Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Seba ! idziesz na koncert Figo Fagot ? w iron horsie, 6.07, poczatek o 21 :decayed:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

coś tego typu Samsung UE46ES5500 fabrycznie nowe ! Gwarancja PL (2436441407) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

---------- Post dopisany at 08:08 ---------- Poprzedni post napisany at 08:07 ----------

lecę do roboty typy - :hi:

Opublikowano
  • Autor
Seba ! idziesz na koncert Figo Fagot ? w iron horsie, 6.07, poczatek o 21 :decayed:

noooo nie gadaaaaaaaaaj :D

pewnie ze ide :D:naughty:

Mario no wlasnie cos takiego mi po glowie chodzi

Opublikowano

:siema:

jak ci moge podpowiedziec ze teraz w media sa raty 0% wiec moze cosik na raty bierz :decayed:

Opublikowano
  • Autor

eee sram na raty :):P

Opublikowano

no to nie pozostaje nic innego jak wypluc wszystko na raz :decayed: a z reszta po co ci tv :kox:lepiej kup sobie magnetofon :grin:

Opublikowano
  • Autor

heheh to nie dla mnie tv mnie na tv nie stac i nie mam wogole :(

Opublikowano
heheh to nie dla mnie tv mnie na tv nie stac i nie mam wogole :(

masz forum wiecej ci nie potrzeba :decayed:

Opublikowano
  • Autor

heheh no dokladnie dlatego z domu nie wychodze :D

---------- Post dopisany at 10:50 ---------- Poprzedni post napisany at 10:12 ----------

a zna sie ktos u nas na tv jaki kupic ?? :)

Opublikowano
:hi: uffff wkońcu uporałem się z sesją i mam wakacje :decayed: Seba słyszałem że z kineskopem są dobre:kox:
Opublikowano
Pany nie ma ktos znizek gdzies coby jakis fajny tv kupic ?? :D

Mam bardzo fajny marki samsung z za***istym 21 calowym kineskopem i głośnikiem Mono ale jak się wczujesz to usłyszysz strzały za sobą :grin::grin:

Opublikowano
:grin:
Opublikowano
  • Autor

hehehe Patole kurna :D a ja powaznie pytam

:naughty::naughty::naughty:

Opublikowano

A poważnie to widziałem jakiś 3D na banerze przeceniony z 5 500 na 1800. Nie wiem czy nie w Euro rtv ale co do marki nie pamietam

---------- Post dopisany at 12:45 ---------- Poprzedni post napisany at 12:40 ----------

Ee coś mi się zwidziało chyba jak jechałem bo taka wyprz to chyba niemożliwa...

Opublikowano
  • Autor

no spora promocja :)

Opublikowano

tam chyba musial sie fragment 4 zdrapac na 1 bo jest coś podobnego z 5600 na 4 800. Seba a co konkretnego Cie interesuje?

Opublikowano

poszukaj na allegro tv turystyczny lata '80 :decayed:

---------- Post dopisany at 13:07 ---------- Poprzedni post napisany at 13:00 ----------

ale czad szczailem na yt jak sie zwiesi film i po srodku lataja w kolko te kropoki od buforowania jak nacisniecie strzalke to zaczyna sie gra w snake jak na nokii 3310 :decayed:

Opublikowano
  • Autor

:polew::polew::polew:

---------- Post dopisany at 13:58 ---------- Poprzedni post napisany at 13:58 ----------

zrob 10 przysiadow i jesli bedziesz mial szczescie sloneczko z twoejgo gg mrygnie 3 razy na niebiesko :decayed::decayed::decayed:

Opublikowano

---------- Post dopisany at 13:07 ---------- Poprzedni post napisany at 13:00 ----------

ale czad szczailem na yt jak sie zwiesi film i po srodku lataja w kolko te kropoki od buforowania jak nacisniecie strzalke to zaczyna sie gra w snake jak na nokii 3310 :decayed:

Toż to ma już taką brode jak na sz Broda :grin::grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.