Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

klysek to jak jedziesz na zlot? Ktos jeszcze jedzie? Zapraszam jak cos o 22 pod hale sportowa. Tam vagi sie chyba spotykaja bo mi znajomy napisal ze tam bedzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

klysek to jak jedziesz na zlot? Ktos jeszcze jedzie? Zapraszam jak cos o 22 pod hale sportowa. Tam vagi sie chyba spotykaja bo mi znajomy napisal ze tam bedzie.

no to spoko jak o 22 pod hala to tam zajade czarna B5 avant :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja klysek po 22 z minutami bede musze srebrna skorupe umyc troche tez Avant takze bedziemy godnie reprezentowac :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja klysek po 22 z minutami bede musze srebrna skorupe umyc troche tez Avant takze bedziemy godnie reprezentowac :D

:thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seba nie nie jeździłbym tak bo wiem co do zdrowy rozsądek i co się dzieje przy prędkości 200km/s jak wpadniesz przednim kołem w dziurę albo w poślizg, dodam tylko że sam na motorach jeździłem. Nikt inteligentny i odpowiedzialny nie jeździ po mieście ścigaczem 2 paki i jak ktoś taki się rozpieprza że muszą go zeskrobywać to mi nie żal. Czym innym jest realizowanie się w sportach ekstremalnych gdzie też możesz się wyżyć i poczuć adrenalinę a co innego ścigaczem po mieście bo tu bierzesz po części odpowiedzialność także za innych ludzi, o których też powinno się mysleć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heheeh spoko spoko rozsadek rozsadkiem ale i tak nie wierze ze by Cie nie korcilo zeby pocisnac :) motor czy samochod jeden diabel w obu przypadkach bierzesz odpowiedzialnosc za innych uzytkownikow drog

nie leciales nigdy przez miasto autem np na wlokniarzy czy gdziekolwiek indziej 120-150 ? to jest dokladnie to samo

tak czy siusiak tak samo lamiesz przepisy jak Ci na motorach wiec jeden diabel na szczescie nie wszystkie auta maja 2 s do 100 i leca 400/h ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seba nie rozumiesz pewnych rzeczy widać że ścigaczem nigdy nie jeździłeś, jak autem wpadasz w dziure przy 150 nawet a nie jeździłem tyle nigdy po mieście to nie tracisz kontroli a motor koziołkuje, robisz szlifa bokiem albo różne inne niefajne akcje. Ciekawe jak taki motocyklista przypierdoliłby w twojego brata, dziecko, żone to dalej byś go bronił. Jak już wspominałem nie wiem czy nie doczytałeś miałem scigacza i nie jeździłem nim 200 po mieście, życie mi miłe a i kogoś też nie chce zabić i żyć z takim ciężarem

---------- Post dopisany at 17:18 ---------- Poprzedni post napisany at 17:16 ----------

Chcesz się wyżyć na motorze są tory np w Poznaniu, do samochodów też się to tyczy. Naprawdę nigdy nie rozumiałem ludzi którzy sobie urządzają need fors speeda po mieście

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezdzilem scigaczem tylko jakos pasazer :) nie bronie motocyklistow po prostu uwazam ze jedne diabel czy jedziesz na motorze czy autem i spowodujesz wypadek co to za roznica czy motocyklista wjedzie Ci w kogos z rodziny czy kierowca samochodu ? czyli co jak motocyklista spowoduje wypadek to c**j mu do d*py bo jest glupi i jechal za szybko a jak auto wjezdza w przystanek z ludzmi i ma 200 na budziku to jest ok bo to auto ??

nikogo nie bronie wypadek to wypadek bez wzgledu na to kto jechal po prosu gadanie ze nie szkoda Ci ludzi ktorzy sie zabijaja na motorach bo szybko jada jest co najmniej bez sensu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema to o ktorej sie zaczyna impreza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obdzwonilem pare osob bedzie nas troszke :decayed: nawet z DJ wpadlismy na pomysł na grilla co wy na to ?:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde no i mnie ominie taka impreza no :( yhhhh a opierdolilbym cycki z grila wrrrrrrrrrrrr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema to o ktorej sie zaczyna impreza.

ustawilismy sie o 22 pod hala sportowa z grupa VAG a pozniej obstawiam po 23 wyruszamy na m1 :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

robta zdjecia cykaczami i jak wrocicie wstawcie co bym mogl sie przez chwile poczuc jak na spocie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

robta zdjecia cykaczami i jak wrocicie wstawcie co bym mogl sie przez chwile poczuc jak na spocie :D

spoko jakas zorke sie ogarnie :decayed:

---------- Post dopisany at 19:02 ---------- Poprzedni post napisany at 18:48 ----------

KIKO80 zajezdzasz do nas :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany godnie tam dzisiaj :D zeby mi tam wstydu nie bylo jak prezes zleci do lodzi :whistling::decayed::decayed::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...