Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
:hi:
  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Siemano :hi:

Opublikowano

:hi:bry wszystkim, jak tam chaty na święta wypucowane? dywany wytrzepane? :decayed: teraz czas w nich pomieszkać i poświętować:naughty:

Opublikowano

daj spokój wole w robocie siedzieć

Opublikowano
  • Autor
post-20747-1406905698,9237_thumb.jpg
Opublikowano
[ATTACH=CONFIG]154[/ATTACH]

:grin::grin::grin::grin:

---------- Post added at 11:05 ---------- Previous post was at 09:38 ----------

http://kwejk.pl/obrazek/1070025/na,drodze.html

Mocne

:shock3::shock3::shock3:

Opublikowano
[ATTACH=CONFIG]154[/ATTACH]

:grin::grin::grin::grin:

---------- Post added at 11:05 ---------- Previous post was at 09:38 ----------

http://kwejk.pl/obrazek/1070025/na,drodze.html

Mocne

:shock3::shock3::shock3:

Siema . No mocne filmiki dajesz w swieta :D urwał

Opublikowano

jakis sobotni spocik :decayed: ???

Opublikowano
od T?

no od turbiny dobrze ze turbina w piz*u nie poszla

Opublikowano
od T?

no od turbiny dobrze ze turbina w piz*u nie poszla

masz szczescie bracie :naughty:

Opublikowano
od T?

no od turbiny dobrze ze turbina w piz*u nie poszla

masz szczescie bracie :naughty:

daj spokoj tyle w tego parcha wlozylem w ciagu ostatnich 3 tygodni nie liczac paliwa ze szkoda slow

Opublikowano
od T?

no od turbiny dobrze ze turbina w piz*u nie poszla

masz szczescie bracie :naughty:

daj spokoj tyle w tego parcha wlozylem w ciagu ostatnich 3 tygodni nie liczac paliwa ze szkoda slow

:hi: Do żyda go i kupić porządne B5 :grin:
Opublikowano

dobrze gada :decayed:

Opublikowano

ale check Ci sie nie pali :grin:

Opublikowano
ale check Ci sie nie pali :grin:

a z tym check-iem a wlasciwie z czujnikiem poziomu oleju niie bardzo go kumam bo nie mialem w ogole oleju w sinilku a ten pedal w ogole sie nie palil

Opublikowano

tak długo się świecił że już dał sobie spokój

Opublikowano

a z tym check-iem a wlasciwie z czujnikiem poziomu oleju niie bardzo go kumam bo nie mialem w ogole oleju w sinilku a ten pedal w ogole sie nie palil

a to ci powiem misiu kolorowy ze nic sie nie zmienilo od czasow b5. u mnie czy jest czujnik, czy jest odlaczony, czy jest olej czy go nie ma to i tak na fisie nie ma komunikatu. dlatego na desce mam gajgera z cisnieniem oleju i widze wsio ;)

okna dla Jezusa pomyte ? :decayed:

Opublikowano

a z tym check-iem a wlasciwie z czujnikiem poziomu oleju niie bardzo go kumam bo nie mialem w ogole oleju w sinilku a ten pedal w ogole sie nie palil

a to ci powiem misiu kolorowy ze nic sie nie zmienilo od czasow b5. u mnie czy jest czujnik, czy jest odlaczony, czy jest olej czy go nie ma to i tak na fisie nie ma komunikatu. dlatego na desce mam gajgera z cisnieniem oleju i widze wsio ;)

Nie prawda nie słuchaj go Tomek u mnie wszystko jest jak powinno być, czyli jak za niski poziom oliwy to jest komunikat na fisie i dodatkowo dźwiękowy jeszcze :decayed:

Opublikowano

Nie prawda nie słuchaj go Tomek u mnie wszystko jest jak powinno być, czyli jak za niski poziom oliwy to jest komunikat na fisie i dodatkowo dźwiękowy jeszcze :decayed:

ty masz polifta i sie nie liczysz :P

Opublikowano

Nie prawda nie słuchaj go Tomek u mnie wszystko jest jak powinno być, czyli jak za niski poziom oliwy to jest komunikat na fisie i dodatkowo dźwiękowy jeszcze :decayed:

ty masz polifta i sie nie liczysz :P

chyba że tak :eusathink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.