Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
jeszcze 7 godzin :grin:

:dziura:jeszcze 2-3 h :grin:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Kłysiu jak tam furka hehe :D

Co do zlotu pragnę zdementować aby jakieś auto miało defekt poprostu kolega kupił sobie furkę a my ją rozkręcaliśmy ponieważ lubimy to robić :D

Opublikowano
:hi: Chyba w niedzielę w końcu będę miał czym przyjechać na spota. Z idczakiem dokłanie tak jak mówiłem, chcieli mnie naciągnąć jeszcze na zwrotnice, jak powiedziałem że w poniedziałek zabieram auto i sam sobie wymienie to już dzisiaj gadka że zamówili zwrotnice i koszty biorą na siebie, a pewnie nawet nie jest skrzywiona tylko próbowali wyciągnąć kasę.
Opublikowano
:hi: Chyba w niedzielę w końcu będę miał czym przyjechać na spota. Z idczakiem dokłanie tak jak mówiłem, chcieli mnie naciągnąć jeszcze na zwrotnice, jak powiedziałem że w poniedziałek zabieram auto i sam sobie wymienie to już dzisiaj gadka że zamówili zwrotnice i koszty biorą na siebie, a pewnie nawet nie jest skrzywiona tylko próbowali wyciągnąć kasę.

dobrze trzeba ich krotko za leb :D

---------- Post dopisany at 17:40 ---------- Poprzedni post napisany at 17:39 ----------

Bruno widziany o 8:30 na wlokniarzy skrecal w aleksandrowska

Opublikowano
Kłysiu jak tam furka hehe :D

Co do zlotu pragnę zdementować aby jakieś auto miało defekt poprostu kolega kupił sobie furkę a my ją rozkręcaliśmy ponieważ lubimy to robić :D

spoko spoko :decayed: daje rade zlapal :ON: i jest :git:

Opublikowano

Pany jakby ktoś chciał wydech do B6 na dwie rurki to w waszym województwie gość ma w bardzo dobrej cenie. Dla mnie za daleko wysyłka

TEL:796738017 sedan 2,5 TDI

Opublikowano
:naughty: :naughty: :naughty:
Opublikowano

nowy mod Mariano :zyzol:

Opublikowano

oruruj go sobie jak jeppa :grin:

---------- Post dopisany at 21:55 ---------- Poprzedni post napisany at 21:44 ----------

http://vaglodz.pl/

no i co wybiera sie ktorys ????

Opublikowano
:eusathink:
Opublikowano

ja moze bym sie przejechal ale jak zwykle siedze w stolycy

Opublikowano
  • Autor

My to sie kiedys musimy w tej stolnicy spotkac Panie Tomku :D

Opublikowano

:hi::hi::hi:

---------- Post dopisany at 06:38 ---------- Poprzedni post napisany at 06:37 ----------

Seba doszło do ciebie PW z tytułem "daszek" ???

Opublikowano
  • Autor

Siemano siemano

albo odpisze na pw :P

Opublikowano
:siema:
Opublikowano
  • Autor

:decayed:

---------- Post dopisany at 08:35 ---------- Poprzedni post napisany at 08:29 ----------

Ci co wiedza kto to tupac i snoop beda wiedzieli

http://www.youtube.com/watch?v=ajVGIRsKXdo

k**wa takie koncerty to niezla kosa ...

:shock3::shock3::shock3::shock3:

Opublikowano

dobry :hi: bardzo, koledzy z A6 C5 :D jakie jest ET dla opon w C5 ? ja nie wiem o co biega haha a kolega mnie zapytał

Opublikowano

kurde, na początku myślałem ze to jego sobowtór jakiś...nieźle realistycznie takie coś wygląda

Opublikowano
:hi: Chyba w niedzielę w końcu będę miał czym przyjechać na spota. Z idczakiem dokłanie tak jak mówiłem, chcieli mnie naciągnąć jeszcze na zwrotnice, jak powiedziałem że w poniedziałek zabieram auto i sam sobie wymienie to już dzisiaj gadka że zamówili zwrotnice i koszty biorą na siebie, a pewnie nawet nie jest skrzywiona tylko próbowali wyciągnąć kasę.

chyba znów napisze do Audi Polska hahaha może nam dadzą po jakimś gadżecie do aut :decayed:

Opublikowano
  • Autor

http://ddrdeluxe.blogspot.de/2012/04/a4.html

---------- Post dopisany at 12:23 ---------- Poprzedni post napisany at 12:22 ----------

kurde, na początku myślałem ze to jego sobowtór jakiś...nieźle realistycznie takie coś wygląda

nooo dla mnie kozak :D rewelacja

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.