Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

kto ma nude to ma

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

No i przejebalem mecz w kosza w centrum rzymu z 15 latkami... Hrheheh ale tylko 11 do 9 takze ciency byli :)

Opublikowano
Nuda :whistling::decayed:

:thumbup1:

może dziś coś się zadzieje :decayed: jadę z ekipą "grzejników" nad wodę i :drunk::dancing::dance2::dance::brzydkibanan::JC_fan:

Opublikowano

fajna mgła za oknem - idę spać dalej;p

Opublikowano

:hi:a ja jade do roboty

Opublikowano

Witam.Panowie gdzie w Łodzi jest jakiś fajny sklep z car audio.

Opublikowano

Bartex :eusathink:

---------- Post dopisany at 09:14 ---------- Poprzedni post napisany at 09:13 ----------

ewentualnie CAR AUDIO MANIA ŁÓDŹ - Profesjonalna Muzyka i Multimedia w samochodzie - głośniki, zabudowy, systemy audio i wideo

Opublikowano
Bartex :eusathink:

---------- Post dopisany at 09:14 ---------- Poprzedni post napisany at 09:13 ----------

ewentualnie CAR AUDIO MANIA ŁÓDŹ - Profesjonalna Muzyka i Multimedia w samochodzie - głośniki, zabudowy, systemy audio i wideo

Dzięki bardzo.Jeszcze chyba w Konstantynowie jest BASSER

Opublikowano

dokładnie :thumbup1: zapomniałem o nich

Opublikowano
  • Autor

Basser zuo bartex ok :)

Opublikowano

forum i zarazem spoty padły na cycki - dziś byłem ja i marcin;p

Opublikowano
:facepalm: to masakra
Opublikowano

troche przerwa była

Opublikowano

przerwa wakacyjna :grin: i urlopowa , ja w kazdym razie miskową furę spotkałam na Nowej Gdyni ale Kachna pewnie gdzieś grasowała i nie widziałysmy się, pozdro dla ekipy, ja pracuję już i ogarniam malowanie w domu i rezanko u Bartka:decayed:

Opublikowano
  • Autor

Sieeeeema Cycki :)

Opublikowano
Sieeeeema Cycki :)

siema siema co tam slychac

---------- Post dopisany 06-08-2012 at 01:07 ---------- Poprzedni post napisany 05-08-2012 at 23:59 ----------

Łukaszu mial bys czas w srode czy nie bardzo?

Opublikowano

W środę jest plan zaliczyć Wawe.... spotkanie..... jutro będę wiedział dokładnie..... ewentualnie wtorek/czwartek....

---------- Post dopisany at 02:07 ---------- Poprzedni post napisany at 02:05 ----------

zobaczę o której godzinie ustalę spotkanie.... jest szansa, że do 17-18 dolecę do Łodzi a wtedy wieczorem można temat ogarnąć...

Opublikowano
W środę jest plan zaliczyć Wawe.... spotkanie..... jutro będę wiedział dokładnie..... ewentualnie wtorek/czwartek....

dobra to sie odezwe bo jak tamten jutro mi wysle to nie wiem kiedy przyjdzie znowu w czwartek jade do Grybowa ale to pod wieczor wiec jak cos bede dzwonil i sie pytal jak z czasem stoisz

Opublikowano

zakładam, że dziurę masz wyciętą na manetkę tempomatu.... a cały temat do ogarnięcia w 1h więc nie ma co robić projektu - damy radę...

Opublikowano

dziury nie mam wycietej ale planuje jutro to zrobic

---------- Post dopisany at 03:30 ---------- Poprzedni post napisany at 02:20 ----------

nikogo nie ma to spadam :hi:

---------- Post dopisany at 15:27 ---------- Poprzedni post napisany at 03:30 ----------

o ale cisza, szok ze Klysia nie ma

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.