Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:naughty::naughty::naughty::naughty::naughty: aczkolwiek jest pewnie ciężko :kwasny::wink:
  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

nom sobie raczej nie daje szans na nic ale chce sprobowac :D z racji tego ze nie pale i wroce do treningow to sprobuje :D a co mi tam :P

Opublikowano

ale ładna klubowa koleżankę właśnie spotkałam A4 B8 z ramkami :D

---------- Post dopisany at 13:50 ---------- Poprzedni post napisany at 13:46 ----------

EL 400 GH czarnulka ...stała pod urzędem pracy :] czyżby bezrobotny ?

Opublikowano
ale ładna klubowa koleżankę właśnie spotkałam A4 B8 z ramkami :D

---------- Post dopisany at 13:50 ---------- Poprzedni post napisany at 13:46 ----------

EL 400 GH czarnulka ...stała pod urzędem pracy :] czyżby bezrobotny ?

no niestety to nie moj :kwasny:

Opublikowano

jak wygląda Twój to ja wiem :D:grin: a fotosa nie moge wstawić ale mam....popatrze sobie....z zazdrością :grin:

Opublikowano

mój też nie :kwasny:

ja widziałem ostatnio w ruchu tą R8 którą wklejałeś Tomek :wink: jeszcze zacniejsza niż stojąca :decayed:

Opublikowano

a ja myślałam, że R8 to ciężko jest zobaczyć w ruchu....w sensie zdążyć zobaczyć :grin::grin:

Opublikowano

ruszała z pod świateł po prostu :grin: :grin:

Opublikowano
:grin::grin::grin::grin: to ci się udało
Opublikowano

Siema wyciągał ktoś z Was oparcie kanapy dzielonej w b6/b7? Wszelkie wskazówki mile widziane

Opublikowano
  • Autor

rwij na chama :) Frugo zaczepy pewnie pojda ale nowe zaczepy kosztuja ok 2,5 zl za sztuke :)

Mario :)

post-20747-1406905707,406_thumb.jpg

:slina::naughty::kox:

Opublikowano

Seba chodziło mu o oparcie :polew: :polew: ale podoba mi się twój tok myślenia :grin: :grin: :grin:

Widziałem ją - też ją chciałem zapodać :wink:

Opublikowano

a ja dzisiaj dostalem pamiatke od strazy wiejskiej 400 zl i 8 pkt dobrze ze kolega bierze na siebie bo bym prawka juz nie mial

Opublikowano
a ja dzisiaj dostalem pamiatke od strazy wiejskiej 400 zl i 8 pkt dobrze ze kolega bierze na siebie bo bym prawka juz nie mial

weź mnie poznaj z tym kolegą :polew: tak na w razie co :polew:

Opublikowano

moje padlo zostalo odpalone na nowym kompie i jutro finalne strojenie :D

Opublikowano
  • Autor

uuuuuaaaaaaaaaaaa k**wa jest ogien :D zamelduj prosze ile wyjdzie na hamowni :D

Opublikowano

Tomek :decayed: znasz Alę, to ci straż miejska powinna być nie straszna

---------- Post dopisany at 22:44 ---------- Poprzedni post napisany at 22:20 ----------

Zdj_cie0382.jpg

<br /><br /> zna ktoś klubowicza ? :D

Opublikowano
a ja dzisiaj dostalem pamiatke od strazy wiejskiej 400 zl i 8 pkt dobrze ze kolega bierze na siebie bo bym prawka juz nie mial

Ja w niedzielę podjechałem z braciszkiem na Lublinek by o 16:00 strzelić fotki londującego Rayanera no i wjebałem się na zakaz by podjechać najbliżej pasa (od strony miasta gdzie siada).... fotki wyszły ekstra... wracamy a tam stoją pały i od razu koguty więc zjechaliśmy.... gadka szmatka, nic się nie dało ugadać więc po 500zł i 5punktów na głowę za B1 zakaz wjazdu... jeszcze coś pier**lił, że dzisiaj ma szczęście do Audi... hehehee... A najlepsze w tym wszystkim to te za***iste rady "a jakby tam była przepaść.... wielka wyrwa to mógłby Pan wpaść... ", kuwa no jak w MIŚu.... "A gdyby tutaj staruszka przechodziła do domu starców, a tego domu wczoraj by jeszcze nie było, a dzisiaj już by był. To wy byście staruszkę przejechali, tak ?! "

Pały to pały... imbecyle i nic się nie zmienia mimo upływu lat.

Fotki za tysiaka LOL :)

image.jpg

image.jpg

image.jpg

Opublikowano
Tomek :decayed: znasz Alę, to ci straż miejska powinna być nie straszna

---------- Post dopisany at 22:44 ---------- Poprzedni post napisany at 22:20 ----------

http://s18.postimage.org/ku58c1yr9/Zdj_cie0382.jpg

<br /><br /> zna ktoś klubowicza ? :D

często stoi pod Nową Gdynią :wink: al e też nie wiem kto to :decayed:

---------- Post dopisany at 05:50 ---------- Poprzedni post napisany at 05:50 ----------

moje padlo zostalo odpalone na nowym kompie i jutro finalne strojenie :D

:naughty::kox::naughty::kox::naughty::kox:

---------- Post dopisany at 05:54 ---------- Poprzedni post napisany at 05:50 ----------

Pantonik na głupotę nic nie poradzisz - taka władza też się zdarza niestety :kwasny::wink: szkoda tylko kaski i punktów :kwasny:

Za to fotki :thumbup1: :thumbup1: :thumbup1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.