- Post added at 23:35 ---------- Previous post was at 23:27 ----------

dobra lece w kimono :hi:

Opublikowano
  • Autor

a u mnie kolejna noc z cyklu zesraj sie a nie daj sie :facepalm:

Opublikowano

ściema. Widzę, że nie tylko ja mam słaby dzień... miałem pisać pracę inż, to leży od dwóch dni nieruszana...uruchamiam z rana lapa, wentylatory chodzą głośno i mi się wyłączył - zagrzał się biedny, więc myślę...a co - przyszedł czas na rozbiórkę i czyszczenie. Cały laptop w drobny mak, przy okazji poprawiłem pewne błędy, przedmuchałem wsio powietrzem, wyczyściłem, umyłem...Składam, odpalam...nie działa touchpad - no k****a już sam nie wiem - albo tasiemka mi się uszkodziła, albo coś, bo sterowniki nie załatwiają sprawy... W ogóle jakiś taki słaby dzień, bez weny do pisania pracy - nienawidzę takiego czasowego lenistwa u siebie...:thumbdown:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.