Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

no pieknie a murzyny musza tyrac :D

czesc Aneczko :D

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi::hi::hi:
Opublikowano
  • Autor
:hi::naughty:
Opublikowano

co tam typie :question::decayed:

---------- Post dopisany at 14:33 ---------- Poprzedni post napisany at 14:32 ----------

widziałem wczoraj w sklepie Green Label 0,7 cena mnie zabila 155pln :facepalm:

Opublikowano

Ściema;) Seba, wreszcie Ci odpisałem na fejsbuniu;D Zrzuciłem przód w swoim aucie i zabrałem się za robotę, bo na moje to nigdy czasu nie ma;p Dorzucę trochę grosza, czasu i będzie gitez majonez;)

Opublikowano

Brodziach....slyszalem, ze w wekend sa dni rzgowa :grin:

Opublikowano

noooo i zgadnij kto będzie :naughty:

Opublikowano
noooo i zgadnij kto będzie :naughty:

Jarzebina :grin: "Kokokokokok dni rzgowa sa spokokook "

Opublikowano

jeszcze lepiej :grin:

Opublikowano

a tu jak zawsze..WESOŁO:banan:

---------- Post dopisany at 19:13 ---------- Poprzedni post napisany at 19:11 ----------

i nikogo nie ma:sad:

Opublikowano

wszyscy są tylko się pochowali, a ja znikam na jakiś czas :tongue:

Opublikowano
  • Autor

ja zem jest

Broda kiedy sie pojawisz z moja faktura bo musze ja dolozyc do teczki

---------- Post dopisany at 19:52 ---------- Poprzedni post napisany at 19:50 ----------

hehe Mario f*ck troszke cena zaporowa ;)

aa Kipie autko tak 5-6 k dobre na chodzie bezawaryjne :D 10 poduszek i 2 turbiny ;) a no i klima 6 strefowa w razie co tez by bylo milo :D

---------- Post dopisany at 20:02 ---------- Poprzedni post napisany at 19:52 ----------

chyba zaraz polecimy z kolega lysym na jakies male testy do promo video ;)

Opublikowano

jak po urlopie Seba???

a no i auto nowe kupiłam a tu sesji nie ma kto zrobić:(

Opublikowano
  • Autor

a po urlopie spoko cos nie moge sie jakos przyzwyczaic do trybu pracy :)

3 tygodnie robia swoje :D

no wlasnie autko pikne a zdjec brak :/ przyjedziesz to sie zrobi :D i kozaczki :D

wolalem poprzedni avatar :P

Opublikowano

a no i auto nowe kupiłam a tu sesji nie ma kto zrobić:(

nie chwal sie ty zarobiona jestes :decayed:

Opublikowano

a no i auto nowe kupiłam a tu sesji nie ma kto zrobić:(

nie chwal sie ty zarobiona jestes :decayed:

jak ty kupiłeś to się chwaliłeś a ja nie mogę:jezyk:

---------- Post dopisany at 20:55 ---------- Poprzedni post napisany at 20:53 ----------

a po urlopie spoko cos nie moge sie jakos przyzwyczaic do trybu pracy :)

3 tygodnie robia swoje :D

no wlasnie autko pikne a zdjec brak :/ przyjedziesz to sie zrobi :D i kozaczki :D

wolalem poprzedni avatar :P

poprzedni był twoim dziełem:kox:

Opublikowano
  • Autor

No wiec trzeba nowy zrobic ;)

---------- Post dopisany at 21:23 ---------- Poprzedni post napisany at 21:23 ----------

:D

Opublikowano

koniecznie:naughty:

dobrej nocki all:buziak:

Opublikowano
kliver :grin:

d-bomb :kox:

:grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.