Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

to siekni sobie kawulca i do roboty :decayed:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

kurde moze i to nie glupie jest wiesz :)

Opublikowano

wiem bo wydoilem juz 0,5 l :decayed: i czuje sie wystrzalowo :grin:

Opublikowano
  • Autor

:decayed::decayed::decayed: to ide ciachnac

:naughty:

Opublikowano

nie zapomni o smietance :decayed:

Opublikowano
  • Autor

eee nie mam raczej bo ja kawy nie pije :) czarna jakas i juz jest gitara :P mam katar wiec i tak niewiele czuje :)

Opublikowano
eee nie mam raczej bo ja kawy nie pije :) czarna jakas i juz jest gitara :Pmam katar wiec i tak niewiele czuje :)

lezales gdzies pijany na mrozie i masz katar :decayed:

Opublikowano
  • Autor

hehe nie w sumie nie wiem po prostu przewialo mi lep i juz :) sauna zimno i moze dlatego :) spocony wylazlem ze squosha :)

Opublikowano

dobra dobra takie bajki to mozesz opowiadac kolega na podworku a nie mi :grin::decayed:

Opublikowano
  • Autor

hehehe :D:polew::naughty::kox:

Opublikowano

zakupiłem sobie stalowki '15 + kolpaki na zime :grin:

Opublikowano
  • Autor

szalenstwo :D

ja tam na bogato zime latam na alusach :D a kto bogatemu zabroni :polew::polew::polew::kox:

Opublikowano

nie no fakt jak ja bym mial tak, podrasowny model tez bym na alusach pomykal zima :decayed:

Opublikowano
  • Autor

no i wszystko no ... :)

Opublikowano
no i wszystko no ... :)

:blink:

Opublikowano

Bry,

Co do ETKI to zawsze można skorzystać z wersji online :) nawet jest Polsku.

Opublikowano
  • Autor

Klysiu zerknij palete kolorow plastidipa :) w lodzi :)

SNB Łódź ť Wzornik

Opublikowano
Klysiu zerknij palete kolorow plastidipa :) w lodzi :)

SNB Łódź ť Wzornik

:decayed: znalazlem k**ewska czerwien i orange glut :naughty: tylko co dalej nie mam pomyslu jak to zgrac ze soba wypadalo by jeszcze gdzie nie gdzie czern rzucic :decayed:

Opublikowano
  • Autor

moze nie wszyscy maja ryja wiec zapodam tutaj

Idzie zima, trzeba zmienić kapcie. Jak szukacie zimowych opon w super cenach to zapraszam. Oponki świeżutkie z tego roku. Poniżej wrzucam cennik zrobiony na szybko ale jak potrzebujecie inne rozmiary lub marki to piszcie:

Rozmiar195/65 r15:

1.Firestone Winterhawk 2 EVO 91T = 185zl

2.Dębica FRIGO 2 91T = 180zl

3.Barum Polaris 3 91T = 190zl

4.Sava Eskimo S3+ 91T = 190zl

5.Uniroyal MS Plus66 91T = 195zl

6.Kleber Krisalp HP2 91T = 200zl

7.Fulda Krist Montero3 91T = 195zl

8.BF Goodrich G-force Winter 91T = 200zl

9.Bridgestone LM30 Blizzak 91T = 195zl

10.Vredestein Snowtrac3 91T = 215zl

11.Goodyear UG8 91T = 230zl

12.Michelin Pilot Alpin A4 91T = 250zl

13.Nokian WR D3 91T = 210zl

14.Conti Winter Contact TS850 91T = 245zl

Rozmiar205/55 r16:

1.Firestone Winterhawk 2 EVO 91T = 315zl

2.Dębica FRIGO 2 91T = 250zl

3.Barum Polaris 3 91T = 290zl

4.Sava Eskimo S3+ 91T = 290zl

5.Uniroyal MS Plus66 91T = 315zl

6.Kleber Krisalp HP2 91T = 320zl

7.Fulda Kristal Montero3 91T = 320zl

8.BF Goodrich G-force Winter 91T = 315zl

9.Bridgestone LM30 Blizzak 91T = 365zl

10.Vredestein Snowtrac3 91T = 370zl

11.Goodyear UG8 91T = 390zl

12.Michelin Pilot Alpin PA4 91T = 410zl

13.Conti Winter Contact TS850 91T = 420zl

14.Nokian WR D3 91T = 310zl

Rozmiar225/55 r16:

1.Michelin Primacy Alpin PA3 95H = 570zl

2.Barum Polaris 3 99H = 400zl

3.Kleber Krisalp HP2 95H = 420zl

4.Dunlop Sp Winter Sport 3D 95H 525zl

5.Vredestein Xtreme Wintrac 95H= 490zl

6.Goodyear UG8 95H = 545zl

7.Michelin Pilot Alpin A4 95H= 575zl

Rozmiar225/45 r17:

1.Nokian WR D3 94H = 515zl

2.Vredestein Wintrac Xtreme 94H XL = 530zl

3.Bridgestone LM32 Blizzak 91H = 635zl

4.Goodyear UG8 Performance 91H = 650zl

5.Michelin Primacy Alpin PA3 91H = 645zl

6.Michelin Pilot Alpin PA4 91H = 690zl

7.Goodyear Eagle UG GW3 91H = 850zl

Rozmiar225/40 r18:

1.Dunlop SP Winter Sport 3D 92V = 755zl

2.Michelin Pilot Alpin PA4 92V = 760zl

3.Goodyear UG Performance 2 92V = 775zl

Rozmiar235/40 r18:

1.Nokian WRA3 95V = 680zl

4. ContiWinterContact TS810 S 95H = 930zl

5. Vredestein Xtreme Wintrac 95W = 725zl

6. Michelin Primacy Alpin PA3 95V = 1000zl

8. Dunlop SP Winter Sport 3D 95W = 960zl

Opublikowano

leeeee ja juz dzisiaj zalozylem na stalowki Kormorany '15 jedna zime przejezdzono na nich 50 pln szt. :decayed:

JEBZDZIDY - wtf

:grin::decayed::grin::decayed::grin::decayed::grin::decayed::grin::decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.