Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
(*)(*)

:decayed::decayed::decayed:

---------- Post dopisany at 13:23 ---------- Poprzedni post napisany at 13:23 ----------

jakie sterczace wyszly:kox:

hahaha :polew: widać dobry rocznik :decayed:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

a Basia skutecznie ominela temat :D

Opublikowano
heheheh ot madrego dobrze posluchac moze Basia zapoda jakies foto ?? :whistling::whistling::naughty::naughty::naughty::naughty::kox:

swoje :slina::naughty:

młody nie przeginaj :grin:

Opublikowano
nie dam,ale powiem Ci, że wczoraj miałem przyjemność rozmawiać z dziouchami z jakiejś imprezy - zadzwoniły do mnie o 3 nad ranem;p zdjęcie nawet przysłały, to mogę wkleić;D (tylko dyskretnie mi tutaj);p

https://mail-attachment.googleusercontent.com/attachment/?ui=2&ik=eb0aefc74f&view=att&th=13859eb078e64814&attid=0.1&disp=inline&safe=1&zw&saduie=AG9B_P8xDufDpxjWcpjL88LQYjX0&sadet=1341573881124&sads=fCrILt-Efm0pdKKYoiCWfmKz9EE

dawaj je na warsztat :decayed:

---------- Post dopisany at 13:33 ---------- Poprzedni post napisany at 13:32 ----------

heheheh ot madrego dobrze posluchac moze Basia zapoda jakies foto ?? :whistling::whistling::naughty::naughty::naughty::naughty::kox:

swoje :slina::naughty:

młody nie przeginaj :grin:

:naughty:

Opublikowano
  • Autor

a ja nadal nie widze zdjecia noooooooooo Klysiu zrob cos :P

Opublikowano
mlecznecyckixxjpg.jpg
Opublikowano

Witam klubowiczy. Wybiera sie ktos jutro pod m1? Zlocik jest przed polnoca.

Opublikowano

ja z checia sie pojawie :decayed: tylko czy ktos jeszcze

Opublikowano

wazne ze ja bede to pogadamy :D

Opublikowano
wazne ze ja bede to pogadamy :D

:thumbup1: a jest do tego jakis link jak na poprzednie dwa ?:whistling:

Opublikowano

melduję, że na polibudę się zapisałem , a szafkę od Seby odebrałem:)

Opublikowano

dołączasz do "kuźni młodych faszystów" :decayed:

Opublikowano
  • Autor

dziekowac DJ i gratuluje :D terazy tylko 2 lata zapierdalania i bedzie git :)

---------- Post dopisany at 16:50 ---------- Poprzedni post napisany at 16:46 ----------

Opublikowano
melduję, że na polibudę się zapisałem , a szafkę od Seby odebrałem:)

Dzieki Słońce :wink: bozia Ci to w dzieciach wynagrodzi :decayed:

Widzimy sie w niedzielę...

---------- Post dopisany at 19:24 ---------- Poprzedni post napisany at 18:45 ----------

Wypatruję Waszych klubowych furek, ale Seba tak pozamiatał że pustki na drogach :grin:

Opublikowano
  • Autor

heheh czemu pozamiatal odrazu ?? :) noooooooooooooooooooooo ;(

Opublikowano
melduję, że na polibudę się zapisałem , a szafkę od Seby odebrałem:)

Wypatruję Waszych klubowych furek, ale Seba tak pozamiatał że pustki na drogach :grin:

na forum też

Opublikowano

No i masz... Pochwaliłam i teraz stoimy :kwasny: macie śmiertelny na estakadzie przy Kaliskiej :/ wiadukt zamkniety

motocyklista niestety...

Opublikowano
Zaloguj się | Facebook nie wiem czy jest jakas stronka masz fb link. Wybiera sie ktos w koncu?
Opublikowano

wieczorkiem, jak nic się wydarzy to podjade

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.