Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

woda czy wóda ? :decayed:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Wuda ale nie mam o z kreska :) za 0,7 absoluta 40 zl :) hyhyhyhy

Opublikowano
  • Autor

I co tu taka cisza ? Nie spimy zwiedzamy ;)

Opublikowano

cisza bo w Łodzi nic się nie dzieje... :)

Opublikowano
  • Autor

Hehehe wyjechalem i wszystko padlo ;)

Opublikowano
cisza bo w Łodzi nic się nie dzieje... :)

o Krzychu Ciebie tez tu nie bylo dawno dawno :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Ehhh lodz umiera dajcie spokoj no wziasc sie w garsc a nie stara gwardia zawsze nie Tomku ? ;) pozdro z rzyma ;)

Opublikowano

miałem włam na konto i potrzebny dobry informatyk żeby je odzyskać

Opublikowano
  • Autor

Jakie konto co i jak pisz na pw

Opublikowano
:siema:
Opublikowano

Elo wszystkim. Mam mały problem. Sprzedałem ostatnio swoje b6 1,6 i kupiłem b5 na pełnym wypasie z 1,8t. Zrobiłem nim 500 km i padł silnik (zawory albo coś innego zaczęło klekotać i lampka oleju się zapaliła) sprawdziłem olej i była ponad połowa stanu. Chciałem dojechać do domu a miałem 15 km, po przejechaniu 2 km coś strzeliło i biały dym z tłumika ;-/ Zatrzymałem się i zgasiłem silnik. Teraz nie wiem czy dzwonić do sprzedawcy i nie prosić o nowy motor bo to trochę dziwne...

Opublikowano

wiesz zadzwonic zawsze mozesz i zobacz co ci powie a w umowie nie miales napisane ze wszelkie wady pojazdu sa ci znane ? bo jak bylo napisane to to mozesz sam zaczac szukac motorowni

Opublikowano

§5

Sprzedający oświadcza, że pojazd nie ma wad technicznych, które są mu znane i o których nie powiadomił Kupującego, a Kupujący potwierdza znajomość stanu technicznego pojazdu.

mam tak określone i raczej dobrze sformułowane bo jak ukrył wadę to możliwe że jest sprawa do wygrania

Opublikowano

a jak mu udowodnisz ze ukryl :whistling: moim zdaniem ciezka sprawa podpisales ze stan techniczny jest ci znany i dziekujemy bardzo :kwasny:

Opublikowano

jest znany ale nie było nic słychać. jak dodał jakiegoś motodoktora to silnik będzie cacy do pewnego momentu. nie możliwe jest chyba żeby silnik od tak sobie padł po przejechaniu 500km...?

Opublikowano
jest znany ale nie było nic słychać. jak dodał jakiegoś motodoktora to silnik będzie cacy do pewnego momentu. nie możliwe jest chyba żeby silnik od tak sobie padł po przejechaniu 500km...?

no raczej nie, moze wiesz,na sztuke zrobil byle sprzedac i juz :thumbdown: no mozesz zadzwonic do typa pogadac z nim ale mi sie wydaje ze nie wiele zdzialasz:kwasny:

Opublikowano

o Krzychu Ciebie tez tu nie bylo dawno dawno :decayed:

ano życie, zabiegany trochę :)

Opublikowano
Elo wszystkim. Mam mały problem. Sprzedałem ostatnio swoje b6 1,6 i kupiłem b5 na pełnym wypasie z 1,8t. Zrobiłem nim 500 km i padł silnik (zawory albo coś innego zaczęło klekotać i lampka oleju się zapaliła) sprawdziłem olej i była ponad połowa stanu. Chciałem dojechać do domu a miałem 15 km, po przejechaniu 2 km coś strzeliło i biały dym z tłumika ;-/ Zatrzymałem się i zgasiłem silnik. Teraz nie wiem czy dzwonić do sprzedawcy i nie prosić o nowy motor bo to trochę dziwne...
jeżeli zapaliła sie kontrolka ciśnienia oleju to nawet jeżeli stan oliwy był ok nie powinieneś odpalać silnika no chyba że to była kontrolka stanu oleju. Teraz trzeba będzie poszukac nowego motoru a sprzedawcy nie udowodnisz wady chociaż zawsze mozesz spróbowac.
Opublikowano

jestem teraz na etapie szukania silnika. Pewnie mój błąd bo myślałem że to jakiś czujnik, bo raz się świeciło raz nie ehhh..... człowiek uczy się całe życie ;p

zrobię tylko tą moją bryczke i wpadnę na spocik do Łodzi:)

tak ładnie wyglądała

http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-145/sprzedam-a4-b5-1-8t-uszkodzona-240813/

Opublikowano
Elo wszystkim. Mam mały problem. Sprzedałem ostatnio swoje b6 1,6 i kupiłem b5 na pełnym wypasie z 1,8t. Zrobiłem nim 500 km i padł silnik (zawory albo coś innego zaczęło klekotać i lampka oleju się zapaliła) sprawdziłem olej i była ponad połowa stanu. Chciałem dojechać do domu a miałem 15 km, po przejechaniu 2 km coś strzeliło i biały dym z tłumika ;-/ Zatrzymałem się i zgasiłem silnik. Teraz nie wiem czy dzwonić do sprzedawcy i nie prosić o nowy motor bo to trochę dziwne...

kocham takie podejscie - zapali sie jedna jedyna lampka ostrzegawcza ktorej nie wolno ignorowac i wlasnie ta lampke oleje bo mam tylko kilka km do domu... lampka i klepiace popychacze podpowiadaja ze cisnienie oleju spadlo do poziomu w ktorym dalsza praca silnika grozi uszkodzeniem. silnik masz przytarty i dziekuje - musisz szukac nowego. paragraf ktory zacytowales chroni sprzedajacego przed takim rozwojem wypadkow. uwazam ze tylko i wylacznie ze swojej winy uszkodziles silnik

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.