Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:whistling::whistling::whistling:

---------- Post dopisany at 07:49 ---------- Poprzedni post napisany at 07:48 ----------

Remik - jak Ci się zapali kontrolka Airbag na blacie, to żadna poducha przy wypadku nie wywali.

potwierdzam a jak ja potwierdzam to juz musi byc prawda :D skoro mowi to nadworny mechanik

no i znowu cofka forum i troche stron w plecy ...

:eusathink::eusathink::eusathink:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

real i nie ma bata słońce świecie jest pięknie tylko musze poczekac aż sie smolu obudzi bo znow zapił i na spota raaczej chyba nie wpadnie ale moze ja wpadne po rmki do niego :D

Opublikowano

doobra :) no to ustalone - real. ciekaw jestem ile aut dziś się zjedzie ..

Opublikowano

full tych aut. nie wiem czy miejsca na realu styknie hehehe

Opublikowano

Dziń dybry:decayed: ale wczoraj fajne fury były pod Manufakurą :naughty: ale wsiąść można było tylko do mniej fajnych VW- paska i up :kwasny:

Opublikowano
  • Autor

:hi:

a ja tak z grubej rury czy ktos moze reflektuje na jakiegos grila ? w przyszlym tygodniu majowkowy tydzien moze bysmy cos wykombinowali :)

Opublikowano
:hi:

a ja tak z grubej rury czy ktos moze reflektuje na jakiegos grila ? w przyszlym tygodniu majowkowy tydzien moze bysmy cos wykombinowali :)

:polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

---------- Post dopisany at 09:50 ---------- Poprzedni post napisany at 09:46 ----------

Dziń dybry:decayed: ale wczoraj fajne fury były pod Manufakurą :naughty: ale wsiąść można było tylko do mniej fajnych VW- paska i up :kwasny:

ty pewnie chciałaś do tego padła :grin:

001anb.jpg

:grin: :grin: :grin:

Opublikowano

Panowie, moze ktos ze stałych bywalców spotu zapodać na PW numer telefonu? Ja bym chętnie dzisiaj podjechał ale nie wiem czy się wyrobię.

Opublikowano

manu_car_show2012.jpg

niestety chyba dobrze się nie znamy..... ja do tego chciałam

http://s19.postimage.org/jp6nxxpj7/manu_car_show2012.jpg

---------- Post dopisany at 11:11 ---------- Poprzedni post napisany at 11:09 ----------

:hi:

a ja tak z grubej rury czy ktos moze reflektuje na jakiegos grila ? w przyszlym tygodniu majowkowy tydzien moze bysmy cos wykombinowali :)

jaaa!!! ja!!!! moze być Malinka albo inne jakies fajne miejsce byle nie praking:facepalm:

Opublikowano

a może wynająć jakąś grote na 2-3 dni i można wtedy do bólu grill, drunken :whistling:

Opublikowano

Magdalenah - a4 już nie pasuje ?:):)

Opublikowano

A mówiła, że chce coś mniejszego kupić niż A4... Kobiety dziwnie rozumieją słowo "MNIEJSZE"

---------- Post dopisany at 12:18 ---------- Poprzedni post napisany at 12:07 ----------

Qrde wchodzę do kuchni a współlokator trzyma 2 jogurty w garnku z ciepłą wodą... coś ze mną nie tak czy to no najnormalniejsza rzecz na świecie???

Opublikowano

Kto będzie na zlocie dzisiaj?

Nowu kolego numer do bywalca 724-504-514

Pingwin ramki mam dla Ciebie :)

Niech ktoś weźmie VAGA na spot proszę ładnie :) musze zakodować kluczyk bo wkońcu nabyłem baterię mam nadzieję że dobrą bo tak na oko brałem :D

To myślcie gdzie spocimy:D

Opublikowano

buheheh mi kluczyk koduje Panton juz ...... z pol roku :kwasny:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.