Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Jeśli mogę prosić to poproszę o info esesmanem ok. 17.30 gdzie i czy w ogóle jest spot - będę w Łodzi to bym podleciał :wink:

:hi:10.4 :decayed:

Z tego miejsca pragnę podziękować za info odnośnie Spota :kwasny: :kwasny: :kwasny:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Misiek....chyba spot jest o 18 :whistling:

Opublikowano
Misiek....chyba spot jest o 18 :whistling:

:shock3: :shock3: ooooooo dzięki to lecę - może jeszcze zdążę

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

:polew::polew::polew:

---------- Post dopisany at 18:51 ---------- Poprzedni post napisany at 18:51 ----------

cholera esa nie wyslalem :facepalm:

Opublikowano
A mówiła, że chce coś mniejszego kupić niż A4... Kobiety dziwnie rozumieją słowo "MNIEJSZE"

---------- Post dopisany at 12:18 ---------- Poprzedni post napisany at 12:07 ----------

Qrde wchodzę do kuchni a współlokator trzyma 2 jogurty w garnku z ciepłą wodą... coś ze mną nie tak czy to no najnormalniejsza rzecz na świecie???

gizmus jak to dziwnie ? A8 jest mniejsze.....bo mieści tylko 4 osoby :grin::grin::grin::grin::grin: Kimi namierzony na Manufie, zielona B5 z ramkami klubowymi koło 17:00

---------- Post dopisany at 18:57 ---------- Poprzedni post napisany at 18:56 ----------

Jeśli mogę prosić to poproszę o info esesmanem ok. 17.30 gdzie i czy w ogóle jest spot - będę w Łodzi to bym podleciał :wink:

:hi:10.4 :decayed:

Z tego miejsca pragnę podziękować za info odnośnie Spota :kwasny: :kwasny: :kwasny:

tja....ja również....miał być grill i spot ale nie chciało mi się w domu siedzieć przed kompem więc wyruszyłam i na spocie nie byłam :kwasny:

Opublikowano

A ja byłem pobiegać i też widziałem Kimiaszową furkę jak sobie stała w miejscu tym co zwykle:grin::grin: Kimi też dezerteruje ze spotów :kox:

Opublikowano

Moze tak za tydzien już wszyscy przyswoją...DJ ma działkę ....Asia ma stajnie....są to jakieś propozycje na " nocne czuwanie" przy samochodach. Dla tych o mocnych nerwach....będzie i akompaniament hahaha chociaż śpiewać każdy może tylko kwestia ile najpierw musi się i czego napić. Jak ciepło to można jakoś inaczej te spoty ogarniać. Pomyśleć proszę od poniedziałku. Na majówkę chyba ruszę....kierunek Berlin lub góry Stołowe, także do wtorku musze wytrzeźwieć hehehe nie no żarcik oczywiście:wink:

Opublikowano
:siema: ja powrocilem z dzialeczki :decayed: widze ze nic mnie nie ominelo na spocie :grin::facepalm:
Opublikowano

Działka jest pod Bełchatowem, od mojego domu 38km. Jest domek, drewniany kibelek, prąd. Woda kiedyś była ale "życzliwi" zapaskudzili studnię;/ Dookoła las, najbliźsi sąsiedzi 500m dalej. Możemy spokojnie zrobić dużego spota, ognisko, jakieś inne rozrywki;]

Opublikowano
  • Autor

mysle ze propozycja godna uwagi :D a kimac zawsze mozna w aucie :D jak sie ma avanta :D :D :D:banan::banan::banan:

Opublikowano
Działka jest pod Bełchatowem, od mojego domu 38km. Jest domek, drewniany kibelek, prąd. Woda kiedyś była ale "życzliwi" zapaskudzili studnię;/ Dookoła las, najbliźsi sąsiedzi 500m dalej. Możemy spokojnie zrobić dużego spota, ognisko, jakieś inne rozrywki;]

oooooooooo moje rejony mogę wpaść

Opublikowano
  • Autor

o masz :D krzych na belchatowie ze lodz jedzie :D:P:grin::grin::grin:

Opublikowano
mysle ze propozycja godna uwagi :D a kimac zawsze mozna w aucie :D jak sie ma avanta :D :D :D:banan::banan::banan:

:naughty: spiworek,kocyk i jazda

Opublikowano

ja jestem taki mały że nawet w sedanie się zmieszczę :) złożę sobie kanapę i już :) (TYLKO GŁOWĄ DO PRZODU !!)

Opublikowano
  • Autor
mysle ze propozycja godna uwagi :D a kimac zawsze mozna w aucie :D jak sie ma avanta :D :D :D:banan::banan::banan:

:naughty: spiworek,kocyk i jazda

oo Cwaniaczek teraz tez moze :D :D :D:naughty::naughty::naughty:

Opublikowano

zobaczymy ilu kocykowców zostanie do piątku :polew:

Opublikowano

Ja się postaram następnym razem.. dziś wypadło co innego..

Opublikowano
http://www.slonecznapolana.neostrada.pl/galeria.htm wypad na weekent basen jest domki sa ^^

podobuje mnie się to miejsce :good:

tak? ten torcik najfajniejszy hehehe kwestia kasiory sie tu kłania a DJ bez wody....kurcze trzeba bedzie jakis beczkowóz czy coś :grin::grin::grin: bo jak ognisko sie wymsknie to bedzie źle:wink:

---------- Post dopisany at 00:43 ---------- Poprzedni post napisany at 00:42 ----------

zobaczymy ilu kocykowców zostanie do piątku :polew:

ja mam śpiworek i avanta :D

Opublikowano
  • Autor
:decayed::decayed::decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.