Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

na 99 % mam takie NOWE ORYG PIÓRA WYCIERACZEK AUDI A4 B6 01-03r (2495454663) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

---------- Post dopisany at 18:13 ---------- Poprzedni post napisany at 13:51 ----------

:thumbdown:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:witam z wieczora

Opublikowano
  • Autor

juz myslalem ze nikt tu dzisiaj nic nie napisze ;)

---------- Post dopisany at 19:51 ---------- Poprzedni post napisany at 19:23 ----------

:whistling:

---------- Post dopisany at 19:55 ---------- Poprzedni post napisany at 19:51 ----------

Przychodzi mały Jasi do taty i pyta:

- Tatusiu, jak wygląda "broszka" u kobiety?

Ojca zamurowało ale Jasio nalega, żeby odpowiedział.

- Ale przed czy po stosunku? - pyta ojciec.

- No, przed.

- A więc wyobraź sobie... Płatki róży delikatnie pokropione rosą...

- Aha. A po?

- Hmm... Widziałeś kiedyś pysk buldoga wysmarowany majonezem?

:polew::polew::polew:

Opublikowano
  • Autor
post-20747-1406905706,0804_thumb.jpg
Opublikowano
  • Autor

bartek i co wymysliles moze cos z tymi wycieraczkami ?? bo musze kupic juz obowiazkowo bo mi sie piorko podarlo i gowno widze jak pada :/

---------- Post dopisany at 20:52 ---------- Poprzedni post napisany at 20:18 ----------

no bez jaj lodzkie a4 lezy na cyckach i zdycha ...

Opublikowano

Seba... moje auto sie bedzie rozbierac od jutra :>

Opublikowano

Panie ja jestem :decayed: tylko sobie troszku rysuje

Opublikowano
  • Autor

do kiedy ?

Opublikowano

do kiedy jestem czy do kiedy rysuje :P

Opublikowano
  • Autor

aaa nie pytalme MArcina do kiedy sie rozbiera :D

Opublikowano

mysle ze maks to dwa tygodnie. nie wiem jak zniese brak... :decayed:

Opublikowano
bartek i co wymysliles moze cos z tymi wycieraczkami ?? bo musze kupic juz obowiazkowo bo mi sie piorko podarlo i gowno widze jak pada :/

---------- Post dopisany at 20:52 ---------- Poprzedni post napisany at 20:18 ----------

no bez jaj lodzkie a4 lezy na cyckach i zdycha ...

kurde zabierasz się do tego jak pies do jeża

-te nie pasują bo są brzydkie a tamte śmierdzą :facepalm:

podejdź dyliżansu i zrób foto tych mocowań ale na 99,9% te Valdki co dałem będą kisić, pasują do B6 i B7

Opublikowano

A Ty sie Marcinie za bardzo nie przyzwyczajaj, bo CI jutro robie armagedon pod maska;D

Opublikowano

granat wrzucisz

Opublikowano

Siema chciałem wszystkich poinformować że 10-go lipca urodził mi sie syn, waga ponad 3,6 kg wzrost 61cm

r025.gif

3dfae6c8997dca21med.jpg

Opublikowano
  • Autor

uuaaaa gratki Krzychu :D niech zdrowy rosnie :D

---------- Post dopisany at 04:57 ---------- Poprzedni post napisany at 04:55 ----------

Opublikowano

:siema:

Krzysiu gratki dla was pozdrow od nas Ize i tez pogratuluj :decayed:

Opublikowano
Siema chciałem wszystkich poinformować że 10-go lipca urodził mi sie syn, waga ponad 3,6 kg wzrost 61cm

http://www.cosgan.de/images/midi/haushalt/r025.gif

http://images38.fotosik.pl/1707/3dfae6c8997dca21med.jpg

:thumbup1::thumbup1::thumbup1::good::good::good::brawo::brawo::brawo: gratki dla rodziców :wink:

Opublikowano

Witam no i Gratulacje. Cygaro już wypaliłeś ?

Opublikowano
Witam no i Gratulacje. Cygaro już wypaliłeś ?

z wasem :grin:

---------- Post dopisany at 07:42 ---------- Poprzedni post napisany at 07:42 ----------

lece do roboty :thumbdown:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.