Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Koledzy prośba... :)

miejcie na uwadze:

Seat Cordoba / FV/ /1.4 / Climatronic/1 właściciel (2510693037) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

może trafi się chętny, szczerze polecam to autko :)

W przypadku pomocy przy sprzedaży przewidziana ,,prowizja " :>

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no i co Seba da rade ogarnac taki temat ?

Opublikowano
  • Autor

juz wstawiam ale nie wycinalem przeswitow w felgach wiec rewelacji nie ma 60 sekund

---------- Post dopisany at 22:32 ---------- Poprzedni post napisany at 22:32 ----------

albo i mniej :P

biale.jpg czarne.jpg

Opublikowano

nie smiej sie parowko :decayed:

---------- Post dopisany at 22:37 ---------- Poprzedni post napisany at 22:37 ----------

jak by wieksze kolo bylo to te czarne moze i daly by rade nie :naughty:

Opublikowano

a Ty co, kombi kupiles to myslisz ze kolega znalazles

Opublikowano
a Ty co, kombi kupiles to myslisz ze kolega znalazles

ty juz nie jestes naszym kolega idz sobie na inne forum :grin:

Opublikowano
  • Autor

hehe no daloby rade Klysiu dalo :D

Bartas czlowiek Tunezja :D w sumie mozna mowic Tunczyk :D:kox::kox::kox:

Opublikowano

Turcja... a po powrocie angina :/

Opublikowano
  • Autor

aaa noto sie pomylilem :P

Turek :)

heheh bedziesz na heban spalony :D

---------- Post dopisany at 22:54 ---------- Poprzedni post napisany at 22:50 ----------

Chłopak poznał się z dziewczyną. Długo spacerowali, zwiedzali różne miejsca. W końcu chłopak mówi:

- Może pójdziemy do mnie do domu?

- Po co?

- Cóż, poczytamy książki, posłuchamy muzyki...

- A co, bez tego ci nie stanie?!

Opublikowano

jestem - teraz to wszystko zlazi :P juz wrocilismy :decayed:

Opublikowano
  • Autor

heheh no to nie ma co sie mazac i jaka angina :D

bogole z turcji nie maja anginy - tak slyszalem :naughty::kox::kox::kox:

Opublikowano

no stary.... w piatek mialem 40 stopni goraczki.... kierwa jak w turcji w cieniu :decayed:

Opublikowano
  • Autor

u to sloba Bartas to tam powodzonka :D wracaj do zrodwia :D

a czy nie czasem sie strules jakims zarciem tudziez zoladek zle zareagowal na polskie zarcie po wywczasie ?? :)

---------- Post dopisany at 23:03 ---------- Poprzedni post napisany at 23:00 ----------

Mario a jak tam z rurka cos wiadomo ?? bo moze bym zapylil przed wylodtem :whistling::whistling::whistling::naughty::naughty:

---------- Post dopisany at 23:04 ---------- Poprzedni post napisany at 23:03 ----------

Marcinie jak tam Twoja niunka ?? :naughty::naughty::naughty: bo widzialem ja ostatnio :D :D :D

Opublikowano

Seba z rurką ogarniemy w środę jak by co - odezwę się przed południem po jutrze :wink:

Opublikowano

Marcinie jak tam Twoja niunka ?? :naughty::naughty::naughty: bo widzialem ja ostatnio :D :D :D

no jak ? na ubogosci :decayed: silnik nie ma kompresji ale to akurat moze wynikac z faktu ze nie ma glowicy... ;P

Opublikowano
  • Autor
:grin::grin::grin:
Opublikowano

ściema;) Jest bardzo ubogo;p Kononowicz wlazł pod maskę i nie ma silnika;D

Opublikowano
:hi::hi::hi: z Daszyny :decayed:
Opublikowano

:hi:

all

juz wstawiam ale nie wycinalem przeswitow w felgach wiec rewelacji nie ma 60 sekund

---------- Post dopisany at 22:32 ---------- Poprzedni post napisany at 22:32 ----------

albo i mniej :P

http://s9.postimage.org/j01suy6gr/biale.jpg http://s9.postimage.org/iokci6q0r/czarne.jpg

Kłysiu - czarne ujowo :thumbdown:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.