Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
u czyli w niedziele bedzie juz na spocie zestrojona maszyna ?? :D

na czym :blink:

:grin:

oj wypraszam sobie ja tez chce zawitac jutro na spota

w sumie tez sie nosze z zamiarem :decayed: nadjechania dawno juz nie bylem przez te wesela i inne duperele :grin:

---------- Post dopisany at 18:36 ---------- Poprzedni post napisany at 18:26 ----------

chriss tez bys podjechal :decayed: ja rozumiem obowiazki ale male 40 min bys znalzl dla kolegow :whistling:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

jest git :decayed:

Opublikowano

chriss tez bys podjechal :decayed: ja rozumiem obowiazki ale male 40 min bys znalzl dla kolegow :whistling:

:decayed: postaram się podjechać
Opublikowano

chriss tez bys podjechal :decayed: ja rozumiem obowiazki ale male 40 min bys znalzl dla kolegow :whistling:

:decayed: postaram się podjechać

badz badz a dostaniesz niespodzianke :decayed:

---------- Post dopisany at 20:46 ---------- Poprzedni post napisany at 20:46 ----------

DJ bedziesz jutro na spocie ?

Opublikowano

powinienem być;)

Opublikowano
powinienem być;)

jak bys byl taki mily i zabral mi ten gadzet od tej A6 :whistling:

Opublikowano
:decayed:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:bry: jaka mamy ladna pogode dzisiaj :decayed: az zyc sie chce :banan:
Opublikowano

qrde, kłysiu jest lipton, bo muszę tego poszukać - jak mi się nawinie, to wezmę oczywiście:)

Opublikowano
qrde, kłysiu jest lipton, bo muszę tego poszukać - jak mi się nawinie, to wezmę oczywiście:)

no bo chlopina na dniach pewnie bedzie wracac i chcial by sobie to podlaczyc zobaczyc czy chula a jak nie to pewnie bedzie dalej cie molestowal :decayed::whistling:

---------- Post dopisany at 14:21 ---------- Poprzedni post napisany at 10:25 ----------

jak by co ja bede na spocie jak by kot pytal czy ktos zajedzie :grin:

Opublikowano
  • Autor

zjechalem z wesela i hmmm chyba sie dopije ;)

Opublikowano
zjechalem z wesela i hmmm chyba sie dopije ;)

leczniczo sie dopij :decayed:

Opublikowano

dobra, kto dziś na spota wpada?

Opublikowano

no ja :decayed: i z tego co widze chyba tylko ja :facepalm:

Opublikowano
  • Autor

przepraszam tydzien temu bylem tylko ja i Kimi dzis jestem po ;) hyh

Panie Bartku bede dzwonil do Ciebie jutro moze :) tak zebys wiedzial kiedy nie odbierac :P;)

Opublikowano

nie no ja podjade jak nikogo nie bedzie to wroce :kwasny:

---------- Post dopisany at 16:28 ---------- Poprzedni post napisany at 15:49 ----------

ja narazie spadam bede o 18.oo pod realem :decayed:

Opublikowano

postaram sie podjechać :wink4:

Opublikowano
:hi: Sorki za nieobecność na spocie, ale dwie rezerwy mi się palą - na desce rozdzielczej i na koncie :grin::grin::grin::grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.