Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

a dj w a6 co ma ?? :) witamy na forum spocik jak wyzej 18 na realu pewnie no chyba ze bedzie lalo to port :)

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
ej ej kiedy jakis spocik jest i ma ktos z łodzi tez 2.6 v6 zeby podpytac o pare rzeczy

ja mam 2,8 v6 jak znajde chwile to podjade, moze cos pomoge :whistling:

Opublikowano
  • Autor
:banan::banan::banan:
Opublikowano

Czy w b6 takie dysze co są pod fotelami to od klimatyzacji? bo z jednej strony mam mokre te dysze i dywanik też a w zime tego nie ma więc raczej nie przecieka niigdzie auto

Opublikowano

tak, to są nawiewy

Opublikowano
:hi:

kanu młotek, przecinak i ogień :wink:

:hi:

wiecie co, hehe w środę byłem na chwilę w Carrefour'ze i jak już wracałem z niego na działeczkę to się samo naprawiło :kox:

może się przestraszyło :) bo nadal działają poprawnie :wink:

no nic zobaczymy co będzie dalej :jerk:

Opublikowano
  • Autor

pewnie tasma z ledami jest j**nieta :)

naprawilo sie przez pare trzasniec klapa od bagarznika :)

tak czy siak pewnie padnie :P

Opublikowano

ja mysle ze to wina wibracji diesla... musisz zeswapowac na turbo benzyne lub benzyne o duuuuzej pojemnosci ;)

Opublikowano

witam z rana :)

---------- Post dopisany at 06:59 ---------- Poprzedni post napisany at 06:37 ----------

tutaj nie ma technicznego czy jak bo na stronie forum nie moge znaleźć

---------- Post dopisany at 06:59 ---------- Poprzedni post napisany at 06:59 ----------

tutaj nie ma technicznego czy jak bo na stronie forum nie moge znaleźć

Opublikowano

:siema: oświadczam powrot z dzialki :decayed: ale jutro znowu uciekam :wink:

:hi: nowych kolegow

Opublikowano
  • Autor

Kamilu jest jest wszysto jak bylo ;) tam gdzie jest menu jest :

naduszasz forum i odpala sie dzialy miedzy innymi techniczny ;)

Te kierownik nie za dobrze Ci ??

:D

Opublikowano

powiem ci ze jest mi wysmienicie :grin: oprocz tego ze 2 rypalem przy kostce i nie mam sily reka ruszyc to jest :git::decayed:

Opublikowano
o już jest faktycznie ale rano nie chciało mi sie wczytać :P

moze masz azerbendźajski net

:grin:

Opublikowano

no właśnie mam takie przecieki że coś z azerbejdżanem może mieć wspólnego :D

---------- Post dopisany at 12:34 ---------- Poprzedni post napisany at 09:36 ----------

kurde tyle wolnego cały internet przejżałem :)

nie da się jakiś gierek dołączyć do forum ?

---------- Post dopisany at 12:34 ---------- Poprzedni post napisany at 12:34 ----------

kurde tyle wolnego cały internet przejżałem :)

nie da się jakiś gierek dołączyć do forum ?

Opublikowano

to zawitam na reala w niedziele jak sie wyrobie na 18 ach te audi na ropę juz byłem blisko takiego 1.9 raz miałem omege 2.5 tds i bravo jtd i nigdy więcej disel heh ;]

Opublikowano
:hi: OOOO Kamilo nowy avatarek :wink: 2.6 u nas nikt nie ma, ale dj ma 2.8 a to bardzo podobna konstrukcja
Opublikowano

to i ja w niedziele zawitam bo juz mnie nie bylo oj oj oj dawno temu

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.